Elon Musk بازدید در کسانی که از جان گذشته برای بازگشایی اقتصاد با الگوی رفتاری از سیارک برخورد زمین


تسلا میلیاردر Elon Musk – که یک بار فکر coronavirus نگرانی پر از شکوفه شد – در حال حاضر سهام ترسناک یک الگوی رفتاری از زمین نابود شده حفاری در کسانی که نگران اقتصاد

 • مشک مشترک یک الگوی رفتاری از یک سیارک فوق العاده از طریق زمین و دور فضانورد گفتند: “آه خدا, اقتصاد!’
 • بحث کارآفرین زیر نویس تصویر به سادگی: “اما در واقع’
 • در حالی که معلوم نیست چه پیامی بود از صدای جیر جیر برخی بر این باور بود که حفاری در آن بیشتر نگران اقتصاد از coronavirus بحران
 • دیگران فکر مشک بود در واقع صحبت در مورد وضعیت اقتصاد جهانی با اشاره به رشد اقتصاد جهانی خواهد بود ‘به شدت منفی’ در سال 2020
 • تسلا در برش کارمند پرداخت و furloughing همه ساعتی کارگران در سراسر ایالات متحده با توجه به بیرون درز ایمیل فرستاده شده به کارکنان سه شنبه شب
 • این برنامه به ادامه تولید خودروهای برقی در کالیفرنیا کارخانه در مارس 4 گفت: این ایمیل از این شرکت سر از آمریکای شمالی HR والری کارگر
 • کاهش در حقوق و دستمزد خود ادامه خواهد داد و تا پایان سه ماهه دوم
 • تسلا بود مجبور به توقف تولید در کارخانه ماشین در فریمانت در 23 مارس
 • اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای کمک به مردم نهفته COVID

Elon Musk در زمان به توییتر برای به اشتراک گذاشتن یک گریم الگوی رفتاری اشاره به وضعیت اقتصاد جهان در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

مشک مشترک یک الگوی رفتاری جمعه از یک سیارک فوق العاده از طریق زمین و دور فضانورد گفتند: “آه خدا, اقتصاد!’

بحث کارآفرین زیر نویس تصویر به سادگی: “اما در واقع.’

کسی که در نظرات به اشتراک گذاشته تصویر ابراز احساسات مشابه که نشان داد دایناسورها فرار از سیارک. مشک خندید و بصری.

Musk shared a meme of an asteroid smashing through Earth and a far away astronaut exclaiming: 'Oh God, The economy!'

مشک مشترک یک الگوی رفتاری از یک سیارک فوق العاده از طریق زمین و دور فضانورد گفتند: “آه خدا, اقتصاد!’

در حالی که معلوم نیست دقیقا چه مشک پیام بود از صدای جیر جیر برخی معتقدند این یک حفاری در کسانی که بیشتر نگران اقتصاد از coronavirus بحران

دیگران فکر مشک بود در واقع صحبت در مورد وضعیت اقتصاد جهانی با اشاره به رشد اقتصاد جهانی خواهد بود ‘به شدت منفی’ در سال 2020 است.

رشد منفی خواهد و سپس ماشه بدترین بحران از زمان رکود بزرگ دهه 1930 با تنها یک بهبود نسبی دیده می شود در سال 2021′ با توجه به انتخاب.

صدای جیر جیر می آید پس از خبری که تسلا است به طور موقت برش برای پرداخت حقوق و مزایای کارکنان و furloughing کارکنان ساعتی پرداخت با توجه به یک داخلی به بیرون درز ایمیل فرستاده شده به کارکنان سهشنبه شب.

The controversial entrepreneur captioned the image simply: 'But actually'

بحث کارآفرین زیر نویس تصویر به سادگی: “اما در واقع’

Someone in the comments shared an image expressing a similar sentiment, that showed dinosaurs fleeing from an asteroid. Musk laughed at the visual

کسی که در نظرات به اشتراک گذاشته تصویر ابراز احساسات مشابه که نشان داد دایناسورها فرار از سیارک. مشک خندید و بصری

این حرکت فقط یک ماه پس از بحث برانگیز رئیس Elon Musk اخراج نصب نگرانی از شیوع بیماری به عنوان “گنگ”.

تسلا قصد دارد برای از سرگیری تولید خودروهای برقی در آن فرمونت کارخانه در مارس 4, گفت ایمیل از این شرکت سر از آمریکای شمالی HR والری کارگر دیده می شود توسط CNBC.

کاهش پرداخت در حال مبهوت ارشد سطح معاون رئیس جمهور و بالاتر در نظر گرفتن 30 درصد برش مدیران و بالاتر در نظر گرفتن 20 درصد و 10 درصد کاهش برای هر کس دیگری.

کاهش در حقوق و دستمزد خود ادامه خواهد داد و تا پایان سه ماهه دوم ایمیل گفت.

Furloughed کارگران را پرداخت نمی شود اما خود را حفظ کنید مزایای بهداشت و درمان آن را بخوانید.

تسلا بود مجبور به توقف تولید در اصلی کارخانه ماشین در فرمونت کالیفرنیا در مارس 23.

Robots work on a Tesla Model X in the factory in Fremont, California: Tesla is slashing employee pay and furloughing all hourly workers after the coronavirus pandemic forced the firm to shutter the plant

روبات کار بر روی یک تسلا مدل X در کارخانه در فرمونت کالیفرنیا: تسلا است کاهش کارکنان پرداخت و furloughing همه کارگران ساعتی پس از coronavirus همه گیر مجبور به شرکت شاتر گیاه

خود پانل های خورشیدی کارخانه در نیویورک نیز بسته شده و در نوادا Gigafactory نیروی کار کاهش بیش از 75 درصد است.’

اکثر کارگران قرار داده شده در پرداخت را ترک کنند اما به بیرون درز ایمیل را نشان می دهد کارگران در حال حاضر خواهد شد furloughed و دریافت هر گونه پرداخت.

ایمیل توصیه کارکنان به دنبال مزایای بیکاری.

The automaker is temporarily cutting pay for salaried employees and furloughing staff on hourly pay, according to a leaked internal email sent to staff Tuesday evening

این خودروساز است که به طور موقت برش برای پرداخت حقوق و مزایای کارکنان و furloughing کارکنان ساعتی پرداخت با توجه به یک داخلی به بیرون درز ایمیل فرستاده شده به کارکنان جمعه شب

Tesla plans to resume production of electric cars at its Fremont factory (above) on May 4, said the email from the company's head of North American HR Valerie Workman

تسلا قصد دارد برای از سرگیری تولید خودروهای برقی در آن فرمونت کارخانه (در بالا) در مارس 4, گفت ایمیل از این شرکت سر از آمریکای شمالی HR والری کارگر

هر یک از کارگران که بیمار هستند و یا ناراحت کننده آینده به کار نیز تشویق به ماندن در خانه.

این شرکت خواهد شد ‘احترام تصمیم خود را و شما را جریمه نمی شود با توجه به ایمیل.

مشک بود که اشاره شده در این ارتباط است که شناخته شده برای داشتن بدنام انتظارات بالا از کارکنان خود را.

خودروسازان شاتر در میان همه گیر

هوندا و نیسان نیز furloughed هزاران نفر از کارگران در ایالات متحده عملیات روز سه شنبه.

سخنگوی هوندا که در مورد استخدام 18,400 کارگران در گیاهان در آلاباما ایندیانا و اوهایو گفت: خودروساز ژاپنی خواهد تضمین حقوق از طریق پنج شنبه پس از تعلیق عملیات بر روی 23 مارس. هوندا گیاهان بسته خواهد شد از طریق آوریل 1.

نیسان گفت: آن را به طور موقت تخمگذار کردن حدود 10000 ساعتی کارگران در ما موثر مارس 6.

آن را به حالت تعلیق عملیات در آن ما امکانات تولید از طریق اواخر ماه آوریل است. عملیات در هوندا Powersports گیاه در کارولینای جنوبی که باعث می شود ATVs شده اند به حالت تعلیق از مارس 26.

خودروسازان در حال مواجهه با یک کاهش چشمگیر در فروش در ایالات متحده پس از برخی از کشورهای محروم فروشندگان از فروش اتومبیل های جدید در حالی که ماندن در خانه’ سفارشات در محل هستند. فیات کرایسلر اتومبیل, NV روز دوشنبه تمدید آن خاموش کردن از ایالات متحده آمریکا و کانادا گیاهان تا زمانی که ممکن است 4.

Toyota Motor Corp را متوقف آن آمریکا و کانادا تولید از طریق مارس 17. یک سخنگوی تویوتا گفت: آن را نمی furloughed وقت ما کارکنان.

او آمده است زیر آتش در چندین نوبت در طول اتهامات که کارگران خود را مجاز به بیمار را روز و انتظار می رود به صرف تمام وقت خود را با تمرکز بر ‘ماموریت’.

در سال 2015 او ناودان هنگامی که او بنا به گزارش منظم یک کارمند برای از دست رفته یک شرکت در نشست چرا که او از حضور در تولد فرزند خود را.

کارمند دیگری منفجر سوت و گفت که زمانی که او خواسته مشک اگر او می تواند ترک برای دیدن خانواده اش به او گفته شد او قطعا در هیئت مدیره با تسلا ماموریت و ارزش ها است.’

در تسلا ‘Anti-handbook handbook’ به بیرون درز در ماه فوریه به کارکنان گفته که آنها باید با استفاده از خود را ‘زمان پرداخت کردن’ اگر آنها تعلق آن برای مرخصی استعلاجی – در غیر این صورت آنها پرداخت نشده خواهد شد.

این حرکت به کاهش پرداخت کردند و هیات همراه به عنوان مشک بارها عنوان شدت بهداشت جهانی بحران.

در تاریخ 6 مارس به عنوان جهان به تماشای شیوع جهانی آشکار شدن صریح رئیس در زمان به توییتر به اخراج نگرانی در حال رشد به عنوان “گنگ”.

‘Coronavirus وحشت گنگ’ مشک توییتی.

خود را سبک نظر آمد همان روز ما مرگ و میر از coronavirus افزایش به 17.

بعد از آن در ماه او سپس موجب خشم برای یک صدای جیر جیر بسیاری از تلقی های غیر مسئولانه که در آن او گفت: کودکان ‘ایمنی’ ویروس.

‘کودکان و نوجوانان اساسا ایمنی بدن اما سالمند با شرایط موجود آسیب پذیر هستند. جمع های خانوادگی با تماس نزدیک بین کودکان و نوجوانان و پدربزرگ و مادربزرگ احتمالا خطرناک ترین,’ او توییتی در 19 مارس ،

The move comes just one month after Musk dismissed mounting fears over the outbreak as 'dumb'

این حرکت فقط یک ماه پس از مشک اخراج نصب نگرانی از شیوع بیماری به عنوان ‘گنگ’

بحث برانگیز مدیر عامل به نظر می رسید به backpedal در گستاخی تنها چند روز بعد زمانی که او متعهد به بازگشایی تسلا نیویورک کارخانه ‘به عنوان به زودی به عنوان مثل انسان ممکن است’ برای کمک به ایجاد و توزیع هواکش برای سخت ضربه دولت است.

‘گیگا نیویورک خواهد بازگشایی برای یک تولید به عنوان به زودی به عنوان مثل انسان ممکن است. ما هیچ چیز را در قدرت ما برای کمک به شهروندان نیویورک,’ میلیاردر گفت: در یک صدای جیر جیر در 25 مارس.

مشک نیز خریداری 1,000 هواکش در چین و حمل آنها را به ایالات متحده جایی که او آنها را تحویل به یک بیمارستان کالیفرنیا برای کمک به درمان COVID-19 بيمار.

تسلا ایمیل به کارکنان به طور کامل:

سلام به همگی

با تشکر از شما برای ادامه تعهد به تسلا و ماموریت ما در طول این زمان بی سابقه. ما می دانیم که عدم اطمینان شده است آسان نیست و ما در حال انجام همه چیز ما می تواند به شما در حفظ امن و مطلع در حالی که همچنین مرور این تغییرات در سراسر جهان است.

در حالی که ما در ادامه به نگه داشتن تنها حداقل بحرانی عملیات در حال اجرا ما انتظار برای از سرگیری تولید طبیعی در ما امکانات ایالات متحده آمریکا در مارس 4, محرومیت هر گونه تغییرات قابل توجه است. تا آن زمان این مهم است که ما اقدام به اطمینان حاصل شود ما همچنان در مسیر رسیدن به برنامه های بلند مدت.

شروع دوشنبه, مارس 13, ما در حال اجرای اقدامات زیر را به عنوان بخشی از یک تلاش گسترده برای مدیریت هزینه های. این یک فداکاری مشترک در سراسر شرکت است که اجازه خواهد داد که ما را به پیشرفت در طول این زمان به چالش کشیدن.

پرداخت خواهد شد به طور موقت کاهش می یابد و برای حقوق و مزایای کارکنان.

 • برای ایالات متحده کارکنان این کاهش 30% برای معاون رئیس جمهور و بالا 20% برای مدیران و بالاتر و 10% برای هر کس دیگری.
 • برای غیر-آمریکا کارکنان نیز وجود خواهد داشت قابل مقایسه کاهش که جزئیات خواهد بود و ابلاغ شده توسط رهبری محلی تیم در مطابق با قوانین محلی و آثار-شوراها.
 • این کاهش انتظار می رود در محل تا پایان Q2

کارکنان است که نمی تواند در خانه کار می کنند و اختصاص داده شده به بحرانی در محل کار خواهد بود furloughed.

 • تحت کردند شما باقی می ماند یک کارمند تسلا (بدون پرداخت هزینه) و حفظ خود را از مزایای بهداشت و درمان. شما نمی خواهد گزارش کار کردند تا به پایان می رسد و شما در حال هدایت به بازگشت توسط مدیریت که ما انتظار داشته باشد ممکن است 4.
 • یک کردند متوجه خواهد شد به شما ایمیل فرستاده شده در روزهای آینده با دستورالعمل های اضافی در مورد نحوه درخواست برای مزایای بیکاری خود را از طریق اداره دولتی.
 • برای اکثریت قریب به اتفاق furloughed کارکنان مزایای بیکاری خواهد بود تقریبا معادل عادی را به خانه پرداخت.
 • برخی از کارکنان اختصاص داده خواهد شد به بحرانی توابع و آنها را ادامه خواهد داد به گزارش در محل. آن دسته از کارمندان را ابلاغ خواهد شد به طور مستقیم توسط خود مدیر یا HR شریک است.

برای شایستگی نقد و بررسی چرخه:

 • حقوق و دستمزد و نرخ ساعتی تنظیم خواهد شد را در خود نگه دارد.
 • سهام کمک های مالی خواهد شد در خود نگه دارد و همچنین.

اگر شما می خواهم به ترک داوطلبانه از غیبت به عنوان برخی از رسیده به درخواست لطفا بحث خود را با مدیریت و منابع انسانی شریک است.

ما همچنان به نظارت بر وضعیت از نزدیک و اولویت ما این است که برای اطمینان از ایمنی کارکنان است. به طور معمول برای کسانی که در محل اگر شما بیمار هستید یا ناراحت کننده هستند در آینده به کار لطفا تماس با مدیر خود را و ماندن در خانه.

ما احترام خود را به تصمیم و شما را جریمه نمی شود. برای منابع انسانی-سوالات مرتبط با تماس با منابع انسانی خود را, شریک زندگی یا ایمیل [آدرس redacted]

با تشکر از همه شما بسیار سپاسگزارم برای همه چیز شما را برای اطمینان از موفقیت شرکت ما.

والری کیپر کارگر | آمریکای شمالی HR+

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>