کارفرمایان با عجله به اتخاذ ویروس غربالگری. این ابزار ممکن است کمک بسیار.

باب Grewal به تازگی شروع جدید تست سلامت غربالگری راه اندازی برای کارگران در مترو او صاحب رستوران در لس آنجلس در نزدیکی دانشگاه کالیفرنیای جنوبی.

زمانی که او پا در داخل کارمند مواد غذایی آمادگی منطقه یک تب-تشخیص و تشخیص چهره دوربین خدمات PopID به سرعت شناسایی او را با نام و سنجیده خود را متوسط. سپس یک تبلت کوچک صفحه نمایش در زیر دوربین نوشته شده است که یک پیام پاک او را وارد کنید.

“با تشکر از شما Bob شما باید سالم دما. از 98.06” این نمایش گفت. “PopID با هدف ایجاد محیطی امن و جلوگیری از گسترش Covid-19.”

آقای Grewal یکی از بسیاری از رهبران کسب و کار مسابقه برای استقرار کارمند جدید سلامت-ردیابی فن آوری در تلاش برای بازگشایی اقتصاد و آن را امن تر برای ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها برای بازگشت به شغل خود را در کارخانه ها و دفاتر و فروشگاه ها. برخی از کارفرمایان نیاز به کارگران برای پر کردن ویروس-غربالگری پرسشنامه و یا درخواست از آنها برای امتحان اجتماعی-فاصله مچبند که ارتعاش اگر آنها بیش از حد نزدیک به یکدیگر است. برخی حتی امیدواریم که به زودی موضوع دیجیتال “ایمنی” مدالها به کارکنان که باید توسعه یافته coronavirus آنتی بادی مارک آنها را به عنوان امن به بازگشت به کار.

اما به شدت محل کار نظارت می شود طبیعی جدید می آید با یک دردسر: تکنولوژی ممکن است انجام این کار بسیار به نگه داشتن مردم امن تر است.

کارشناسان بهداشت عمومی و bioethicists گفت: این مهم برای کارفرمایان به پیدا کردن راه هایی برای محافظت از کارگران خود را در طول بیماری همه گیر. اما آنها هشدار داد کمی وجود دارد شواهد نشان می دهد که این ابزار جدید می تواند با دقت تعیین کارکنان وضعیت سلامت و یا حاوی ویروس شیوع بیماری حتی به عنوان آنها فعال شرکت به متراکم کردن خصوصی سلامت اطلاعات خود کارگران است.

اعتبار…برچسب Christof برای نیویورک تایمز

“من فکر می کنم کارفرمایان نیاز به دقت نگاه کنید قبل از آنها پرش به هر یک از این” گفت: Michael T. Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است. “برخی از شرکت ها در حال گام گذاشتن بر چیزهایی که نمی خواهید به شما کمک کنند و در واقع ممکن است ما را به عقب.”

در طی ماه گذشته شرکت ها آغاز شده بازاریابی کشت کارمند-ردیابی ابزار برای مبارزه با ویروس.

PwC خدمات مالی شرکت را توسعه داده است یک تماس با ما-ردیابی نرم افزار برای کمک به کارفرمایان “ارائه یک کاهش خطر در محل کار برای کارکنان.آن را به طور خودکار ورود نزدیکی بین کارکنان و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به شناسایی افرادی که ممکن است در معرض ویروس در محل کار.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

  • شرکت هواپیمایی کسب و کار وحشتناک است. آن را احتمالا بدتر.
  • سهام در وال استریت افت بازارهای جهانی را داشت.
  • عربستان سعودی سه برابر آن مالیات بر فروش برای مقابله با زور زدن در امور مالی.

Salesforce غول شرکت نرم افزاری ارائه شده است یک ابزار جدید Work.com برای کمک به کارفرمایان “با خیال راحت بازگشایی شده است.” در میان چیزهای دیگر آن را به شرکت های فعال برای ایجاد آنلاین سلامت کارکنان بررسی و نقشه محل کار و مکان های بازدید شده توسط کارکنان با عفونت کروناویروس.

اعتبار…برچسب Christof برای نیویورک تایمز

پاک کردن یک شرکت امنیتی است که با استفاده از فن آوری بیومتریک به منظور بررسی مردم هویت در فرودگاهها و جاهای دیگر برنامه های این هفته به شروع بازاریابی بهداشت و درمان-خدمات غربالگری است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد استفاده به دامپزشک و پاک کردن کارکنان برای ورود به محل کار. این سرویس را به کارکنان درجه حرارت با یک دوربین حرارتی و همچنین بررسی نتایج حاصل از آزمایش های پزشکی برای این ویروس به اشتراک گذاری نتایج با کارفرمایان به عنوان رنگی نمرات مانند سبز یا قرمز.

Caryn Seidman-Becker مدیر اجرایی, روشن, مقایسه شرکت او چند سطحی سلامت غربالگری رویکرد به امنیت فرودگاه چک که در آن یک فرد که مجموعه metal detector پت-پایین.

“هیچ چیز ادم” خانم Seidman-بکر گفت. “آن را با قرار دادن آنها با هم است که اجازه می دهد تا شما را به خرید کردن خطر و افزایش اعتماد به نفس.”

شرکت ها اتخاذ کارمند جدید-ردیابی فن آوری تا حدودی در پاسخ به کاخ سفید دستورالعمل درخواست کارفرمایان برای نظارت بر خود را “نیروی کار برای نشان دهنده علائم” و منع کارکنان با علائمی از بازگشت به محل کار مگر اینکه سلامت ارائه دهنده پاک آنها است.

در عین حال بسیاری از ابزارها — از جمله برخی از دماسنج مادون قرمز و آنتی بادی آزمون که مورد نیاز خواهد بود برای کارمند “ایمنی” گواهینامه — می تواند شدید نادرست است. کارشناسان بهداشت عمومی گفت: این ابزار می تواند به ایجاد حس کاذب امنیت پیشرو کارگران به گسترش این ویروس سهوا.

اعتبار…

تب غربالگری دستگاه های برای مثال می تواند از دست بسیاری از به یک چهارم یا بیشتر افراد آلوده به این ویروس که نمی نمایشگاه علائم. و یا آنها می تواند سهوا افشا کارکنان که در حال اجرا هستند دماهای بالاتر چرا که آنها تحت استرس و یا دیگر شرایط بهداشتی مسائل کارگران ممکن است ترجیح داده اند برای حفظ خصوصی.

برخی از استادان حقوق و bioethicists همچنین هشدار داد که این ایده از ایمنی گواهینامه های تهدید به ایجاد یک کلاس جدید سیستم برای اشتغال است که می تواند ناعادلانه جلوگیری از برخی مردم از کار فقط به خاطر اینکه آنها هرگز قرارداد ویروس.

“آیا ما واقعا می خواهید یک جهان که در آن برخی از مردم می توانند به کار و دیگران نمی توانند بر ایمنی وضعیت گفت:” هنک Greely یک استاد دانشگاه استنفورد دانشکده حقوق که مطالعات اجتماعی پیامدهای درمانی جدید فن آوری. “افرادی که نمی توانید می گویند” این ناعادلانه است و آنها حق است.”

او و دیگر کارشناسان گفت: شرکت خواهد بود بهتر است سرمایه گذاری در اثبات مداخله بهداشت — آزمایشگاه تست برای coronavirus — برای کارکنان خود را به جای براق جدید نظارت فن آوری.

گابریل Rejouis یک حقوق کارگران مدافع در مرکز حفظ حریم خصوصی و فناوری در جورج تاون قانون گفت: کارفرمایان باید “ارائه رایگان تست برای کارگران خود را اگر آنها در حال انتظار برای آنها را به کار و همچنین مطمئن شوید که آنها در حال پرداخت مرخصی استعلاجی و مناسب مزایای بهداشت و درمان به مطمئن شوید که کارگران در حال آمدن به محل کار بیمار و آلوده کردن همکاران خود.”

بسیاری از کارگر-ابزار غربالگری در حال معرفی با حداقل نظارت دولت و با چند جزئیات برای کارکنان در مورد اینکه چگونه شرکت ها با استفاده از, و حفظ سلامت آنها داده و یا چگونه آنها برنامه ریزی برای آن را نگه دارید.

به پشتیبانی اضطراری پاسخ به همه گیر غذا و دارو است که به طور موقت اجازه می دهد شرکت های به بازار, مادون قرمز دوربین حرارتی سیستم شده اند که شماری از سلامت تنظیم برای درجه حرارت چک در مکان هایی مانند انبارها و کارخانه ها. به طور مشابه, کمیسیون فرصت های برابر شغلی که اجرا antidiscrimination قوانین است که به طور کلی منع کارفرمایان از نیاز کارکنان به انجام معاینه پزشکی در ماه مارس گفت که با توجه به کروناویروس تهدید کارفرمایان ممکن است اندازه گیری کارکنان درجه حرارت.

اعتبار…برچسب Christof برای نیویورک تایمز

قانون فدرال در حفظ حریم خصوصی بیمار به بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون و یا HIPAA نیز قرار می دهد چند محدودیت در کارفرمایان. اگر چه قانون محافظت از سلامت کارکنان اطلاعات جمع آوری شده توسط یک کارفرما برای شرکت حمایت گروه بهداشت و درمان برنامه آن را به طور کلی محافظت نمی کند سلامت کارکنان اطلاعات جمع آوری شده برای مقاصد دیگر کارشناسان حقوقی گفت.

به عنوان یک نتیجه, شرکت آهنگری خود را به روش بهداشتی-غربالگری دقت و حفظ حریم خصوصی.

برخی از رستوران ها و انبارها به عنوان مثال با استفاده از hand-held infrared دستگاه برای ارزیابی کارگران درجه حرارت. PopID رستوران شرکت فن آوری در پشت دما-اسکن سیستم است که آقای Grewal در تلاش است در مترو فرانچایز با استفاده از دیواری حرارتی-دوربین های تصویربرداری است که کارکنان توقف در مقابل دما چک.

سیستم ثبت تاریخ و زمان و نام کارمند و متوسط ایجاد یک ورود تاریخی برای کارفرمایان که می خواهند برای بررسی کارگر انطباق. کارفرمایان می توانید انتخاب کنید به نگه داشتن یا حذف آن داده است.

“این تصمیم به تست دما در بسیاری از این اماکن در حال حاضر ساخته شده است” گفت: جان میلر رییس اجرایی کالی گروه شرکت مادر PopID. “ما فقط ارائه یک راه بهتر برای انجام آن است.”

PopID نیز استفاده می شود توسط برخی از تاکو بل فرانچایز امکانات زندگی کمک و لیموناد کالیفرنیا رستوران های زنجیره ای.

آقای Grewal که خانواده دارای بیش از 50 مترو فرانچایز گفت که او انتظار ندارد دما-اسکن سیستم به اکسیر. او به سادگی نمایش آن به عنوان یک ابزار برای کمک به کارفرمایان بهتر محافظت از خود کارگران و مصرف کنندگان احساس امن تر — بسیاری مانند پلکسی گلاس او نصب شده برای جدا کردن مشتریان قرار takeout سفارشات از کارکنان پر کردن آنها را گفت.

اعتبار…برچسب Christof برای نیویورک تایمز

به عنوان بخشی از آزمون آزمایشی او خواسته است تا به کارکنان خود را اسکن دمای چهار بار در روز — در آغاز و پایان کار خود را تغییر و قبل و بعد از خود را شکستن. کارمند اطلاعات حذف شده در هر 30 روز.

“مردم در حال رفتن به تنظیم” آقای Grewal گفت. “آنها در حال رفتن به درک تمام احتیاطی که زنجیر گرفته اند.”

حتی پس از آزادی های مدنی کارشناسان گفت: این مهم برای هر گونه ویروس-پیگیری از کارکنان به طور داوطلبانه. در غیر این صورت با ارتباط شناسایی فن آوری های مانند تشخیص صورت برای کارکنان بهداشت و درمان وضعیت کارفرمایان می تواند طلیعه چیزی بودن در یک مستبد چین مانند سیستم نظارت و کنترل اجتماعی در محل کار.

“ما در حال پذیرش مداخله در حریم خصوصی در اینجا است که ما نمی خواهد به طور معمول قبول” گفت: جی استنلی ارشد تحلیلگر سیاست در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا. “ما باید مراقب باشند تا مطمئن شوید که آنها نمی outlast این بحران است.”

چهار سناتور جمهوریخواه گفت: به تازگی آنها را معرفی Covid-19 لایحه حفظ حریم خصوصی برای نگه داشتن کسب و کار پاسخگو زمانی که آنها با استفاده از مردم هیت اطلاعات برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

به عنوان حداقل در حال حاضر افزایش یافته ردیابی و غربالگری به نظر می رسد آماده برای تبدیل شدن به یک واقعیت زندگی روزمره نه فقط برای کارگران بلکه برای مصرف کنندگان است.

روشن بیومتریک شرکت امنیتی در حال حاضر در عمل در عرصه ورزش که در آن طرفداران می توانند با استفاده از دیجیتال خود هویت و چهره به سرعت از طریق فست لین چک امنیتی. در حال حاضر به گفته خانم Seidman-Becker, روشن, را, مدیر اجرایی رستوران گروه بزرگ جعبه خرده فروشان تیم های ورزشی شرکت های هواپیمایی و کشتی کروز با توجه به استفاده از روشن سلامت عبور جدید شرکت احراز هويت و سلامت-سیستم غربالگری برای هر دو کارکنان و مشتریان است.

“من واقعا فکر می کنم که این همه جا,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>