بحرانزده نتانیاهو باعث می شود یک Coronavirus قدرت گرفتن


اولیویه Douliery-استخر/گتی

اورشلیم—با استفاده از coronavirus بحران به عنوان پوشش بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در حال ساخت یک قدرت با شتاب بی سابقه ای در تاریخ اسرائیل و به عنوان مثال ممکن است مربوط به سایر کشورها به عنوان بحران رشد می کند.

ژاپن نشان می دهد Coronavirus ممکن است یک هدیه برای دیکتاتورها

دولت خود را به طور موثر تعطیل اسرائیل قضائیه در مرده شب یکشنبه گذشته هنگامی که وزیر دادگستری امیر Ohana های نتانیاهو محرم, مقرر شده است که سیستم به دادگاه خواهد عمل در کاهش ظرفیت به عنوان آن را در یک حالت اضطراری است که هنوز در سراسر کشور اعلام شده است.

اولین نتیجه از Ohana حرکت بود به تعویق دو ماه نتانیاهو در دادگاه به اتهام فساد مالی که برنامه ریزی شده برای باز کردن در 17 مارس است.

در چهارشنبه Yuli Edelstein رئیس کنست اسرائیل در پارلمان اروپا حاضر به تشکیل این خانه بر این اساس است که انجام این کار آسیب می تواند تلاش برای ایجاد یک دولت وحدت ملی برای حل بن بست سیاسی است که فلج اسرائیل برای بیش از یک سال است.

با قوه قضائیه و مجلس به طور موثر خنثی نتانیاهو—که موفق به برنده شدن انتخاب مجدد در انتخابات اسرائیل پس از سوم خود را امتحان کنید, در مارس 2—حاکم این کشور بیشتر یا کمتر بدون پشتوانه است.

در ساعت 1 صبح روز سه شنبه نتانیاهو با استفاده از قدرت اضطراری به منظور به طور یک جانبه اسرائیل داخلی آژانس امنیت شین بت به استقرار نظارت بر تلفن همراه, فناوری ردیابی حرکات شهروندان مبتلا به کروناویروس— و یا کسانی که مشکوک به حامل بودن.

میزان فرمان است نه به طور کامل و دقیق اما به دولت اجازه می دهد دسترسی به یک مقدار ناشناخته از اطلاعات در مورد تعداد نامعلومی از شهروندان است. را که قرار است بررسی شود—شاید چند هفته از هم اکنون.

نتانیاهو خدمت کرده است به عنوان سرپرست نخست وزیر از دسامبر سال 2018 از طریق سه انتخابات حل نشده است که او را از چپ و بالا حریف میانه سابق نیروهای مسلح رئیس ستاد Benny Gantz بدون کافی پارلمانی حمایت از ایجاد یک دولت.

در جدی ترین سیاسی واژگونی نتانیاهو مواجه شده است و در عین حال اسرائیل پرزیدنت رئوبن ریولین روز دوشنبه وظیفه Gantz با تشکیل اسرائیل دولت آینده پس از Gantz مونتاژ تعداد بیشتری از مجلس از حامیان نخست وزیر در آخرین دور از انتخابات دو هفته پیش.

در چهارشنبه اکثریت Gantz شکننده داد از 61 کرسی از 120 عضو کنست سنگر خود را در ساختمان—احترام به وزارت بهداشت توصیه های اجتماعی فاصله—به عنوان Edelstein حاضر به صندلی خانه.

مورخ Gershom Goremberg نویسنده در پاسخ نوری المالکی اسرائیل در بحران دموکراسی اسرائیل توییتی که “تنها ثبت مرگ تا کنون در اسرائیل از این ویروس شد و در حال حاضر پیری بسیار آسیب پذیر دموکراسی است.”

دولت اسرائیل به طور گسترده مورد تحسین قرار گرفته برای دست زدن به آن بحران که شامل شدید مرز محدودیت و گسترده قرنطينه از شروع. اسرائیل دچار هیچ تلفات و در حال حاضر گزارش شده 347 تشخیص.

روز چهارشنبه اسرائیل منع همه شهروندان خارجی از ورود به کشور.

به عنوان عید پاک و عید فصح رویکرد سرزمین مقدس را Coronavirus مستند آغاز می شود

در مصاحبه با Daily Beast, Goremberg شد بلانت: “نخست وزیر و کنست بلندگو با استفاده از بحران بهداشت و درمان برای فرار از نتیجه انتخابات و در قدرت باقی می ماند با وجود این واقعیت است که اکثریت رای به حذف آنها از قدرت است.”

“سرپرست نخست وزیر است که با استفاده از بحران برای به تعویق انداختن محاکمه خود گفت:” Goremberg. “این خیلی جدی چالش های اساسی دموکراتیک سفارش. آن را احساس می کند مانند ترکیبی از جهانی بحران بهداشتی و منفی نتایج انتخابات, از, نتانیاهو, نقطه نظر, نه به ذکر است آینده خود را محاکمه تحت فشار قرار دادند نتانیاهو و همدستان خود را به از دست دادن تمام خویشتنداری در مورد تضعیف فرایند دموکراتیک است.”

در بیانیه شنبه شب Gantz اعلام کرد که آبی و سفید می خواهد پرونده دیوان عالی کشور طومار خواستار کنست برگزار خواهد شد. “با این حال بزرگ سلامت و بحران اقتصادی ما نمی توانیم اجازه می دهد آن را به غذا خوردن دور در پایه های دموکراسی ما,” او گفت:.

Gantz متهم نتانیاهو و Edelstein هر دو از اعضای جناح راست حزب لیکود از قدرت برهنه گرفتن.

“لیکود ندارد اکثریت را در کنست به طوری که آنها می خواهید به آن را تعطیل کند.”

اسرائیل به دیوان عالی کشور خواهد شنیدن یک چالش به ردیابی الکترونیکی سفارش این هفته است و انتظار می رود به منظور تسریع در آن جلسه در این موضوع از کنست ،

رئیس جمهور Rivlin, همچنین, یک عضو حزب لیکود هشدار داد Edelstein که متوقف کردن به طور منظم پارلمانی منظور آسیب رساندن به اسرائیل توانایی عملکرد در اورژانس.

Coronavirus بحران Rivlin گفت: باید استفاده نمی شود “به شدت آسیب دموکراتیک ما زیرساخت ها است.”

“آبی و سفید می خواهید به اختیار کنست به غیر دموکراتیک به پایان می رسد” نتانیاهو ادعا کرد در یک بیانیه است.

و اشاره کرد که اسرائیل تراورس “بسیار دشوار و بی سابقه ای در لحظه” Mordechai Kremnitzer یک استاد حقوق در دانشگاه عبری اورشلیم و متخصص در قانون اساسی هشدار علیه استفاده از واژه “کودتا” در اسرائیل است.

او تعریف نتانیاهو از قدرت گرفتن به جای آن به عنوان “تلاش برای حفظ قدرت و ماندن در قدرت تا زمانی که ممکن است با هدف نهایی از رهایی خود از محاکمه.”

نتانیاهو با استفاده از خشونت به معنی Kremnitzer در مصاحبه ای گفت:.

“من فکر نمی کنم که یک گروه از مردم از جمله نتانیاهو و Edelstein اطراف جمع شده بودند و گفت:” اجازه دهید نگاهی کنترل از دولت اسرائیل از طریق استفاده غیر قانونی است.’ من فکر نمی کنم در یک جلسه.” بنابراین در آن حس یک توطئه است. “آنها هنوز در تلاش برای پوشش اقدامات خود را با یک گوشته قانونی” گفت: Kremnitzer. “مراقبت از آنها که این همه به نظر می رسد مناسب است.”

حداقل در حال حاضر.

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de