به روز رسانی انتخابات: معاملات حکم دادگاه ضربه به حق رای سابق Felons در فلوریدا


در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

کارگران اداره انتخابات شهرستان میامی-داد برگه های رای گیری پستی را در این حکم موانع جدیدی را برای افرادی که به جرم هایی که به دنبال رای دادن هستند، در نظر گرفته است. اعتبار… اسکات مک اینتایر برای نیویورک تایمز

در یک واژگونی قابل توجه، دادگاه استیناف ایالات متحده آمریکا برای مدار ۱۱ ام در آتلانتا روز جمعه حکم داد که یک قانون فلوریدا که افراد با محکومیت های کیفری جدی را ملزم به پرداخت جریمه و هزینه های دادگاه قبل از ثبت نام برای رای دادن می کند، قانون اساسی است.

این تصمیم حکم یک دادگاه پایین تر را در ماه مه لغو کرد که این قانون را با تحمیل یک «سیستم پرداخت به رای» غیرقانونی مورد تبعیض اکثریت تبهکاران قرار داد که بسیاری از آن ها بی رویه هستند.

این حکم در صورت تأیید، موانع جدیدی را برای افرادی که به جرم هایی که به دنبال رای دادن هستند، پس از آن که رای دهندگان فلوریدا قانون اساسی ایالت را در سال ۲۰۱۸ اصلاح کرده بودند، برای پایان دادن به محروم کردن محکومان به تبهکاری، به جز قتل و جرایم جنسی، در نظر خواهد گرفت. و با فلوریدا یک ایالت همی نزدیک در انتخابات ریاست جمهوری، این تصمیم می تواند به شکل گیری نتیجه در سال جاری کمک کند.

دادگاه استیناف از دولت دولت ران دسانستیس، جمهوری خواه جانبدار شد و دریافت که تبهکاران شکایت کننده نتوانسته اند ثابت کنند که این قانون بند حفاظت برابر متمم ۱۴ قانون اساسی را نقض کرده اند. حکم قبلی دادگاه ناحیه ای ایالات متحده آمریکا در تالاهاسی را معکوس کرد.

مدار ۱۱ حکم داد: «اگر یک دولت ممکن است تصمیم بگیرد کسانی که مرتکب جرایم جدی می شوند، فرضاً برای حق رای دادن ناآشنا هستند.» مدار ۱۱ حکم داد: «همچنین ممکن است به این نتیجه برسد که کسانی که احکام خود را به پایان رسانده اند، بهترین نامزدها برای حق رای مجدد هستند.»

در مسئله یک قانون فلوریدا بود که توسط قوه مقننه تحت کنترل جمهوری خواهان تصویب شد و سال گذشته توسط آقای دسانستیس امضا شد که محکومان به تبهکاری را ملزم به حل و فصل تعهدات مالی خود را به دادگاه قبل از داشتن واجد شرایط بودن رای گیری خود را ترمیم شد.

این قانون پس از آن تصویب شد که اکثریت قریب به اتفاق رای دهندگان فلوریدا در سال ۲۰۱۸ متمم ۴ را تصویب کردند، اقدامی برجسته که به طور خودکار حق رای را برای افرادی که احکام خود را برای تبهکاری هایی غیر از قتل و جرایم جنسی به پایان رسانده اند، ترمیم کرد.

وکلای دولت دسانستیس در دادگاه استدلال کردند که رای دهندگان می دانستند که تبهکاران ابتدا باید بدهی های معوقت خود را قبل از واجد شرایط شدن برای رای دادن پرداخت کنند، یک تصور گروه های حقوق مدنی رد کردند و با این موضوع مقابله کردند که دولت هیچ سیستم متمرکزی ندارد تا به مردم اطلاع دهد که چقدر ممکن است مدیون باشند.

با انتخابات فلوریدا اغلب با حاشیه های کوچک تصمیم گرفته شد، ترمیم حق رای تبهکاران به عنوان راهی برای گسترش رای دهندگان در بزرگترین ایالت میدان جنگ ریاست جمهوری این کشور دیده می شد. یک کارشناس اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و دیگر گروه های حقوق مدنی در دادگاه شهادت دادند که بیش از ۷۷۴٬۰۰۰ مجرم در این ایالت مدیون تعهدات مالی قانونی هستند. بیشتر متهمان جنایی هنگام دستگیری بی رویه هستند.

جولی بنشتاین، وکیل ارشد کارکنان پروژه حق رای A.C.L.U می گوید: «این حکم با اصل پایه ای که آمریکایی ها مجبور به پرداخت آن برای رای دادن نیستند، مقابله می کند.» “گرانش این تصمیم را نمی توان بیش از حد بیان کرد. این یک تعرض به روح دموکراسی است.»

هنگامی که محاکمه در ماه مه برگزار شد، تقسیم انتخابات فلوریدا ۸۵٬۰۰۰ ثبت نام رای دهندگان از تبهکارانی دریافت کرده بود که معتقد بودند توسط متمم ۴ دوباره حق رای داده شده اند. بر اساس قوانین ایالتی، این بخش باید آن ثبت نام ها را نمایش دهد تا ببیند آیا رای دهندگان نتوانسته اند تعهدات مالی خود را پرداخت کنند یا خیر. دادگاه استیناف می گوید تنها در آن زمان می توان آنها را از رول رای دهندگان حذف کرد.

در حکم استیناف اشاره شده است: «فلوریدا هنوز غربالگری خود را از هیچ یک از ثبت نام ها تکمیل نکرده است.» “تا زمانی که این کار را انجام دهد، اطلاعات معتبر و قابل اعتمادی نخواهد داشت که از حذف کسی از رول های رای دهندگان حمایت می کند و تمام ۸۵٬۰۰۰ مجرم حق رای خواهند داشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>