الیزابت وارن سال 2020 به پایان می رسد انتخابات ریاست جمهوری: به روز رسانی زنده

بوستون — سناتور الیزابت وارن از ماساچوست به او گفت که کارکنان او رها از ریاست جمهوری روز پنجشنبه در پایان اجرا تعریف شده توسط بهمن از برنامههای است که با هدف به جلو و حزب دموکرات به سمت چپ و به دادگاه تجدید نظر به اندازه کافی رای دهندگان به او را به طور خلاصه در یک جبهه-دونده پاییز گذشته.

“من می دانم که زمانی که ما مجموعه ای از این نمی شد تماس شما همیشه می خواستم به شنیدن” خانم وارن گفت: در تماس است. “این است که تماس من همیشه می خواستم به.”

اگر دید او را هیجان زده ترقی خواهان که ترجمه نمی کنید به اندازه کافی هیجان از این بیشتر طبقه کارگر و متنوع پایه و حمایت از او تا به حال فرسایش توسط سه شنبه. در هفته های آخر به عنوان یک نامزد او موثر سوار سابق شهردار Michael R. بلومبرگ در نیویورک یک میانه میلیاردر خارج از مسابقه با بحث اجرای که دیدم او مشهود مهارت های سیاسی و بالقوه است.

او وارد مسابقه نرده در برابر خورنده قدرت پول بزرگ و دراز مدت نتیجه از مبارزات انتخاباتی او این است که خانم وارن نشان داده که کسی غیر از سناتور برنی ساندرز و به شدت وفادار کوچک-دلار اهدا کنندگان می تواند صندوق معتبر انتخابات ریاست جمهوری بدون برگزاری صندوق-raisers.

او پتانسیل تایید شده است بسیار پس از دنبال در مسابقه و هم آقای ساندرز و معاون رئیس جمهور سابق آمده است. صحبت با خانم وارن پس از سه شنبه که پایان مبارزات انتخاباتی خود را به نظر می رسد قریب الوقوع است.

خانم وارن گفته همکاران که او قصد ندارد به ارائه تایید هنگامی که او قطره از بعد روز پنج شنبه با توجه به یک فرد نزدیک به او. او تا به حال چه این فرد به نام “صمیمی” گفتگو با رقیب سابق است اما همچنان که آیا به یک طرف.

خانم وارن سیاسی مرگ بود مرگ با هزار کاهش نمی چشمگیر, انفجار, اما کاهش مداوم. در ماه اکتبر گذشته با توجه به نظر سنجی های ملی خانم وارن ملی شد pacesetter در دموکراتیک زمینه است. در ماه دسامبر او افتاده بود به لبه بالا ردیف زخمی توسط یک مناظره ریاست جمهوری در ماه اکتبر که در آن مخالفان خود را بی وقفه به او حمله کردند به خصوص در آغوش “مدیکر برای همه است.”

او به شدت سرمایه گذاری در اوایل متحده با یک زمین بازی بود که حسادت از رقبای خود. اما آن را نمی پرداخت: در آیووا که در آن او تا به حال شرط می بندم خیلی از نامزدی وی — او تا به حال برای گرفتن 3 میلیون دلار خط اعتباری پیش از قفقاز به اطمینان حاصل شود او می تواند پرداخت صورتحساب خود در اواخر ماه ژانویه — او زخم تا در یک ناامید کننده مقام سوم. او هرگز پایان بهتر است.

خانم وارن تضعیف به چهارم در نیوهمپشایر و نوادا و پنجم در کارولینای جنوبی است. با فوق العاده, سه شنبه مبارزات انتخاباتی خود را به طور موثر بیش با ضربه نهایی از یک مقام سوم در پایان اولیه از خانه اش در ایالت ماساچوست است.

اخبار بیشتر توضیح است که در طول تاریخ متنوع دموکراتیک زمینه آغاز شد که تعدادی از کاندیداهای زن در حال حاضر تبدیل به یک مسابقه بین آقای بایدن 77 و آقای ساندرز, 78.

قبل از خروج خانم وارن انباشته دوم-دموکراتیک ترین نمایندگان از هر زنی که تا به حال اجرا برای رئیس جمهور در تاریخ آمریکا پس از هیلاری کلینتون در سال 2016 نامزد دموکرات.

خانم وارن خروج پاک حزب چپ خط برای آقای ساندرز که تا به حال بیشتر خاموش و نشان در سه شنبه از انتخابات پیش بینی کرده بود. Sanders مبارزات انتخاباتی در حال حاضر خواهد شد با هدف جذب کافی از خانم وارن ایدئولوژیک مترقی هواداران به او را بیش از این بالا در یک رقابت نزدیک اولیه.

حامیان آقای ساندرز و دیگران در جنبش مترقی صرف 36 ساعت کمرویی رسیدن به آن در خانم وارن مدار و توطئه در مکالمات خصوصی در مورد چگونه به نگه داشتن دو لیبرال استاندارد حامل در مسابقه تراز وسط قرار دارد از طریق بقیه اولیه فصل است.

خانم وارن وارد در صحنه سیاسی پس از فروپاشی مالی سال 2008 و به ضرب گلوله به سوپر استار شدن با او کیفرخواست وال استریت و نامحدود سرمایه داری.

در سال 2016 برخی از سازمان های مترقی نصب شده “اجرای وارن اجرای” کمپین و احتمالی ریاست جمهوری رقیب آقای ساندرز شناور نام او به عنوان ممکن است رقیب هیلاری کلینتون اما خانم وارن در برابر اصرار به اجرای آن.

چهار سال بعد زمانی که خانم وارن را تصمیم می گیرید به دنبال نامزدی حزب دموکرات او وارد یک تغییر سیاسی در زمین — به چالش کشیدن چشم انداز که موانع او هرگز قادر به غلبه بر. آقای ساندرز سیاسی انبار کرده بود افزایش یافت و پس از او زد علیه خانم کلینتون در سال 2016 به او فوری استفاده در صندوق جمع آوری و به رسمیت شناختن نام پیچیده که خانم وارن انتخاباتی در راه است.

و Donald J. Trump بود نه فقط یک واقعیت تلویزیون ستاره و یکی از بسیاری از پتانسیل رقبای جمهوری خواه در سال 2020 است. او رئیس جمهور بود و در انتخابات خود را به نظر می رسید به شوک دموکراتیک پایه به یک electability ناشی از بی حسی. رای دهندگان به طور مداوم دوم حدس زده انتخاباتی خود انتخاب آنها به عنوان تلاش برای بازی کردن که نامزد بهترین خواهد بود مجهز به ضرب و شتم او.

آقای بایدن به ویژه با حروف بزرگ در این اضطراب به درایو رای دهندگان به نامزدی خود را.

خانم وارن متحدان و حامیان گفت: این سوال را از electability — چه کسی می تواند مطمئن ترین شرط برای شکست دادن رئیس جمهور — نامتناسب صدمه دیده است تمام زنانی که برای فرار رئیس جمهور این چرخه. رای دهندگان آنها معتقدند بودند که تحت تأثیر رسانه ها روایت است که یک زن می توانست یک زمان سخت تر شکست آقای ترامپ آگاهانه توسط خانم کلینتون دست دادن غیر منتظره در سال 2016.

در حوادث اخیر خانم وارن گرفته بود به صحبت با رای دهندگان به طور مستقیم در مورد خود electability ترس التماس آنها را به لحن از صاحب نظران که نوشتن و رای خود را وجدان.

“در اینجا توصیه من: بازیگران یک رای است که شما را افتخار” خانم وارن گفت: رای دهندگان در سه شنبه صحبت در دیترویت. “بازیگران یک رای از قلب خود را. رای برای شخص شما فکر می کنم بهترین رئیس جمهور ایالات متحده است.”

هر چند متحدان او استرس موانع ساختاری خانم وارن کاستی به عنوان یک نامزد به حال یک معامله بزرگ با بهره برداری است. در زمان خانم وارن مبارزات انتخاباتی را منعکس نمی فوریت نامزدی در تلاش برای ایجاد تاریخ نه تنها به عنوان اولین زن رئیس جمهور, اما همچنین از طریق برنامه های سیستمیک تحول است که عبارتند از دولت-اجرای مراقبت های بهداشتی رایگان, عمومی, کالج, دانشجو, لغو بدهی شکستن بزرگ شرکت های فن آوری جهانی کودک مراقبت و توجهی افزایش مالیات بر ثروتمندترین افراد و شرکت ها.

در طول بحث جلوتر از آرا در آیووا و نیوهمشایر دو کشور که در آن خانم وارن سرمایه گذاری کرده بود بسیاری از او در انتخابات ریاست جمهوری امیدوار است او در زمان یک صندلی عقب به نامزدهای دیگر مانند پیت Buttigieg و ctq. مبارزات انتخاباتی او تصمیم به سرمایه گذاری به شدت در تبلیغات تلویزیونی و outmatched در امواج رادیو و تلویزیون در رای گیری اولیه متحده است. آن شرط در سازماندهی کارکنان موفق به تغییر تصویر.

او همچنین در آغوش یک پیام مبهم اعلام او “وحدت نامزد” رها کردن سیاست-پیام متمرکز بود که به نظر می رسید به طنین انداز با رای دهندگان در اوایل و تبادل خودش را به عنوان انتخاباتی سازش بین جناح چپ توسط آقای ساندرز و معتدل جناح به رهبری آقای بایدن.

آن کار نمی کند.

Astead W. هرندون گزارش از بوستون و شین Goldmacher از نیویورک است. جاناتان مارتین کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>