انتخابات با عجله به ایجاد تغییرات به آدرس coronavirus نگرانیانتخابات در سراسر کشور در حال عجله برای ایجاد آخرین تغییرات دقیقه به آدرس coronavirus نگرانی به دنبال برای جلوگیری از وحشت و کمبود پرسنل و تاخیر است که می تواند تحمیل اضافی موانع اولیه رای دهندگان در روز انتخابات.

بسیاری از این تغییرات باید با حفاظت از افراد مسن جمعیتی در معرض بیشترین خطر برای داشتن عوارض جدی از ویروس.

در اوهایو فرانک لاروس, وزیر امور خارجه دستور داد تمام مراکز رای دهی واقع در ارشد مراکز و خانه های پرستاری به نقل مکان کرد. این تغییر است که انتظار می رود تاثیر 128 دولت رای گیری مکان برای آن 17 مارس اولیه و مقامات محلی در حال شناسایی سایت های جایگزین. انتخابات در شیکاگو نیز برگزاری اولیه آن در هفته آینده اعلام این شهرستان شد جابجایی مراکز رای دهی در خارج از خانه های سالمندان.

آن را نه تنها رای دهندگان که در معرض خطر هستند. در سال 2016 حدود 56 درصد از نظرسنجی از کارگران سراسر کشور بیش از 61 سال با توجه به انتخابات آمریکا کمک های کمیسیون که داده های جمع آوری شده از حدود نیمی از کارگران است که در سال. Tammy پاتریک سابق انتخابات رسمی در آریزونا گفت: مدیران باید در نظر استخدام جوانان نظرسنجی کارگران و overstaff به آماده شدن برای لغو شد.

منشی شهرستان تراویس در ایالت تگزاس گفت: روز انتخابات هفته گذشته رو به “راکی شروع” با صف های طولانی در, نظر سنجی, در بخشی به دلیل نظرسنجی کارگران را نشان نمی دهد برای کار در تلاش برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض coronavirus. کاهش حمل و نقل عمومی و dial-a-سوار خدمات نیز می تواند ایجاد موانع اضافی به مردم به پای صندوق های رای گفت: پاتریک.

انتخابات ریاست جمهوری افغانستان خواستار رای دهندگان به خود را اقدامات پیشگیرانه تشویق رای دهندگان به پای صندوق های رأی رفتند اولیه و از طریق پست ارائه ضد عفونی کننده دست در انتخابات و مطابق با اصول بهداشتی رای گیری ماشین آلات و تجهیزات دیگر. کیم Wyman واشنگتن وزیر امور خارجه خواسته رای دهندگان به استفاده از یک اسفنج مرطوب یا پارچه به مهر و موم خود را به پست الکترونیکی-در برگه های رای به جای زدن آنها. انتخابات کارگران نیز با استفاده از دستکش برای رسیدگی به آراء او گفت Axios.

در مکان های که در آن وجود دارد تغییرات جدید رفتن به اثر و مقامات در حال تقلا برای اطلاع مردم ممکن است آنها را به بازیگران در یک رای گیری در یک مکان جدید. در Franklin county, Ohio شهرستان مدیره از انتخابات برنامه ای برای ارسال mailers به 21,000 رای دهندگان آگاه ساختن آنها از 16 جدید رای گیری در محل و ارسال علامت در مکان های بسته با دستورالعمل ها را به آنهایی که جدید است.

که ممکن است به اندازه کافی گفت: Mike Brickner مدیر اوهایو فصل از همه رای گیری محلی یک گروه مدافع. “بدیهی است که این بسیار کوتاه اطلاع و رای دهندگان نمی دانند ممکن است که رای گیری محل منتقل شده و ممکن است که کارت پستال را در پست الکترونیکی و یا آن را ببینید و یا آن را بخوانید” او گفت:. وی انتخابات به “مایل اضافی” و گفت که گروه قصد دارد به متن رای دهندگان تحت تاثیر تغییر دهید.

پیش بینی آخرین لحظه هجوم absentee ballot درخواست اوهایو لاروس نیز به دستور انجمن محلی از انتخابات به مردم اجازه می دهد برای رها کردن خود غیابی در فرد در روز انتخابات تا 7.30 که انتخابات نزدیک است.

Coronavirus نگرانی و اقتباس اقدامات مرکب از چالش های موجود از سال 2020 انتخابات از جمله بی سابقه مردم در انتخابات پیری رای گیری تجهیزات و امنیت سایبر تهدید. “اکثر مدیران در حال حاضر لازم نیست که منابع کافی (مردم و پول). عدم اطمینان باعث می شود آن را حتی سخت تر” گفت: Trey, گریسون وزیر سابق امور خارجه کنتاکی.

با سه ماه اولیه انتخابات در حال وقوع در سراسر کشور انتخابات مدیران در تلاش هستند تا دوباره اختصاص منابع در آخرین لحظه گریسون گفت. “شما می توانید بیش از حد چند فرصت برای رای گیری اولیه و یا به اندازه کافی مردمی اندود شده تا به تعداد پست های رای و یا بیش از حد بسیاری از مردم در پای صندوق های رای در روز انتخابات. یا برعکس اگر این چیزی نیست که به همان اندازه از تاثیر” او گفت:. “بدون در نظر گرفتن برنامه ریزی سخت است.”

چهل و پنج متحده باید مقررات است که اجازه می دهد تا برای تغییرات به انتخابات در مورد اضطراری, هر چند این روش به طور گسترده ای متفاوت از دولت به دولت با توجه به همایش ملی قانونگذاران ایالتی. در هشت ایالت فلوریدا, کنتاکی, لوئیزیانا, مریلند, اورگان, کارولینای جنوبی تگزاس و ویرجینیا – فرماندار دارای قدرت قانونی برای به تاخیر انداختن انتخابات است.

اما گریسون گفت: اورژانس قوانین عمدتا در برخورد با چیزهایی مانند بلایای طبیعی و تروریسم نه بیماری.

“ما می خواهیم انتخابات ما به انعطاف پذیر و قادر به رسیدگی به چالش های, اما این یکی از دشوار است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im