الیزابت وارن در یادداشتی به تشریح مسیر خود را و رقبای’ معایب

منچستر N. H. — در طولانی روز انتخابات یادداشت ترسیم مسیر خود به جلو در شکسته دموکراتیک اولیه الیزابت وارن مدیر کمپین جلب بیشترین تضاد به تاریخ با رقیب پیشرو با این استدلال که برنی ساندرز اتحاد سیاسی “سقف” آمده است. این است که در معرض خطر داشتن حمایت خود را از سقوط و پیت Buttigieg مبارزه خواهد به عنوان اصلی حرکت به متنوع تر متحده است.

نزدیک به 2,000-کلمه یادداشت توصیف یک “فرار و غیر قابل پیش بینی” 2020 مسابقه که آنها انتظار دارند به مبهم باقی می ماند از طریق فوق العاده روز سه شنبه در اوایل ماه مارس و تشریح مسیر خود را با وجود ناامید کننده مقام سوم پایان در آیووا و به عنوان متحدان بریس برای آن و یا بدتر در نیوهمپشایر در روز سه شنبه.

“وارن ثابت کرده شک اشتباه قبل” نوشت: راجر لاو, خانم وارن مدیر کمپین در این یادداشت ارائه شده به نیویورک تایمز و ارسال به حامیان و کارکنان در روز سه شنبه بعد از ظهر.

آقای لاو به دنبال اطمینان که حامیان کمپین مصمم توسط دولت توسط دولت نتایج از جمله بعد از آن در روز سه شنبه.

“جاده ای به نامزدی حزب دموکرات است و نه هموار با ایالت winner-take-all پیروزی” آقای لاو نوشت و اضافه کرد: “این یک منطقه توسط منطقه مسابقه برای متعهد نمایندگان تعلق می گیرد به همان نسبت.”

وجود دارد یک سابقه طولانی از نامزدها که از دست دادن زود هنگام متحده در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی, تقویم, پیش بینی comebacks که هرگز تحقق. خانم وارن سناتور ماساچوست در تلاش است برای به دست آوردن شتاب پس از افزایش در پای صندوق های رای در طول تابستان و اوایل پاییز اما کشویی طی ماه های اخیر است.

در حالی که این مسابقه در نهایت یک نماینده مسابقه شتاب و پول تحویل داده شده توسط اولیه پیروزی میتواند تعیینکننده باشد. که یکی از دلایلی که خانم وارن شد اولین و بزرگترین سرمایه گذار در کارکنان در آیووا و نیوهمشایر به امید موفقیت وجود دارد که حرکت رو به جلو.

“این روند نمی توان با تصمیم ساده اسب مسابقه اعداد در clickbait عناوین” آقای لاو اضافه شده است. “که هرگز ما تمرکز — تمرکز ما بر روی ساخت یک ائتلاف گسترده را به نفع خود نمایندگان در همه جا.”

آقای لاو استدلال هیچ نامزد نشان داده است توانایی برای یکی شدن این حزب پشت سر آنها و او پیش بینی کرد که خانم وارن است که تبادل خودش را به عنوان “وحدت” نامزد برای هفته ثابت خواهد بود “اجماع انتخاب وسیع ترین ائتلاف دموکرات ها در هر گوشه ای از کشور” در مارس 3, سه شنبه.

این یادداشت را فراهم می کند تا کنون دقیق ترین پیش بینی های منتشر شده توسط هر انتخاباتی از نماینده زنده ماندن به عنوان فوق العاده سهشنبه, پیش بینی “سه راه مسابقه” بین خودش و آقای بایدن, معاون سابق رئیس جمهور و آقای ساندرز سناتور ورمونت. او با حذف آقای Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., حتی اگر او موفق به دریافت پشتیبانی بیشتر از او در آیووا و می تواند انجام دهد تا دوباره در نیوهمپشایر. داوطلبان باید برای رسیدن به 15 درصد حمایت در هر کنگره منطقه را به نفع نمایندگان و همچنین در سطح ایالت به ایالت نمایندگان.

“اگر در اوایل متحده ارائه نتایج مختلفی برای این رشته و هیچ رویداد لرزه ای می لرزد تا سه باقی مانده عملی داوطلبان نامزدی حزب دموکرات را به عنوان فوق العاده سهشنبه خواهد بود, جو بایدن, Bernie Sanders, و الیزابت وارن” این یادداشت را پیش بینی کرد.

آقای Buttigieg این یادداشت می گوید: “با وجود اینکه در مسابقه برای یک سال و به طور موثر گره خورده است برای دوم در آیووا پیت Buttigieg نتواند به شکستن 15 درصد آستانه در هر یک از سه شنبه متحده و در معرض خطر قفل شدن از بحرانی ایالت نمایندگان به طور کامل.”

این یادداشت می رود به پیش بینی مبارزات برای آقای Buttigieg در متنوع تر می گوید: “او هنوز هم نیست جواب پرسش های دشوار در مورد سابقه خود را در ساوث بند.”

وارن یادداشت خود گفت: “داخلی بینی” نشان می دهد که از 165 کنگره مناطق است که رای دادن در سه شنبه آقای ساندرز و آقای بایدن را در حال حاضر در پایان بالاتر از 15 درصد در آستانه 98 درصد و 96 درصد از آنها بود.

خانم وارن بالاتر که نماینده آستانه در 65 درصد از ولسوالی های بعدی بیشتر است.

وجود دارد و سپس رها کردن به آقای بلومبرگ (نماینده واجد شرایط در 15 درصد از مناطق) آقای Buttigieg (6 درصد) و سناتور ctq (5 درصد است که به طور کامل در خانه اش در ایالت مینه سوتا) با توجه به پیش بینی.

“وارن آماده است را به پایان برساند در بالا و دو در بیش از نیمی از شنبه متحده (هشت 14) در سه صفحه در همه آنها است و در سرعت انتخاب کنید تا در بزرگ ایالت نمایندگان در تمام اما یک” یادداشت گفت.

خانم وارن کمپین همچنین بر فرسایش جایگاه آقای بایدن که اعلام کرد او را ترک نیوهمپشایر قبل از رای خواهد بود شمارش و رفتن به کارولینای جنوبی — در نظر سنجی.

“بایدن وارد این مسابقه به عنوان روشن جلو-دونده رسیدن به بیش از 40 درصد در رای گیری ملی در بهار گذشته. او در حال حاضر رای گیری کمتر از 30 درصد و حتی در میان مسن رای دهندگان و رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی که خود را قوی ترین حامیان و حمایت خود را در میان رای دهندگان جوان کاهش یافته است به فقط 6 درصد” این یادداشت گفت.

پس به خوبی بررسی جمعه بحث عملکرد خانم Klobuchar صعود کرده است در برخی از نیوهمپشایر ردیابی سنجی و کشیده او را بزرگترین جمعیت از مسابقه. وارن یادداشت می گوید: او است “به خوبی سزاوار نگاه” برای اولین بار, اما می افزاید: “او هنوز با آن مواجه پرسش های دشوار و موشکافی است که همراه با افزایش شتاب.”

یکی از رقبای چند که خانم وارن قبلا مایل به تماس با نام Michael R. بلومبرگ میلیاردر شهردار سابق شهر نیویورک که با صرف صدها میلیون دلار از ثروت شخصی در تبلیغات در ایالات متحده است که رای خواهد داد در ماه مارس و فراتر از آن. “بلومبرگ به زودی مجبور به واقع بحث رکورد خود را به جای پنهان شدن پشت میلیونها نفر در تلویزیون تبلیغات” یادداشت گفت.

تا به حال خانم وارن بوده است به خصوص محتاط وقتی که می آید به انتقاد آقای ساندرز رئیس خود را رقیب برای مترقی پشتیبانی که به پایان رسید در بالای این مسابقه در آیووا و ضبط شده است سرب در برخی از نظر سنجی های ملی به عنوان آقای بایدن شود.

“سناتور سندرز شروع می شود با یک سقف است که به طور قابل توجهی پایین تر از حمایت او چهار سال پیش” این یادداشت گفت. “در آیووا ساندرز کردم بیش از نیمی از تعداد افرادی که caucused برای او آخرین بار با وجود هزینه های $11.2 میلیون دلار در دولت در تبلیغات تلویزیون — یک سوم بیشتر از او صرف در سال 2016.”

آقای لاو پیش بینی شده بیشتر توجه آقای ساندرز رفتن به جلو بیش از حد: “او هنوز نمی دانند رو موشکافی خود را ثبت خواهد کرد که قطعا با هر گونه افزایش بیشتر.”

این یادداشت بود استارک خروج از خانم وارن استقرار در دنباله در روزهای اخیر به عنوان او به طور مداوم ducked فرصت برای ایجاد تضاد با رقبا. روز دوشنبه هنگامی که پرسیده شد که چرا او دور مانده از حملات مستقیم خانم وارن گفته بود او را انتخاب کرده است کسانی که در تضاد طریق سیاست.

“من صحبت کردن در مورد سیاست در می آیند. من بحث سیاست است. من سوال در مورد روند — و من هنوز هم بحث در مورد سیاست” خانم وارن گفت. “من گذاشته اند چه سیاست هستند و آنها همان هر کس دیگری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im