خالی برج هیچ قدرت ناهار: شبح مانند Midtown است فال برای N. Y. C.

سردبیران و مدیران حساب در زمان و عمر ساختمان در میدتاون منهتن می تواند هنگامی که راه رفتن را از طریق مدرن لابی و به یک اکوسیستم پر رونق وجود داشت که در حمایت از دفاتر بالاتر. آنها می تواند به فروشگاه برای طراح پیراهن یا کفش اسلاید به steakhouse گوشه غرفه برای ناهار و سپس بازگشت به میز خود را تا کنون که بدون عبور از خیابان.

به رویکرد این بلوک امروز مانند بازدید از بستگان در بیمارستان است. ساختمان rebranded چند سال پیش و بازسازی به جا 8,000 کارگران در حال حاضر فقط 500 روز نشان دادن. این steakhouse ناهار خوری اتاق تاریک است.

در پیاده رو یک بار پوشیده شده با چرخ دستی های مواد غذایی تنها-سگ فروشنده ایستاده بود یک جمعه اخیر در گوشه ای در زیر ساختمان. نام او احمد و او گفت که او مورد استفاده برای فروش 400 سگ های داغ روز.

چگونه بسیاری از در حال حاضر ؟ “شاید 10.”

Midtown منهتن, عضلانی, قدرت, مرکز شهر نیویورک برای یک قرن چهره یک فاجعه اقتصادی یک آبشار از دست دادن پس از از دست دادن است که تهدید به تغییر هویت این شهر را پایه شرکت های بزرگ. Coronavirus را تلفات و از دست حرفه ای از دست حرفه ای ها و ناگفته میلیاردها دلار از درآمد از دست رفته و درآمد مالیاتی ممکن است سال ها به درک و حل و فصل.

دیگر محله ها عجله برای بازگشایی, در حالی که Midtown باقی مانده گیر کرده در یک purgatorial فاز صفر آن هدف — را به عنوان بسیاری از انسان ها هم به عنوان امکان پذیر است — خفه اکثر امید قانع کننده باز گشت در آینده قابل پیش بینی و ارائه نشانه ای از آنچه که ممکن است دروغ در فروشگاه برای کسب و کار مناطق در سراسر کشور است.

طبقه بالا طبقه عمدتا خالی به عنوان شرکت های ارزیابی مجدد نیاز خود را برای فضای اداری, بالا بردن سوالات جدی در مورد آینده این شهر تجاری بازار املاک و مستغلات. طبقه پایین خیابان به صف شدند با موجودی تسلی ساخته شده است که کار در Midtown نه تنها قابل تحمل بلکه حتی سرگرم کننده است. آنها در حال اضمحلال و با آنها مردان و زنانی که تغذیه پوشیده, نوشیدنی ریخت و سوار مردم در آن ساختمان های بلند.

مردان Wearhouse زیر سابق زمان و عمر ساختمان در حال حاضر به نام 1271 خیابان از آمریکا (آدرس آن) باقی مانده تا سوار برای ماه می باشد. فروشگاه بازگشایی اوایل این ماه نقش خود را در ارائه و دوخت سفارشی کسب و کار و لباس رسمی شاید هرگز کمتر مرتبط است.

کارکنان از steakhouses شد furloughed ماه پیش. آقای احمد که فروشنده سگ داغ, به دنبال بیش از آنچه که باید نخست املاک و مستغلات در خارج از تالار موسیقی رادیو سیتی در غرب خیابان 50 گفت: او فکر از پشت برش به هر روز دیگر.

اعتبار…Amr Alfiky/نیویورک تایمز

مترو داده می گوید یک داستان به عنوان استارک به عنوان آقای احمد سبد خرید. نگاهی به مرکز راکفلر ایستگاه مترو عمده توقف برای چهار قطار خطوط و نقطه ورود و خروج به محله کارگر از سراسر.

سال گذشته در 24 ژوئن یک شنبه وجود دارد 62,312 MetroCard گردان ابجو بد و کم مایه به عنوان سواران وارد ایستگاه شد. در مقایسه دوشنبه در این سال 22 ژوئن تعدادی از ابجو بد و کم مایه بود 8,032 های سرسام آور 87 درصد کاهش دهد.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • ایالات متحده آمریکا نزدیک یک روز رکورد به عنوان عفونت نشان می دهد هیچ نشانه ای از کند.
  • Pelosi دوباره قوانین کوتاه فرمت 600 $مزایای بیکاری فشار برای گسترده تر کمک.
  • جدید C. D. C. بیانیه ای در مدارس خواستار بازگشایی و کم اهمیت جلوه خطرات بالقوه بهداشتی.

در معرض خطر انقراض حداقل در آن شناخته شده است که این شرکت دفتر فرهنگ در آن گوشه سوئیت و اتاقهای آب-کولر نقد فیلم, قهوه, معافیت دفتر له shoeshines, سیاه, اتومبیل است. یک ساعت یک مبارک “مردان دیوانه.”

که نشان می دهد راه اندازی شد, در بخش, در, زمان و زندگی, ساختمان, کدام لنت مختصر اشاره ای به شرکت های بزرگ و شیک. امروز داستان از دولت Midtown می تواند تا حد زیادی به توان گفت با یک نگاهی از نزدیک در بلوک در نزدیکی مرکز راکفلر که در آن ایستاده بود برای بیش از 60 سال است.

“زمان و زندگی ساختمان مجموعه استاندارد جدید تبدیل سمت غرب خیابان ششم از مجموعه ای از آپارتمان-ساختمان شبیه به یک شرکت راهرو” گفت: Robert A. M. Stern مدرن و سنتی بزرگ معمار که شرکت را اعدام کرده است بسیاری از پروژه های برجسته در منهتن و در سراسر جهان است.

او یک فن به خصوص از راه ساختمان راه اندازی شد از خیابان خروج که شد عمل استاندارد در خیابان های آمریکا, به عنوان ششمین خیابان نیز شناخته شده است. “این جشن را” آقای استرن گفت. “آن را در دوران زرق و برق از شرکت های بزرگ.”

اعتبار…Amr Alfiky/نیویورک تایمز

راکفلر گروه ساختمان, مالک, تخلیه 1271 خیابان از آمریکا به صورت قابل توجهی در بازسازی و مدت کوتاهی پس از زمان Inc. نقل مکان کرد و بسیاری از عملیات خود را در مرکز شهر در 2015. ساختمان بازگشایی در سال گذشته و حقوقی خالی رم دیرین مستاجر در ساختمان کرایسلر هشت بلوک در مرکز شهر بود و در میان برای اولین بار به حرکت در.

در میان اولین وکلا از طریق درب مارتین Luskin که صرف 41 سال با شرکت. بزرگترین ترس به دنبال در سراسر خیابان در مرکز راکفلر بود که در تعطیلات پیش رو است.

“ما تبدیل به سنگ شنیدن داستان در مورد درخت روشنایی و هفته قبل و یک هفته پس از” او گفت:. “اما در پایان زمانی که شما به آن استفاده می شود و هیجان در خانواده ها از آوردن فرزندان خود به دیدن درخت هیجان طول می کشد. آن را یک اثر انرژی زا.”

او را رشد علاقه به اندازه کافی از مرکز راکفلر که او یک عضو در اتاق رنگین کمان های طلاکاری شده و بازتاب مقصد برای شامپاین صبحانه و لوستر در 65 طبقه 30 راکفلر پلازا (“30 راک”).

“یک مشتری ناهار یا مشتری نوشیدنی در شب — که نقطه من,” او گفت:.

اعتبار…Amr Alfiky/نیویورک تایمز

در حال حاضر خود را نقطه است که خانه خود را در شهرستان Westchester خیره به مشتریان بر روی صفحه نمایش خود را به جای در کنار نمایش خیره کننده در Midtown. رنگین کمان اتاق باقی می ماند بسته شده است. این به معنی ورود و خروج ساخته شده است که اتاق رنگین کمان منحصر به فرد — طولانی سوار آسانسور — به نظر می رسد ممکن است مسئولیت اگر یک روز می آید که هنگامی که ماشین می تواند تنها چهار شام در یک زمان.

همکارش دبورا A. Skakel همچنین کار از خانه گفت که او در بر داشت خودش را از دست رفته خود را Midtown آداب و رسوم. او اخیرا یک سفر کوتاه به دفتر و متوجه علاقه سبد غذایی به نام شاه توت, گم. “شما می توانید یک ژیروسکوپ یا souvlaki اما آنچه که من کردم بود و سالاد در پایین و مرغ کبابی و سرخ کرده و سبزیجات و” خانم Skakel گفت.

او را حمل فروتن وعده غذایی برای یک دفتر کوچک پارک با استفاده از جداول و یک آبشار در زیر درختان.

هر دو آقای Luskin و خانم Skakel خوشبینی نشان داد که Midtown خواهد دوباره بجای اول برگشتن, فقط به عنوان آن را قبل از بالا, جرم, بحران های مالی و 9/11 حملات که زده ترس در بسیاری از افراد مشغول به کار در ساختمان های بلند.

اما در کوتاه مدت این ساختمان در حال آماده سازی بازگشایی پروتکل های که خواهد شد بسیار کمی شباهت به زندگی قبل از همه گیر. قبل از بازگشت به کار کارکنان را به سازمان دیده بان فیلم ها که وضع جدید جهان: ماسک, درجه حرارت, چک, تماس, ردیابی سوالات حداکثر چهار به یک آسانسور با فلش های روی زمین اشاره در گوشه و کنار. کارکنان را اساسا رزرو برای ورود به ساختمان با کامپیوتر رد تازه واردان پس از حداکثر تعداد خود رسیده است.

در سطح بلوک است که پس از رونق در اشتهای و حساب هزینه از مردم بالاتر است پژمرده.

پایتخت پنجره مشبک بود و یک قسمت را محبوب برای کسب و کار ناهار و شام و نوشیدنی — یک “مجلل, از مد افتاده, نوع clubby steakhouse,” گفت: یک متصدی بار که کار کرده است وجود دارد برای 11 سال گذشته.

شروع در اوایل بعد از ظهر مراجعان را وارد کنید و در زیر یک پرتره هنری R. Luce افسانه ای ویرایشگر زمان و معطل در نوار برای نوشیدنی قبل از رفتن به اتاق ناهار خوری برای صرف شام. “سپس یک مشروب قبل از خواب گفت:” متصدی بار که کاهش یافته است به نام به این دلیل که رستوران نیست به او اجازه صحبت می کنند. “”آه ما باید بیشتر از یک در حالی که ما در حال انتظار برای ماشین.’ آنها را رها کردن یکی دیگر از سیصد چهار صد دلار در یک شرکت کارت.”

رستوران furloughed همه آن نوک کارکنان: کارکنان صبر کنید و bartenders. آن را بسته به مدت چهار ماه و بازگشایی برای پیاده رو ناهار خوری در اوایل ماه جولای. تنها پیشخدمت خدمت شش جداول در امتداد غرب خیابان 50 با هیچ تصویری از آقای نور در چشم است.

اعتبار…Amr Alfiky/نیویورک تایمز

تخلیه از Midtown تا به حال تاثیر عمیقی بر اجرایی پلازا که در سال 1986 افتتاح شد در خیابان هفتم و غرب 51 خیابان در آنچه قبلا تفت هتل. آن بیش از 400 آپارتمان اجاره به شرکت های مستقر در منطقه از جمله نیویورک تایمز بوده است به طور موقت خانه های بی شماری به کارکنان و مدیران کارآموزان خبرنگاران خارجی در بازدید از پایگاه های اصلی خود را و برادوی اجرا — از جمله Rockettes و بابا نوئل — نیاز کوتاه مدت جایی برای اقامت.

اما از آنجا که این شهر تعطیل در ماه مارس بسیاری از کسانی که شرکت های بزرگ با هیچ یک سفر نیست خود را تجدید اجاره. بنابراین این ساختمان دارای چرخد, متقاعد کردن صاحبان آپارتمان ها برای کاهش اجاره برای یک نوع جدید از مستاجر.

“افراد جوان millennials که اجاره در حال انقضای جای دیگر و آنها به دنبال معاملات” گفت: سوزان میلر لیزینگ عامل اجرایی پلازا. “آنها می خواهند را نمی توان در مترو. آنها می خواهند به راه رفتن به کار می کنند.”

آقای استرن معمار مشهور, گفت:, گذشته, بود, امیدوار شاخص در این نامشخص زمان.

“نیویورک جان سالم به در اواخر دهه 70 و همه فکر می کردند این شهر بیش از, جرم و جنایت شایع در نزدیکی ورشکستگی,” او گفت:. “آن باقی مانده سقوط بازار از ’87 و ’89 آن زنده می ماند دات کام تصادف از 2000 یا بیشتر. از آن جان سالم به در سال 2008. پس از آن زنده خواهد ماند. اما هر بار هر یک از آن لحظات احتمالا می توان در رابطه با ایده های جدید در مورد چگونگی اشغال ساختمان های موجود و یا چگونه به اشغال ساختمان های جدید است.”

Daniel A. Biederman مدیر اجرایی پارک برایانت بهبود کسب و کار منطقه گفت که به خاطر این محله بسیار هویت Midtown مدیران که فرار از شهرستان به کار از راه دور باید احساس یک هدف اخلاقی دوباره به عنوان به زودی به عنوان با خیال راحت ممکن است.

“آنها تقریبا ساخته شده unpatriotic تصمیم برای میدتاون منهتن” او گفت:. “ما نیاز به آنها را به عقب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de