در معرض خطر کوه گوریل ‘کشته شدن توسط رعد و برق” در اوگانداچهار خطر انقراض گوریل های کوهستانی از جمله سه فیلم زنان کشته شده اند توسط یک آشکار صاعقه در اوگاندا پارک ملی حفاظت از محیط زیست گروه گفته است.

یک معاينات انجام شده چهار نفر از جمله یک نوزاد نر که در 3 فوریه در Mgahinga پارک ملی در جنوب غرب اوگاندا.

“بر اساس ناخالص ضایعات از, پس از مرگ … متخلفان در علت مرگ چهار نفر است به احتمال زیاد به برق توسط رعد و برق” بیشتر ویرونگا فرامرزی همکاری در بیانیه ای گفت: در روز شنبه. آزمایشگاه تایید را دو تا سه هفته.

چهار نفر اعضای یک گروه از 17 شناخته شده به عنوان Hirwa خانواده که در حال عبور به Mgahinga پارک ملی در ماه اوت سال گذشته از پارک ملی آتشفشانهای کشور همسایه رواندا.

“این بسیار غم انگیز” همکاری دبیر اجرایی اندرو Seguya بی بی سی گفت. “پتانسیل این سه زن برای سهم خود را به جمعیت بسیار زیاد بود.”

دیگر 13 نفر از اعضای گروه تا به حال یافت شده است.

در سال 2008 وجود دارد تخمین زده می شود تنها 680 میمون های بزرگ در سمت چپ, اما به لطف تلاش های حفاظت و ضد شکار غیر قانونی گشت جمعیت آنها رشد کرده و به بیش از 1 ، 000.

با توجه به این تلاش ها در سال 2018 کوه گوریل – یک گونه از گوریل شرقی – منتقل شد از “انقراض” به “در معرض خطر” در اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت “فهرست قرمز” از گونه های در معرض تهدید.

پوشش دامنه شمالی از سه آتشفشان Mgahinga پارک ملی است که بخشی از ویرونگا مشترک با رواندا و جمهوری دموکراتیک کنگو. این توده یکی از مهم ترین حفاظت از سایت در جهان و یکی از تنها دو مکان که در آن گوریل های کوهستانی یافت می شوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>