الیزابت وارن قطره از سال 2020 دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوریالیزابت وارن لیبرال سناتور ماساچوست که فراگیر اقتصادی طرح ها به شکل دموکراتیک سیاست بحث کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری در روز پنج شنبه پس از تلاش به دست آوردن مجدد حرکت است که به طور خلاصه او ساخته شده یک سناتور برای نامزدی.

آنچه در آغاز به عنوان متنوع ترین زمینه در تاریخ وارن گذشته عمده زنان دموکرات نامزد ریاست جمهوری در این مسابقه است. او خروج از مجموعه آنچه که به طور موثر یک مسابقه بین دو مرد سفید در 70s – جو بایدن و برنی ساندرز.

وارن اطلاع کارکنان از تصمیم او در طی یک جلسه در صبح روز پنج شنبه.

“من می خواهم برای شروع با این اخبار گفت:” کمپین کارکنان در یک کنفرانس تلفنی. “من می خواهم همه شما را به شنیدن آن را برای اولین بار و من می خواهم شما را به شنیدن آن را مستقیما از من: امروز من تعلیق مبارزه ما برای رئیس جمهور.”

او ادامه داد: “این مقیاس تفاوت ما می خواست اما آن مسائل و تغییرات را امواج برای سال آمده است.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی از خانه اش در کمبریج ماساچوست سناتور ارائه یک فرانک ارزیابی از نامزدی او را که در آن او اذعان کرد که او تا به حال شده است به طور موثر فشرده خارج از مسابقه توسط ساندرز در سمت چپ و بایدن در این مرکز است.

“به من گفته شد در آغاز از کل این تعهد وجود دارد که دو خط: مترقی لین که برنی ساندرز است که وقت و متوسط لین که جو بایدن بود که وقت و هیچ جایی برای هر کسی دیگری در این” او گفت. “من فکر می کردم که درست نبود اما ظاهرا من اشتباه بود.”

او خروج می آید پس از یک سری از شرجی و پس از اتمام در اوایل رای گیری مسابقات از جمله تضعیف روحیه سوم-پایان محل در خانه خود در ایالت ماساچوست در سه شنبه.

Warren 70 به تازگی به بازیگران خودش را به عنوان “وحدت نامزد” بهترین موقعیت برای گرد هم آوردن حزب دموکرات حتی به عنوان او تیز او انتقادات از Sanders, بایدن و چند میلیاردر مایک بلومبرگ که او اساسا راند از مسابقه با یک حمله ویرانگر در طول بحث در نوادا در ماه گذشته. بلومبرگ به پایان رسید پیشنهاد خود را در روز چهارشنبه.

در تماس با کارکنان وارن گفت تیم او بود “مایل به مبارزه و زمانی که لازم است ما به سمت چپ مقدار زیادی از خون و دندان در طبقه”.

او گفت: “و من فکر می کنم یک میلیاردر که محروم شده است این شانس را به خرید این انتخابات است.”

بایدن به نام وارن “شدیدترین از مبارزان برای خانواده های طبقه متوسط” و اضافه کرد که او “در واشنگتن در ماساچوست و در کمپین نوین ساخته شده است که یک تفاوت واقعی در زندگی مردم”.

ساندرز خود را ستایش سنا همکار در حال اجرا “فوق العاده کمپین ایده ها” و گفت: جنبش مترقی “خواهد بود تقریبا به عنوان قوی به عنوان آن امروز است” بدون رهبری است.

هر دو نامزد به شدت به دنبال او تایید شده اما او گفت که او تا به حال هیچ برنامه ای بلافاصله به پشت یا در مسابقه.

“اجازه بدهید با یک نفس عمیق بکشید و در مورد این بحث برای کمی طولانی تر” او به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه.

وارن کمپین به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده برای آن سازمان اما در اوایل سرمایه گذاری در ایالات آیووا موفق به ترجمه به برنده. او آمد و سوم وجود دارد نسبتا محترم که پایان تحت الشعاع قرار بود فاجعه افتضاح بیش از این گزارش از نتایج.

بود که به دنبال یک چهارم-پایان محل در نیوهمپشایر. او به تضعیف پنجم در کارولینای جنوبی است. و در روز سه شنبه این هفته که در آن تیم خود را پیش بینی کرد او را یک “عملکرد قوی” او برنده نیست یک دولت واحد: حتی ماساچوست که در آن لیبرال تقسیم بین او و ساندرز در حالی که در میانه های شکست به شدت برای بایدن که به سختی مبارزه وجود دارد.

آن ضربه ای که از آن او قادر به بازیابی, با وجود کمک های مردمی افزایش ماه گذشته و زمینه سازمان در بیش از 30 متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بلافاصله کشف و ضبط بر او خروج با اشاره به نژادی لکه دار کردن “پوکاهونتاس”. او گفت که او “هیچ جا به جز به مینی مایک سر”.

مغلوب ساختن پیشی جستن gloated: “او دیوانه هزینه برنی, حداقل, ماساچوست, مینه سوتا و تگزاس. احتمالا هزینه او نامزدی!”

در هفته های اخیر وارن آمده است تحت فشار از ترقی خواهان حمایت ساندرز به رها کردن و تایید او در راه نسیم مدعی پیت Buttigieg و ctq تراز وسط قرار دارد در پشت بایدن پس از از دست دادن کارولینای جنوبی است. اما وارن باقی مانده مبارز جوش او حمله ساندرز که او گفته بود بیش از حد پلاریزه و بایدن که دید او با انتقاد به عنوان “کوچک”.

بسیاری از سرسخت ترین حامیان دو استاندارد در پوشش وارن: با وجود اتمام جلوتر از بایدن و Klobuchar در آیووا او به نظر می رسید به محو شدن از, سیاسی, گفتگو.

مقیاس او از دست دادن و مقایسه کلینتون تایید برای برخی که ملت آماده بود برای انتخاب یک رئیس جمهور زن.

خواسته در روز پنج شنبه چه نقش جنسیتی و تبعیض جنسی در مبارزات انتخاباتی او وارن که “تله سوال” برای هر زن در حال اجرا است.

“اگر به شما می گویند بله وجود تبعیض جنسیتی در این مسابقه هر کس می گوید: whiner,” او گفت:. “و اگر به شما می گویند بدون هیچ تبعیض جنسی در مورد bazillion زنان فکر می کنم چه سیاره شما زندگی می کنند؟”

او گفت: یکی از “دشوارترین بخش” درباره او تصمیم به ترک جمع آوری شد “تمام کسانی که دختران کوچک را که در حال رفتن به باید صبر کنید چهار سال دیگر”.

وارن سابق استاد دانشگاه هاروارد که تخصصی در قانون ورشکستگی وارد اولیه به عنوان یک “مبارز” با یک ماموریت برای ریشه کن کردن فساد در واشنگتن است. او گسترده اقتصادی طرح – جهانی از مهد کودک به تسکین بدهی وام دانشجویی به دانشگاه آزاد – شد او علامت تجاری. “من یک برنامه برای که” او شد شعار, ظاهر می شود بر روی تی شرت و لیوان قهوه.

او از برنامه ها تحت یک مالیات بر ثروت در ثروتمندترین آمریکایی ها. ایده این بود که بسیار محبوب در میان طرفداران او که شعارهای “سنت دو” را در تظاهرات یک مرجع به مبلغ هر دلار که وارن وعده داده شده به مالیات بر ثروت بیش از $50m.

او همچنین شناخته شده برای صرف ساعت پس از مبارزات انتخاباتی حوادث عکس گرفتن با هواداران در آنچه شناخته شده به عنوان “عکاسی از خط”. این تاکتیک در نظر گرفته شده بود به برجسته زمان نامزد قادر به اختصاص به رای دهندگان به دلیل او تا به حال اجتناب بالا-دلار دهنده حوادث.

او به سرعت در حال گسترش نمونه کارها خود را از سیاست های پیشنهادی تحت سلطه اوایل مسابقه از ایده های. در انتخابات تابستان گذشته وارن رز به طور اجتنابناپذیری حتی لبه گذشته بایدن سپس حزب سوسیالیست در برخی از نظرسنجی ها.

وارن زد قوی در میان زنان تحصیل کرده از جمله کسانی که تا به حال حمایت کلینتون در سال 2016 و مشتاق بودند برای دیدن یک زن بالا به کاخ سفید است.

اما با وجود دریافت پشتیبانی گسترده ای در میان سیاه برجسته رهبران و فعالان که کشیده شد به وارن تیز و تحلیل ارتباط بین نابرابری نژادی و اقتصادی او هرگز قادر به تاخت و تاز با حزب وفادار ترین حوزه. در کارولینای جنوبی که در آن آمریکایی های آفریقایی تبار تشکیل می دهند بیش از 60 درصد از رای دهندگان دموکرات او برنده پشتیبانی از فقط 5% از رای دهندگان.
Elizabeth Warren at her Iowa caucus rally in Des Moines.

دموکراتها ناامیدی به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن منجر به تمرکز شدید بر روی “electability” یک محاسبه است که می تواند شامل جنسیتی و نژادی و تعصبات. حامیان باور رای دهندگان وسواس با electability مختل وارن نامزدی به عنوان آن را به حال برای دیگر زنان و نامزدها از رنگ که زد برای نامزدی مانند کامالا هریس, Cory Booker و جولیان کاسترو.

خواسته در طول بحث به پاسخ به باراک اوباما ادعای اینکه زنان بیشتر باید منجر به ناظر اشاره کرد که وارن خواهد بود “قدیمی ترین رئیس جمهور تا کنون افتتاح گردید”.

او به ضرب گلوله به عقب: “من هم می خواهم به جوانترین زن تا کنون افتتاح گردید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>