Elon Musk ما را خشم و ‘ریاکارانه’ ‘استاد مستند’ نیل فرگوسن


Elon Musk ما را خشم و ‘ریاکارانه’ انگلیسی ‘استاد مستند’ نیل فرگوسن’ در طول حکومت خود را شکستن trysts پس از صدور گزارش که پیش بینی 2m مرگ و میر در آمریکا

  • پروفسور نیل فرگوسن هوا تیره و تار coronavirus مرگ عوارض در بریتانیا و ایالات متحده
  • او آخرالزمانی بدترین حالات spooked دولت به مستند
  • مشک شدید منتقد مستند مارک دانشمند یک ‘ابزار’ و ‘احمق’
  • در اینجا چگونه برای کمک به مردم نهفته Covid-19

Elon Musk مارک دانشمند انگلیسی که آغاز یک مستند ‘احمق’ و ‘ابزار’ پس از او شکست خود را از قوانین خود را برای دیدن او ازدواج عاشق.

میلیاردر tech سرمایه دار خیلی مهم نیز rubbished پروفسور نیل فرگوسن ‘جعلی علم” که در ماه مارس پیش بینی آخرالزمانی مرگ عوارض در انگلستان و ما اگر هر دو دولت باقی مانده سخت گیر در مورد اجرای اجتماعی فاصله

امپریال کالج لندن دانشمند بدترین سناریو از 500,000 و 2.2 میلیون قربانی به ترتیب با اعتبار spooking خیابان داونینگ و کاخ سفید را به اقدام.

اما 51 ساله شب گذشته ترک گروهی از دانشمندان مشاوره بوریس جانسون پس از او نیش زده برای ترغیب او 38 ساله معشوقه Antonia Staats به سفر در سراسر لندن به خانه اش.

مشک در حال حاضر به waded اعتراض انعکاس در سراسر هر دو طرف اقیانوس اطلس پس از ریاکاری بود, در معرض توسط دیلی تلگراف.

در پاسخ به یک صدای جیر جیر در مورد پروفسور فرگوسن استعفا میلیاردر SpaceX موسس گفت: ‘آنچه یک ابزار’.

Prof Neil Ferguson

Antonia Staats

پروفسور نیل فرگوسن (سمت چپ) ترک گروهی از دانشمندان مشاوره بوریس جانسون پس از او نیش زده برای ترغیب او 38 ساله معشوقه Antonia Staats (راست) به سفر در سراسر لندن به خانه اش

Musk has now waded into the outcry echoing on both sides of the Atlantic after the hypocrisy was exposed

مشک در حال حاضر به waded اعتراض بازتاب در هر دو طرف اقیانوس اطلس پس از نفاق قرار گرفت

برچسب زدن به او را یک ادم احمق و ابله’ مشک نوشت: “چیزی بیشتری باید انجام شود. این مرد موجب نزاع به جهان با شدت جعلی “علم”.’

مشک شده است و منتقدان این مستند برای نقض آزادی و stymieing کسب و کار.

در یک sweary کنفرانس تلفنی با سرمایه گذاران در هفته گذشته او حتی مارک ایالات متحده اجتماعی فاصله اقدامات ‘فاشیستی’.

اما در حالی که محدودیت هایی برای زندگی روزمره به طور پیوسته کاسته شود در برخی از ایالت ها در سراسر امریکا بسیاری از مردم باقی می ماند تحت سخت مستند.

هیچ نشانه ای وجود دارد که در خیابان داونینگ در حال آماده سازی برای تغییر رویه پس از پروفسور فرگوسن را به نقض قوانین به نور آمد.

در حالی که دانشمند ترک کرده است و نقش خود را در نخست وزیری علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری مریم گلی امپریالیستی به نظر می رسد جایگاه او و گفت: امروز که او همچنان به تمرکز بر روی مهم پژوهش’.

The tech tycoon, 48, also grabbed headlines this week after it was announced he and 32-year-old singer Grimes have named their baby son X Æ A-12

فن آوری سرمایه دار خیلی مهم, 48, همچنین برداشت عناوین این هفته پس از آن اعلام شد او و 32 ساله خواننده Grimes به نام نوزاد خود را پسر Æ X A-12

در طول بحران بهداشت و درمان, پروفسور فرگوسن شده است یک چهره آشنا در تلویزیون شده است و با نام مستعار استاد Lockdown برای بخشی خود را در تحریک اقدامات فعلی.

اپیدمیولوژی در بیانیه ای گفت: “من قبول من خطا در قضاوت و در زمان اشتباه ، بنابراین من پا را از دخالت در Sage [دولت علمی گروه مشورتی برای مواقع اضطراری].

“من عمل در اعتقاد به این که من مصون داشتن آزمایش مثبت برای coronavirus و به طور کامل جدا شده خودم را برای تقریبا دو هفته پس از توسعه علائم.

“من عمیقا پشیمان تضعیف پاک کردن پیام های اطراف ادامه داد: نیاز اجتماعی فاصله برای کنترل این ویرانگر بیماری همه گیر. دولت هدایت صریح است و وجود دارد برای محافظت از همه ما است.’

Musk was responding to an equally scathing tweet from former New York Times reporter Alex Berenson

مشک بود در پاسخ به یک اندازه و داغدار جیر از سابق نیویورک تایمز خبرنگار الکس Berenson

Ms Staats بازدید پروفسور فرگوسن فقط پس از او به پایان رسید تا دو هفته خود به انزوا پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

اما او با فروتنی عذرخواهی به نظر نمی رسد به طنین انداز با مشک که به دست آورد شهرت به عنوان یک پرکار و اغلب بحث برانگیز تویتر.

فقط در هفته گذشته او موجب بحران در بورس اوراق بهادار پس از به tweeting: ‘تسلا سهام بیش از حد بالا است imo (به نظر من),’ باعث شد قیمت سهم به جست و خیز کردن.

کارآفرین 48 نیز برداشت عناوین این هفته پس از آن اعلام شد او و 32 ساله خواننده Grimes به نام نوزاد خود را پسر Æ X A-12.

مشک 48 اعلام تولد Æ X A-12 روز سه شنبه, به اشتراک گذاری یک عکس از خودش نگه داشتن نوزاد در آغوش او و نوشتن: ‘مادر و نوزاد همه خوب است”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>