به روز رسانی های انتخابات: بایدن ترامپ را به دلیل اظهارات گزارش شده در مورد سربازان محکوم کرد


در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

صحبت از پنسیلوانیا A.F.L.-C.I.O. دفتر مرکزی در هریسبورگ، جوزف آر بایدن جونیور به اعضای اتحادیه گفت که او «قوی ترین رئیس جمهور کارگری خواهد بود که تا به حال داشته ای» و محکومیت تاول بار رئیس جمهور ترامپ را داد و او را «غیر آمریکایی نادرست» نامید که بنا به گزارش ها اعضای سرویس سقوط کرده را «بازنده» و «مکنده» توصیف کرده است.

آقای بايدن همچنين رئيس جمهوری را متهم کرد که بازار سهام را بر سر مسائل اقتصادی، مانند مشاغل و حقوق اتحاديه ها، که مستقيما مردم طبقه کارگر را تحت تاثير قرار می دهد – و حتی به گفته او، بر سر زندگی آمريکائيان در جريان همه داري کروناویروس اولويت بندی کرده است.

وی گفت: رئیس جمهور ترامپ مدام در مورد اینکه این اقتصاد چقدر بزرگ است صحبت می کند، بازار سهام چقدر بزرگ است. ميدوني دليل اينکه اون جرات نداشت کويد رو بگيره و پرچم سفيد رو بالا انداخت؟ او نگران بود اگر شروع به صحبت کردن در مورد نجات جان مردم کند، بازار سهام ممکن است سقوط کند.»

آقای بايدن که با ريچارد ال ترومکا، رئيس A.F.L.-C.I.O ظاهر شد، به رای گيری گالوپ استناد کرد که حمايت آمريکائيان از اتحاديه های کارگری را در نزديکی ارتفاع ۵۰ ساله نشان می داد. از جمله، او متعهد شد که اگر انتخاب شود دستمزد ضروری کارگران را افزایش دهد، قانون PRO را تصویب کند تا به کارگران حقوق سازمانی و چانه زنی بیشتری بدهد و در صورت دخالت در تلاش های اتحاد، مدیران اجرایی را شخصاً مسئول نگه دارد.

آقای بايدن گفت وال استريت اين کشور را نسازد. “شما انجام داد — طبقه متوسط بزرگ آمریکایی. و طبقه متوسط توسط اتحادیه ها – اتحادیه ها – ساخته شد و مردم آمریکا در حال حاضر در نهایت آن را پس از مدت ها متقاعد شدن به اینکه اتحادیه ها یک مشکل هستند، دریافت می کنند، نه پاسخ.”

اما آقای بايدن هنگام صحبت کردن در مورد اظهارات تفرقه افکنانه ای که بنا به گزارش ها آقای ترامپ در مورد اعضای سرويس مطرح ساخت، بيشتر زورمندانه بود.

او در توصیف خدمت پسرش در کوزوو و عراق گفت: «من چیزی به شما می گویم: بیو من بازنده یا مکنده نبود.» اون با بازنده ها و مکنده ها خدمت نکرد او با قهرمانان خدمت می کرد. او با میهن پرستان آمریکایی خدمت می کرد. و هيچکدوم از جانبازاني که ميشناسي بازنده يا مکنده نبودن هیچ رئیس جمهور تا به حال در مورد خدمتگزاران و زنان ما به این صورت صحبت کرده است.»

صدای او که با خشم بالا می رفت، به همان اندازه که برای اولین بار هفته گذشته به نظرات گزارش شده پرداخت، ادامه داد: «متاسفم اگر به از دست دادن خوی خود نزدیک میشم، اما حقیقت ساده این است که اگر شما در مورد جانبازان ما اینطور صحبت کنید، هیچ کسب و کاری داري که رئيس جمهور ايالات متحده آمريکا باشي. دوره”

او همچنین آقای ترامپ را از نظر بی تفاوتی تقبیح کرد که بنا به گزارش ها می گوید نمی تواند بفهمد چرا مردم خدمت در ارتش را انتخاب کرده اند. (آقای ترامپ این اظهارات را تکذیب کرده است.)

“آیا این تعجب شما را از مردی که فقط در مورد آنچه به او کمک می کند فکر می کنم؟” آقای بايدن گفت. “او پرسید، نقل قول، “چه چیزی در آن برای آنها است؟ اين باعث تعجبت ميشه که از مردي اومدي که فقط به چيزي که براي اون هست فکر ميکنه؟ خب، اون هيچوقت نميفهمه. او هرگز شما را درک نخواهد کرد، او هرگز ما را نمی فهمد، او هرگز پلیس های ما، آتش نشانان ما را درک نمی کند، زیرا او از همان چیزهایی ساخته نشده است که افرادی که به این ملت خدمت می کنند از آن ساخته شده اند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im