ورودی نظرسنجی ها نشان می دهد ساندرز برنده شدن تقریبا هر جمعیتی در نوادا


چه اتحادیه خانواده های غیر اتحادیه, خانواده, مردان, زنان, و فقط در مورد هر جمعیتی در نوادا در مشترک دارند ؟

آنها همه caucusing برای بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.), ورودی سنجی برای شنبه دموکراتیک قفقاز در نوادا نشان می دهد. نه تنها ساندرز باید قابل توجهی منجر شود که آن را به اوایل حزبی نتایج در شنبه اما این نظرسنجی نشان داد پیام خود ثابت شده جهانی است.

با توجه به ورودی سنجی های صورت گرفته روز شنبه برای واشنگتن پست و دیگر رسانه های خبری, معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن رهبری دموکراتیک در زمینه جذب سیاه caucusgoers و کسانی که به سن 65 سال و بالاتر با نه و هشت درصد بود. ساندرز است و در عین حال پیشرو در این زمینه در سن رای دهندگان 17-29 توسط 56 درصد در اسپانیایی رای دهندگان با 37 درصد و در میان مستقل توسط 36 درصد است.


ساندرز نیز برنده رای دهندگان سن 30-44 و 45-64; سفید رای دهندگان; تا حدودی لیبرال و لیبرال رای دهندگان; و هر دو فارغ التحصیلان و کسانی که بدون مدرک دانشگاهی — همراه با هر گروه مشخص. این نتایج همراه با این واقعیت است که ساندرز تا به حال بیش از دو بار رای از نزدیکترین رقیب بایدن با 10 درصد از حوزه گزارش روز شنبه نشان می دهد ساندرز ممکن است در نهایت با یک فوران چاه نفت برنده شدن در متنوع ترین دولت است که به آن می گویند در نامزدی حزب دموکرات تا کنون.

داستان های بیشتر از theweek.com
خیره کننده باپتیست جنوبی جنجال بر سر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و راسل و مور توضیح داد
متوسط را در سال 2020 به ضجه و زاری کردن
تحلیلگر سی ان ان: آمریکا ممکن است پشیمانی’ امید ساندرز برنده نامزدی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im