الیزابت وارن ‘خرد’ بحث است. اما آن را خیلی دیر شده است ؟

لاس وگاس — ساعت قبل از سناتور الیزابت وارن را در این مرحله در مقابل بزرگترین مخاطبان تلویزیون در بحث دموکراتیک تاریخچه او پر از سوراخ در یک هتل Bellagio سوئیت مجهز به شش جایگاههایی برای نهایی جلسه تمرین.

صدای او خشن از سرد بود که چپ تیم او تقلا برای پیدا کردن یک راه حل: “پوست درخت نارون” قرص چای و در نهایت یک گلو اسپری از یک حامی بود که یک خواننده اپرا. اما این نگرانی عمدتا ذوب دور به او فرود آمد خط بعد از خط است که چند ساعت بعد کمک به تقویت یک رکود مواجه نامزدی. وقتی که آخرین تمرین تا به حال پیچیده خانم وارن مشاوران تحسین او را به بیرون از اتاق.

او انجام شده است که اعتماد به نفس در سراسر لاس وگاس به بحث مرحله در پاریس هتل که شب.

“بنابراین من می خواهم به بحث در مورد که ما که در حال اجرا در برابر” او می گویند در دقیقه باز از مناظره چهارشنبه شب “یک میلیاردر که تماس زنان چاق, تخت’ و ‘اسب-مواجه شده است.’ و من نه صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ.”

این یک بلانت lacerating و قابل برگشت برای یک نامزد شده بود که با جدیت در دست در لفاظی در مورد بسیاری از رقبای خود برای سال گذشته است. و حملات محدود نبودند فقط به Michael R. بلومبرگ میلیاردر سابق شهر نیویورک شهردار به او جلب تیز تضاد با دیگر رقبا با یک نوظهور هدف و ضرورت. این نمایش به یاد می آورد مبارزه نسخه از خانم وارن است که memorialized در یک شیشه جایزه کابینه در شهر اوکلاهما دبیرستان که در آن او یک قهرمان مناظره.

عملکرد آینده سه روز قبل از نوادا قفقاز شد و یک تحول است که متحدان و مشاوران بوده است این استدلال بود که به سادگی لازم است پس از یک جایگاه چهارم پایان در نیوهمپشایر را ترک کرده بود نامزدی وی در خطر محو شدن ربطی به. و برای یک تیم است که تا به حال طولانی رنجدیده بیش از چگونه خانم وارن جنسیتی را تحت تاثیر قرار چگونه حملات از او خواهد بود که درک زمان برای احتیاط گذشته بود و لحظه ای برای ادعای وارد شده بود.

“من آماده رفتن به دور!” خانم وارن گفت: حامیان در شمال لاس وگاس در روز پنج شنبه صبح.

عملکرد خود را پرداخت فوری سود سهام. او تقریبا 1 میلیون دلار قبل از او پا کردن مرحله و بیش از 5 میلیون دلار در کمتر از 20 ساعت شکنانه او گذشته رکورد برای یک دوره 24 ساعته و بیش از سه برابر او تنها بزرگترین روز در همه 2019.

اواخر روز پنج شنبه خانم وارن کمپین فاش دولت از منابع مالی خود را از Feb. 1 و آن را تیره و تار. مبارزات انتخاباتی صرف 2 $برای هر $1 مطرح شده آن در ماه های ژانویه و ترس پول در جریان بحران مرتب برای 3 میلیون دلار خط اعتباری و شنود گذاشته $400,000 از آن است. خانم وارن وارد فوریه با در میان حداقل پول در بانک تنها $2.3 میلیون از هر نامزد.

این اعداد و ارقام اهمیت بحث نشان می دهد که حتی مشاوران به خانم وارن رقبا اذعان داشت تاثیرگذار در ساعت پس از آن. “عملکرد خوب” گفت: Jeff ویور یک مشاور سناتور برنی ساندرز. “خوبه.”

و در حالی که خانم وارن خطوط باز شده بود با دقت تمرین سوزاننده ارز از شب بداهه بود با توجه به دستیاران. خانم وارن فشرده آقای بلومبرگ در مورد عدم اطلاع توافق نامه که زن سابق کارکنان در شرکت امضا کرده بود پس از رای دهندگان می دانم “چه کمین خارج وجود دارد” flustering شهردار سابق به, شاید بدترین لحظات روی صحنه. او مشخصه نورد چشمان او را به عنوان او خلاصه تا دفاع از خود به عنوان “من شده است به خوبی برای برخی از زنان است.”

این سوال در حال ظهور از عملکرد قوی بود که آیا آن بود که هر دو خیلی دیر برای خانم وارن کمپین در نوادا که در آن رای گیری اولیه تا به حال پیچیده تا یک روز قبل از آن با 75,000 آرا در حال حاضر بازیگران و خانم وارن ،

“من فکر می کنم Nevadans شده بود احساس پیچ و تابدار در مورد نامزدی وی گفت:” ماریا Urbina, سیاسی, مدیر برای تفکیک و سابق عضو هیات برای سناتور هری رید از نوادا که با حضور این بحث است. “اما پس از بحث آنها در سمت چپ احساس دارند و آماده به حزبی برای او.”

هر کس او صحبت کرده و به پس از آن موافقت کرد: “وارن خرد آن است.”

بحث در نیوهمپشایر نقطه عطفی برای خانم وارن تیم. او تخت در حالی که سناتور ctq افزایش یافت و نیوهمپشایر نتایج منعکس اجرای برنامه با خانم Klobuchar صعودی گذشته خانم وارن به مقام سوم.

متقاعد شده است که او نیاز به یک رقم مرکزی در نوادا بحث کمپین مغز اعتماد ساخته شده بود تصمیم به تمرکز بر آتش خود را بر روی آقای بلومبرگ در نوادا حتی قبل از او واجد شرایط برای بحث که تنها روز قبل از. یک multibillionaire ياوه بی سابقه مبالغ به تلویزیون تبلیغات ثابت فویل کامل برای خانم وارن یک پوپولیستی است که محور پلت فرم خود را بر خورنده و فساد نقش پول در سیاست آمریکا است.

“دموکرات ها یک خطر بزرگ اگر ما فقط جایگزین یک متکبر میلیاردر برای دیگری” به عنوان خانم وارن گفت: در بیانیه افتتاحیه تلاش برای از بین بردن هاله ای از electability که آقای بلومبرگ ایجاد شده خود را با او صرف کنید.

خانم وارن اما telegraphed استراتژی خود با استفاده از آقای بلومبرگ به عنوان یک پایه برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. در یک صدای جیر جیر در سه شنبه او پیش نمایش چگونه “اولیه رای دهندگان کنجکاو در مورد چگونه هر نامزد را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید یک تظاهرات زندگی می کنند چگونه هر یک از ما را در یک egomaniac میلیاردر.”

آقای بلومبرگ بود که آماده نشده بود به هر حال.

به عنوان او را تحت فشار قرار دادند برای تعداد عدم اطلاع توافق — “چگونه بسیاری از است ؟” او دو بار آقای بلومبرگ کاهش مهر و موم شده اتهامات گفت: “شاید آنها نمی مانند یک شوخی به من گفت.” بعد او گفت: زنان وارد موافقت نامه “تاکنون رضايتمندی”; خانم وارن گفت که آنها تا به حال شده است “محدود.”

کار برای خانم وارن استفاده شد بینندگان آن به مراتب بیشتر از قبلی بحث: نزدیک به 20 میلیون نفر به تماشای تلویزیون و یکی دیگر از 13 میلیون جریان این رویداد آنلاین, ان بی سی نیوز و MSNBC پنج شنبه اعلام کرد یک رکورد برای دموکراتیک اولیه بحث است.

“من فکر می کنم او پشت در بزرگ راه” گفت: آدم Jentleson یک استراتژیست دموکرات و صریح وارن حامی چه کسی گفت که او در میان کسانی که فشار برای یک رویکرد تهاجمی تر. “انجام آن را در این بحث است که شکست همه سوابق را برای بینندگان است که احتمالا زمان خوبی برای انجام آن است.”

از صبح روز بعد از وارن کمپین basking در پست بحث و تاب بودن.

“چه باور نکردنی شب آخرین شب!” نماینده Joaquin کاسترو تگزاس وارن قائم مقام گفت: در یک کرباس کیکآف در شمال لاس وگاس.

“او در تقابل خودش با مایک بلومبرگ” آقای کاسترو گفت. جمعیت خندید آگاهانه. “من می دانم که کتمان حقیقت است.”

خانم وارن خودش را محدود به این رویداد با یک گردباد از مشت پمپ و انرژی است. “وارن! وارن! وارن!” آمد سرودهای از جمعیت است. او را پاره پاره به آقای بلومبرگ از نو خود را برای حمایت از توقف-و-frisk پلیس تاکتیک به عنوان شهردار خود را با استفاده از عدم اطلاع و موافقت نامه اطراف پرتاب پول خود را به طور کلی.

پس از آن خانم وارن با خبرنگاران صحبت می کرد و خطاب به جدید تزریق پول کمک او: یک نام تجاری جدید فوق العاده PAC گنجانیده شده در این هفته است که رزرو 1 میلیون دلار در تبلیغات در نوادا و یکی دیگر از $1 میلیون نفر در کارولینای جنوبی که رای هفته بعد.

خانم وارن ساخته شده بود او مخالفت فوق العاده PACs یک موضوع محوری در مبارزات انتخاباتی خود را اما او را متوقف کوتاه از افشاگری در مورد گروه جدید به نام بماند PAC کمتر از دو هفته پس از او تا به حال به چالش مخالفان خود را برای جلوگیری از مصرف این کمک. “زمان برای قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است,” او گفت: پس از آن.

در روز پنج شنبه او به نیویورک تایمز گفت: “من معتقدم که ما باید انجام هیچ سوپر پک اصلی. اما این بدان معناست که هیچ سوپر پکس برای همه است.”

Video player loading
این بار را شین Goldmacher مصاحبه سناتور الیزابت وارن در روز پنج شنبه در نوادا در مورد موقعیت خود را در سوپر پکس.اعتباریاعتباری…شین Goldmacher/نیویورک تایمز

خانم وارن نوظهور حمایت از یک سوپر پک در حال حاضر گرفتار چشم از رقبای خود. دستیاران آقای ساندرز و آقای Buttigieg — هر پشتیبانی توسط اشخاص خارج از خود — اظهار داشت: در تغییر پنج شنبه, سیگنالینگ یک مبارزه است که ممکن است دستگاه تناسلی در بحث آمده است.

در نوادا آن خانم وارن بود که در حمله در هر نوبت به خصوص در مراقبت های بهداشتی — این موضوع شده است که از لحاظ سیاسی شکست برای او در طول این مبارزه است.

در یک استارک ارز خانم وارن حمله هر دو آقای Buttigieg و خانم Klobuchar در از بین بردن یک گفت: برنامه های خود را نامناسب و ساده انگارانه است.

“آقای Buttigieg واقعا یک شعار است که تصور می شد تا توسط مشاوران به کاغذ بیش از یک نسخه نازک از یک طرح که ترک میلیون ها نفر از مردم قادر به پرداخت هزینه مراقبت های بهداشتی خود را,” او گفت:. “این یک برنامه است. این یک پاورپوینت. و امی طرح است و حتی کمتر است. آن را مانند یک ارسال آن توجه داشته باشید: قرار دادن برنامه در اینجا.'”

او بلاغی خمپاره انداز در سراسر مرحله چپ حتی مدیران متوقف کرد و در آنها به نوبه خود برای پاسخ.

پس از بحث زمانی که خانم وارن دوباره تیم او صدای او تقریبا کاملا از بین رفته و مشاوران گفت. او استقبال شد پشت صحنه با همسرش بروس که صحبت کردن. او گفت: او زمزمه به گوش او “شما افسانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im