الیزابت وارن قوی بحث عملکرد الهام بخش بهترین جمع آوری کمک های مردمی در روز و در عین حالالیزابت وارن به ظاهر زنده ضعیف پیشنهاد برای تبدیل شدن به رئیس جمهور ایالات متحده پس از یک آتشین دموکراتیک بحث عملکرد در لاس وگاس به دست آورد او را ستایش گسترده و کشت بسیار مورد نیاز کمک های مالی مبارزات انتخاباتی.

وارن که بارها و بارها excoriated میلیاردر رقیب مایک بلومبرگ در طول نوادا بحث لذت می برد و بهترین جمع آوری کمک های مردمی بعد از تمام مبارزات انتخاباتی در پشت این رویداد است. ماساچوست سناتور مطرح $2.8 m در کمک های مالی در روز چهارشنبه با توجه به انتخاباتی.

وارن بود که صریحا اعلام کرد ویکتور اغلب توفانی مناظره تلویزیونی که برای اولین بار در مرحله برجسته عصر ایران رسانه های مغول که به شکل مسابقه از طریق قریب به اتفاق کمپین تبلیغاتی حمله رعد اسا است که به او کمک کرد تا موج در انتخابات به عنوان او پخش بیش از $400 متر.

بلومبرگ دراماتیک ظهور ساخته شده او را به یک هدف برای همه از دیگر نامزدها بود اما وارن که فرود آمد گفتن ترین ضربات مقایسه دیدگاه های ساخته شده توسط سابق شهر نیویورک شهردار به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فقط چند دقیقه به این بحث است.

“من می خواهم به بحث در مورد که ما که هستیم در حال اجرا را در برابر” وارن گفت. “یک میلیاردر که تماس زنان چاق تخت” و “اسب رو لزبین’. و من نه صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ.”

بحث شد خوش آمدید تونیک به وارن, کمپین است که floundered در ماه های اخیر پس قبلا رقابت با معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برای frontrunner وضعیت در شلوغ زمینه دموکراتیک نامزدها. وارن عملکرد garlanded در رسانه های اجتماعی و همچنین با شبکه تلویزیونی صاحب نظران.

“این یک فاجعه بود برای بلومبرگ گفت:” ون جونز مشاور سابق باراک اوباما در سی ان ان. “بلومبرگ رفت و به عنوان تایتانیک, میلیارد دلار, دستگاه تایتانیک. تایتانیک – دیدار با یخ الیزابت وارن. او را به کار در یک راه در من هرگز دیده می شود در یک بحث است.”

به عنوان بحث گشوده وارن اقدام به حمله بلومبرگ بیش از بحث برانگیز استقرار پلیس “توقف-و-frisk” تاکتیک زمانی که او شهردار نیویورک, یک رژیم منتقدان می گویند منجر به نژادپرست پروفایل. بلومبرگ از عذرخواهی برای آن “استفاده بیش از حد”. در یک مصاحبه مطرح از سال 2015 بلومبرگ گفت که پلیس باید تمرکز بر اقلیت محله “به دلیل این که در آن همه جرم و جنایت است”.

بلومبرگ درمان از زنان به خصوص استفاده او از عدم افشای توافق با کسانی که شکایت او را بیش از آزار و اذیت جنسی اتهامات دیگری بود خط حمله وارن.

انتقاد مشخصه بی قراری بلومبرگ که گفت: “هیچ یک از آنها من را متهم به هر چیزی به غیر از شاید آنها نمی مانند یک شوخی به من گفت:” برای پراکنده بوس از مخاطبان است. “آنها به امضا توافق نامه و این چیزی است که ما قصد داریم به زندگی با او گفت:” قبل از شعار مقدار از زنان او را در موقعیت های رهبری در eponymous خود شرکت رسانه ای.

این موفق به جلوگیری از وارن که خواهان زنان آزاد شده از توافق به طوری که آنها می تواند صحبت می کنند publicly. “ما در حال رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با یک مرد که می داند که چگونه بسیاری از عدم افشای توافق و چکه چکه چکه از داستان زنان گفت: آنها شده اند مورد آزار و اذیت و تبعیض” او گفت:.

در یک ارز است که باعث تشویق از مخاطبان وارن گفت: “دموکرات ها یک خطر بزرگ اگر ما فقط جایگزین یک متکبر میلیاردر دیگر. این کشور کار کرده است برای غنی برای یک مدت زمان طولانی و چپ هر کس دیگری در خاک است.”

هر دو بایدن و وارن تحمل یک شروع ناامید کننده در رای گیری اولیه فرایند است که نورد در هر دولت انتهایی بد در آیووا و نیوهمشایر. ورمونت سناتور برنی ساندرز در حال حاضر یک رهبر روشن در پای صندوق های رای است و تنها دقت پشت پیت Buttigieg های افغانستان جانباز و شهردار سابق South Bend, ایندیانا در مجموع اعلام دموکراتیک نمایندگان.

Buttigieg شد که در مهم دیگر برخورد در لاس وگاس بحث انتقاد همکار وزش ctq یک مینه سوتا سناتور برای عدم دانستن نام مکزیک که رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador در مصاحبه های اخیر. Klobuchar در دفاع از خودش با یک مختصر و مفید تلافی: “شما در حال تلاش برای گفتن که من گنگ است ؟ آیا شما به من پیت؟”

نامزد شد و به طور گسترده در توافقنامه بر نیاز به فوریت رسیدگی به بحران آب و هوا و معکوس deregulatory تقلا و آغوش راست ناسیونالیسم با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. روشن وجود دارد تفاوت در رویکرد به رفع امریکا اغلب ناکارآمد سیستم بهداشت و درمان, اما با ساندرز’ طرح برای پوشش جهانی ارائه شده توسط دولت اجرا مدیکر تمسخر به عنوان غیر واقعی و یک رای بازنده هر دو Buttigieg و بلومبرگ.

ثبت نام دموکرات خواهد رای برای مورد علاقه خود را نامزد در نوادا در روز شنبه قبل از مسابقه حرکت می کند به کارولینای جنوبی در 29 فوریه. لحظه ای سرنوشت ساز در این مسابقه رخ خواهد داد در 3 مارس, همچنین شناخته شده به عنوان فوق العاده روز شنبه هنگامی که از 14 ایالت از جمله کالیفرنیا و تگزاس را رای در یک بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im