Elon Musk در حال حاضر غنی تر از وارن بوفه تسلا به عنوان انبار موشک 14 درصد به بالا 14 درصد


Elon Musk در حال حاضر غنی تر از وارن بوفه تسلا به عنوان انبار موشک 14 درصد به بالا از $321billion و به طور خلاصه می شود 10 تا از بزرگترین شرکت آمریکایی با ارزش بازار

  • Elon Musk شد غنی تر از وارن بوفه پس از رونق در سهام تسلا که به اندازه 14 درصد در روز دوشنبه
  • سهام افزایش قبل از عقب نشینی به قلمرو منفی به طور خلاصه افزایش ارزش شرکت به $321 میلیارد
  • مختصری افزایش ساخته شده تسلا 10 بزرگترین ما سهام با ارزش بازار جلوتر از پراکتر و گمبل
  • مشک در حال حاضر دیده می شود ثروت خود را افزایش $6.07 میلیارد و تنها سه روز قبل پس از 10.8 درصد پرش در وسیله نقلیه الکتریکی ساز سهام
  • او هفتمین فرد ثروتمند در جهان است و به عنوان ارزش گذاری شرکت همچنان به افزایش حدس و گمان وجود دارد خواهد شد به زودی S&P 500

Elon Musk در حال حاضر غنی تر از سرمایه گذار وارن بوفه با تشکر به یک رکورد در افزایش قیمت سهام تسلا که به طور خلاصه به ضرب گلوله به اندازه 14 درصد به بالا بردن ارزش گذاری شرکت تا $321 میلیارد در روز دوشنبه.

دستاوردهای پاک بودند و در طول یک دوره بی ثباتی اما بودند تا حدود 3 درصد در اواخر بعد از ظهر و تجارت است.

آخرین سابقه و رکورد افزایش در آمد که در گمانه زنی ها افزایش یافت که با تسلا ادامه داد: افزایش ارزش بازار این شرکت را به زودی S&P 500.

مشک بسیار غیر عادی دره سیلیکون و غولهای آورده است که جهان پی پال و SpaceX او را دیدم ارزش خالص اوج گذشته بافت فقط سه روز زودتر ساخت مدیر عامل شرکت تسلا هفتم ثروتمندترین فرد در جهان با توجه به میلیاردرهای بلومبرگ شاخص.

Elon Musk is now richer than investor Warren Buffet, thanks to a record rise in the price of Tesla stock that briefly shot up as much as 14 per cent to raise the company's valuation up to $321 billion on Monday

Elon Musk در حال حاضر غنی تر از سرمایه گذار وارن بوفه با تشکر به یک رکورد در افزایش قیمت سهام تسلا که به طور خلاصه به ضرب گلوله به اندازه 14 درصد به بالا بردن ارزش گذاری شرکت تا $321 میلیارد در روز دوشنبه

The gains were erased during a period of volatility. The gains were erased during a period of volatility, but were back up about 3 per cent during late afternoon trading.

دستاوردهای پاک بودند و در طول یک دوره بی ثباتی. دستاوردهای پاک بودند و در طول یک دوره بی ثباتی اما بودند تا حدود 3 درصد در اواخر بعد از ظهر و تجارت است.

مشک را ثروت افزایش یافت $6.07 میلیارد در روز جمعه خبری بلومبرگ گفت: پس از 10.8 درصد در پرش برقی خودروساز سهام.

بافت ارزش خالص کاهش یافته و هفته گذشته هنگامی که او اهدا $2.9 میلیارد دلار در برکشایر هاتاوی سهام به موسسه خیریه.

در ضمن تسلا سهام رسید 500 درصد بیش از سال گذشته به عنوان شرکت افزایش فروش از آن مدل 3 سدان.

این شرکت در حال حاضر است که بالاترین ارزش خودروساز پس از آن بازار سرمایه پیشی گرفت که از سابق جبهه-دونده تویوتا موتورز.

Musk's fortune rose by $6.07 billion on Friday, Bloomberg reported, following a 10.8 per cent jump in the electric carmaker's stock. Buffett's net worth dropped earlier this week when he donated $2.9 billion in Berkshire Hathaway stock to charity

مشک را ثروت افزایش یافت $6.07 میلیارد در جمعه بلومبرگ گزارش داد پس از 10.8 درصد در پرش برقی خودروساز سهام. بافت ارزش خالص کاهش یافته و در اوایل این هفته زمانی که او اهدا $2.9 میلیارد دلار در برکشایر هاتاوی سهام به خیریه

تاول رالی نیز قرار می دهد مشک در دسترس payday به طور بالقوه به ارزش 1.8 میلیارد دوم خود را برنده تمام پولها از برق ماشین ساز در حدود دو ماه.

سهام تا حدود 38% از نزدیک در جولای 1, یک روز قبل از شرکت در گزارش سه ماهه خود را تحویل اعداد. تسلا

تسلا جامد تحویل اعداد افزایش انتظارات از سود سه ماهه دوم که علامت خواهد بود اولین بار در تاریخ خود که آن را گزارش چهار دوره متوالی از سود.

Tesla's solid delivery numbers heightened expectations of a profitable second quarter, which would mark the first time in its history that it would report four consecutive quarters of profit. Pictured is the EV maker's Mode 3 sedan

تسلا جامد تحویل اعداد افزایش انتظارات از سود سه ماهه دوم که علامت خواهد بود اولین بار در تاریخ خود که آن را گزارش چهار دوره متوالی از سود. تصویر EV ساز را در حالت 3 سدان

مشک در هفته گذشته گفت که این شرکت “بسیار نزدیک” به دستیابی به تکمیل خودمختار رانندگی فناوری با اشاره به قابلیت حرکت در جاده های بدون راننده ورودی.

“من بسیار با اعتماد به نفس است که در سطح 5 یا اصل استقلال کامل اتفاق می افتد و من فکر می کنم اتفاق خواهد افتاد بسیار به سرعت,’ مشک گفت: در اظهارات ساخته شده از طریق یک پیام ویدیویی در افتتاح شانگهای جهان سالانه هوش مصنوعی, کنفرانس پنج شنبه.

“من با اعتماد به نفس باقی می ماند که ما باید قابلیت های اساسی برای رسیدن به سطح 5 استقلال کامل این سال است.’

تسلا نیز در حال توسعه جدید گرما-طرح و یا سیستم های خنک کننده برای فعال کردن بیشتر پیشرفته کامپیوتر در اتومبیل مشک گفت.

تسلا دیگر خودروسازان و شرکت های فن آوری از جمله حروف الفبا متعلق به Waymo و مبتنی بر برنامه سوار سهم شرکت Uber در حال سرمایه گذاری میلیاردها دلار در این خودمختار رانندگی میباشد.

اما خودی صنعت باید گفت که آن زمان را برای این فن آوری را آماده و به اعتماد خودمختار وسایل نقلیه به طور کامل.

کالیفرنیا بر اساس تسلا در حال حاضر ساخت اتومبیل با یک خلبان اتوماتیک راننده-سیستم کمک, که هنوز هم نیاز به برخی از انسان های ورودی.

به عنوان سرمایه گذاران حفظ کنید و بر روی تسلا صعود مشک 49 است که کار خود را راه اندازی EV ساز موفقیت در کنار خود حرفه های دیگر.

برای مثال او مبارزه با مقامات محلی در مورد بازگشایی شرکت های تولیدی در کالیفرنیا و چین — پس از آنها بسته به علت coronavirus احتیاطی — در همان زمان خود SpaceX هوافضا شرکت به معنای واقعی کلمه خارج از زمین.

مشک از طریق SpaceX شد متعهد به بازگرداندن سفر به فضا راه اندازی شد از ما پس از بازنشستگی از آن شاتل فضایی ناوگان. این شرکت پس از مشک سرمایه گذاری $37 میلیارد دلار از ثروت خود را تقبل قایق از آب عبور دو فضانوردان آمریکایی به ایستگاه فضایی بین المللی در تاریخ 30 مه.

مشک تولید این شرکت در اوایل 2000s اعلام کرد که او در نظر دارد ظرف چند دهه نه تنها به قرار دادن یک فضانورد در مریخ بلکه برای گرفتن اولین گام برای ایجاد یک مستعمره انسانی وجود دارد بنابراین حصول اطمینان از انسان آینده باید زمین یک روز تبدیل به غیرقابل سکونت.

او اعلام کرد خود را ‘با غلبه بر احساسات’ پس از او موفق به سکوت کسانی که شک او می تواند تمام برنامه های خود را خاموش.

به طوری که این غیر عادی خودروساز و موشک ،

مشکل در دوران کودکی

با نام مستعار “پسر نابغه’, Elon Musk ظاهرا خواندن کل دانشنامه بریتانیکا در اوایل دوران کودکی و آموخته به ‘کد’ در سن ده روز از دستیابی به یک کامپیوتر. 12 او ایجاد شده و به فروش می رسد اولین محصول با تکنولوژی یک بازی ویدئویی به نام Blastar برای کمتر از $1,000.

آن را پس از یک دوران کودکی شاد. مشک متولد آپارتاید دوران آفریقای جنوبی یکی از سه فرزند از مهندس Errol مشک و نویسنده, همسر, Maye. پدر و مادر خود را طلاق زمانی که او هشت.

در مدرسه او را به شدت مورد آزار واقع شدند در حالی که در خانه همه چیز به سختی بهتر است. Errol از کسی که با او شده است جدا برای سال سخت بود disciplinarian گفته علاقه تنبیه بدنی. در سال 2018 از آن پدید آمده است که Errol تا به حال یک پدر فرزند خود را با دختر خوانده جانا. مشک گفت, مجله رولینگ استون که Errol است ‘وحشتناک انسان بودن”.

به امریکا…

توسط سن 17 مشک شد از جان گذشته برای فرار از آفریقای جنوبی و خود را از خود راضی پدر و بنابراین او تصمیم گرفت به سر برای کانادا که در آن مادر خود را Maye رشد کرده بود.

او وارد شد و بدون یک پنی به نام او با تکیه بر سخاوت از بستگان برای اقامت و زندگی برای هفته در یک زمان اقتصاد-اندازه کیسه های از سگ های داغ.

در نهایت او موفق به کسب یک محل در دانشگاه پنسیلوانیا به تحصیل اقتصاد و فیزیک. پس از فارغ التحصیل شدن مشک به رهبری غرب به دره سیلیکون که در سال 1995 او پذیرفته شد بر روی یک دوره دکترا در دانشگاه استنفورد.

اما او کاهش یافته است در هفته اول خود را برای شروع یک کسب و کار به نام Zip2 که توسعه نرم افزار برای شرکت های رسانه ای.

زمان می تواند بهتر بوده است: Zip2 سوار رونق اینترنت و فروخته شد و در سال 1999 برای یک شخص $341 میلیون شبکههای مشک میلیارد و 22 میلیون کاهش دهد. اما این فقط شروع موفقیت های او.

Electric dreams

مشک اقدام به پیوستن به صفوف جهانی فوق العاده غنی از طریق خود شرط بعدی: یک بانک آنلاین به نام X.com بود که در نهایت به فروش می رسد به eBay در سال 2002 درآمد او حدود 180 میلیون —پس از کسر مالیات.

پول نقد اجازه داده او را به رویای بزرگ. که او در سال تاسیس SpaceX اعلام کرد که او در پایان هدف این بود برای ایجاد یک “BFR’ یا ‘F بزرگ*****g موشک” — برای کمک به مردم استعمار مریخ قبل از بیش از جمعیت ارائه زمین غیرقابل سکونت.

در سال 2003 و 2004 مشک نیز به موقع شرط در بخش انرژی جایگزین موسس یک شرکت به نام Solarcity است که در حال حاضر آمریکا بزرگترین نصب پانل های خورشیدی و تسلا لوکس ماشین های الکتریکی شرکت که انقلابی را در موتور صنعت.

منطق این بود که کمک به جداسازی جهان خاموش نفت خواهد خرید ما وقت اضافی برای پرداختن به گرمایش جهانی باید از استعمار مریخ را طولانی تر از انتظار می رود.

درهم عشق زندگی

ثروت و موفقیت به نظر می رسد را ساخته اند یک بار نخبه مشک بسیار جذاب برای زنان نیز هست. اما کارآفرین مفتخر است و unapologetic معتاد که معروف افتخار ‘هیچ کس تا کنون تغییر جهان در 40 ساعت در هفته’.

همسر اول خود را, جاستین, Wilson, فانتزی, رمان نویس که او ملاقات کرد در حالی که حضور در دانشگاه استنفورد رشد خسته از صرف تمام روز را در خانه با پنج پسر — مجموعه ای از دوقلو و سه قلو.

او اعلام کرد در اطراف این زمان از سال 2008 طلاق: ‘Elon مرکزی ارتباط با کار خود را.’

در هفته مشک نقل مکان کرده بود به انگلیسی, بازیگر Talulah Riley, چه کسی او ازدواج و سپس طلاق در سال 2012 دوباره ازدواج کرد در سال 2013, اما پس از آن طلاق برای بار دوم در سال 2015.

پس از یک سال dalliance با جانی دپ سابق بازیگر هالیوودی Amber Heard, مشک شروع پله با یک کانادا, indie در, نوازنده شناخته شده به عنوان Grimes.

پسر خود را که متولد اردیبهشت, عناوین ساخته شده پس از و شوهر, اقدام, برای, دلایل, بهترین و شناخته شده برای خود به ثبت نام خود را به عنوان ‘X Æ یک-12’ (تلفظ ‘سابق خاکستر دوازده’). کالیفرنیا مقامات حاضر به بازی توپ بر این اساس که آن را غیر قانونی به استفاده از اعداد در نام و نام خانوادگی به طوری که زن و شوهر بودند در نهایت با ‘X Æ یک-Xii’.

در مصاحبه اخیر خود Grimes, که نام واقعی کلر بوچر گفت: بلومبرگ که در اطراف خانه کودک است که در واقع به عنوان شناخته شده ‘کمی X’.

حفر یک سوراخ…

گیر در یک ترافیک مربا درست قبل از کریسمس 2016 مشک را به توییتر برای اعلام “من می خواهم برای ساخت یک دستگاه حفاری تونل و فقط شروع به حفر’ برای ایجاد یک جایگزین شبکه حمل و نقل زیرزمینی در شهر لس آنجلس است.

او بموقع راه اندازی شد خسته کننده, شرکت, شرکت طراحی شده به دنبال آن است که بسیار هدف.

دو سال بعد در ژوئن 2018 مشک تصمیم گرفت که آن را می تواند کمک به صرفه جویی در یک دوجین از اعضای یک تیم فوتبال جوانان در دام گسترده غار پیچیده در شمال تایلند است.

مشک در صحنه وارد شدند با یک کودک به اندازه زیردریایی که او ادعا خواهد بود قادر به عمل به عنوان یک نوع فرار غلاف.

اما کارشناسان تردید دارند با یک نجات غواص ملی بریتانیا, به نام ورنون Unsworth گفتن سی ان ان که همه چیز یک شیرین کاری روابط عمومی و آفریقای جنوبی می تواند ‘چوب زیردریایی خود را که در آن لطمه می زند’.

مشک در پاسخ از طریق توییتر با نام تجاری Unsworth که یک جوان تایلندی, شریک زندگی, ‘pedo مرد.

این بریتن در پاسخ پیگرد افترا در کالیفرنیا به دنبال $190 میلیون. در دادگاه مشک عذر خواهی کرد برای لکه دار کردن اما ادعا شده که او به این معنی نیست که به نشان می دهد که Unsworth تا به حال در واقع تعرض به یک کودک است.

داوران توافق منجر مشک اعلام کرد: “من ایمان بشریت ترمیم است!’

نوشیدنی و مواد مخدر

با تمام منافع کسب و کار و شیوه زندگی غیر عادی مشک نیز تا به حال تا به حال لحظات خود را با نوشیدن و سهم داشتن در سیگار کشیدن ماری جوانا.

او جلب توجه در سپتامبر 2018 زمانی که او به نظر می رسد ژولیده به دنبال در یک پادکست و اقدام به نوشیدن ویسکی و دود زیادی سیگار ماری جوانا در حالی که بحث در مورد زندگی و بار.

فیلم به ظاهر در آن puce رو tech سرمایه دار خیلی مهم سرفه و spluttered راه خود را از طریق رقیق حشیش دود به سرعت در حال رفت و ویروسی باعث ناسا برای راه اندازی فوری رسیدگی به SpaceX ‘در پایبندی به مواد مخدر-محیط زیست’. پنتاگون نیز تصمیم به نقد و بررسی خود را فدرال امنیت ترخیص کالا از گمرک.

Chastened مشک shoehorned خود را به کت و شلوار و کراوات به صورت رسمی تر مصاحبه تلویزیونی. ‘من نمی دود گلدان’ او گفت. ‘به عنوان کسی که تماشا که پادکست می تواند بگوید من هیچ ایده چگونه به دود گلدان.’

نامنظم توییتهایی

و بسیار شبیه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشک اجباری کاربر از توییتر ارسال بی وقفه در سایت اغلب در ساعت های عجیب و غریب از روز و شب.

این همیشه جفت خوبی با نقش خود به عنوان رئیس تسلا.

در حدود همان زمان به عنوان گلدان سیگار کشیدن بحث او به طور ناگهانی با استفاده از شبکه های اجتماعی اعلام کرد که او تا به حال ‘سرمایه گذاری امن’ به ماشین خود شرکت تسلا خصوصی در 420 $به اشتراک بگذارید.

پیام ممکن است در نظر گرفته شده به عنوان یک شوخی (‘420’ است که زبان عامیانه برای ماری جوانا) اما تنظیم کننده نمی بینم خنده دار جانبی پس از تسلا سهام شد و پس از آن معاملات در 20 درصد کمتر از این قرار است قیمت.

یک بررسی توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار به پایان رسید با مشک به اتهام تقلب اوراق بهادار.

در حل و فصل رسید و در اواخر سال 2018 او موافقت کرد به تسلا به عنوان رئیس هیئت مدیره برای مدت سه سال پرداخت 20 میلیون دلار جریمه نقدی و اعطای وکیل شرکت نظارت از آینده توییتهایی.

هنوز مشک دنبال کرد تا با طولانی بیهوده گویی در سایت که در طی آن او وعده داده شده به فروش تقریبا همه ‘فیزیکی خود را اموال و اعلام کرد که تسلا قیمت سهم شد بیش از حد بالا’ ارسال آن را نزدیک به 12 درصد در نیم ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im