Ennio Morricone درگذشت 91Ennio Morricone این آهنگساز ایتالیایی که سمفونیک نمرات حمایت از همه چیز از وسترن اسپاگتی به رمان های ترسناک و علمی تخیلی, فیلم, درگذشت سالخورده 91.

موریکونه تا به حال خود را شکسته استخوان ران روز پیش درگذشت و در طول شب در یک کلینیک در رم. مرگ او تایید شد وکیل خود جورجو Assumma.

متولد در رم در سال 1928 Morricone در زمان ترومپت و خود را نوشت و برای اولین بار در ترکیب سن شش. او مورد مطالعه موسیقی کلاسیک و پس از فارغ التحصیلی شروع به نوشتن نمرات برای تئاتر و رادیو است. او را استخدام کرد تا به عنوان تنظیم توسط برچسب RCA در ایتالیا و همچنین شروع به نوشتن برای هنرمندان موسیقی پاپ; ترانه های او شد و بازدید برای Paul Anka فرانسوا هاردی و Demis Roussos و او بعد از همکاری با Pet Shop Boys. او همچنین ساخته شده در مرز-هل دادن avant garde کار با Gruppo di Improvvisazione دی Nuova Consonanza جمعی از تجربی بداهه آهنگسازان.

اما آن فیلم خود را نمرات آورده است که او بیشترین شهرت. او شروع شد و در اواسط دهه 1950 به عنوان یک کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد در فیلم اعتبار به دیگران, اما همکاری خود را با Luciano Salce ابتدا با Il Federale (فاشیستی) تاسیس شده نام خود را.

موریکونه در رفت و به کار در تقریبا در تمام ژانرهای فیلم و برخی از ملودی است که شاید معروف تر از فیلم که او آنها را نوشت. Jerzy Kawalerowicz را 1971 فیلم مادالنا است کمی به یاد امروز اما Morricone دو قطعه برای این فیلم آمده مادالنا و Chi Mai, در میان خود بیشتر دوست دومی رسیدن به هیچ 2 در UK Top 40 زیر استفاده مجدد از آن در بی بی سی, درام, سریال زندگی و زمان از دیوید لوید جورج.

او در دهه 1960 نمرات برای Sergio Leone, حمایت یک مودی کلینت ایستوود در دلار سه گانه بودند موفقیت های بزرگ و به تعریف از او: با سوت زدن ملودی و ترکیب عناصر سمفونیک با صدای شلیک گلوله و گیتار آنها بیرون کشیدن کل نوع غربی. “موسیقی ضروری است چرا که من فیلم می تواند عملا سکوت, فیلم, گفت و گو تعداد نسبتا کمی و بنابراین موسیقی تاکید اقدامات و احساسات بیش از این گفت و گو” لئون گفته است. موریکونه گفته خودش بهترین کار بود برای لئون را در سال 1984 فیلم Once Upon a Time in America.

کسانی که فیلم و Morricone نمرات بودند روشن نفوذ در کوئنتین تارانتینو که او را استخدام برای خود غربی نفرت هشت. آن را به دست آورده موریکونه اولین اسکار خارج از خود جایزه یک عمر دستاورد. تارانتینو همچنین با استفاده از موسیقی خود را در کشتن لایحه حرامزادههای لعنتی و Django Unchained با Morricone نوشتن یک آهنگ اصلی برای دومی.

دیگر فیلم های او به ثمر رساند عبارتند از: چیزی که (به کارگردانی جان کارپنتر) نبرد الجزيره (Gillo Pontecorvo), Days of Heaven (Terrence Malick), The Untouchables (برایان دی پالما) و La Cage aux Folles سه گانه (Édouard Molinaro).

او اغلب در سفر نکات برجسته از کاتالوگ خود را و هنوز هم انجام ارکستر خود را در سال 2019. او به فروش می رسد بیش از 70m آلبوم و همچنین دو جایزه اسکار او برنده چهار جایزه گرمی و شش بفتا.

انگلیسی کارگردان ادگار رایت ادای احترام در توییتر. “که در آن برای شروع حتی با یاد آهنگساز Ennio Morricone? او می تواند یک فیلم متوسط به یک باید از دیدن یک فیلم خوب به هنر و فیلم به افسانه. او نبوده است من استریو تمام زندگی من. چه میراثی از کار او در پشت برگ. RIP.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im