El Chapo دختر ازدواج کردم در اسراف اما مرموز عروسی, کامل, با آتش بازی, خودروهای زرهی و کارتل افراد مسلح

تصویر 2020 02 03 در 16.18.32

تصویر/پست الکترونیکی آنلاین

 • Alejandrina دختر بدنام کارتل رئیس El Chapo رو در اسراف مراسم در مکزیک که با خودروهای زرهی و کارتل افراد مسلح به نیروهای امنیتی.
 • تصاویر و ویدئوها در رسانه های اجتماعی نشان می دهد عروس Alejandrina Gisselle Guzman, ورود یک ضد گلوله ماشین سفید در کولیکن کلیسای جامع بود که محاصره از مردم توسط نوار زرد.
 • عروس برادر Ovidio Guzman نیز در آن حضور داشتند.
 • خواکین “ال Chapo” گوزمان در حال حاضر در خدمت یک جمله زندگی در آمریکا فوق العاده max زندان ADX فلورانس.
 • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

El Chapo دختر گره خورده گره با برادرزاده یکی دیگر از مواد مخدر در مکزیک خداوند اسراف مراسم که با زره پوش های اتومبیل های لوکس, یک اتش نشان و پلیس زرد نوار.

Alejandrina Gisselle Guzman, عروسی ادگار Cazares در بسته-درب مراسم در Culiacán کلیسای جامع در مکزیک در ژانویه 25.

او یکی از بسیاری از کودکان از معروف مواد مخدر خداوند Joaquin “ال Chapo” Guzman که در حال حاضر در خدمت یک جمله زندگی در آمریکا supermax زندان ADX فلورانس.

داماد توسط برادرزاده بلانکا مارگاریتا Cazaras یک ادعا کارتل پول launderer شناخته شده است که در مکزیک در عالم اموات به عنوان “ملکه” با توجه به رسانه های محلی.

رویترز گزارش داد که Cazares تحریم شد b y خزانه داری ایالات متحده در سال 2007 برای “پیچیده پول شویی دستگاه” و لینک به کارتل سینالوآ اعضای.

تصاویر در رسانه های اجتماعی نشان می دهد عروس که عینک سنتی “شاهزاده خانم” لباس عروسی, ورود به کلیسای جامع در یک ماشین ضد گلوله.

منطقه مهر و موم شد به مردم با پلیس زرد, نوار, مکزیکی در حالی که رسانه ها گزارش دادند که به شدت مسلح کارتل مواد مخدر افراد مسلح به ارائه امنیت برای این رویداد.

لحظات خصوصی در داخل عروسی نیز به اشتراک گذاشته آنلاین, نشان دادن عروس و داماد در اولین رقص را به عنوان به خوبی به عنوان مادر و دختر رقص با ال Chapo همسر اول و مادر عروس ماریا.

در این مراسم که با توجه به محلی گزارش شد که ریاست آن را یک کشیش نزدیک به Guzman خانواده به پایان رسید در یک گرند صفحه نمایش آتش بازی.

در میان چندین کلید کارتل ارقام در حضور عروس برادر Ovidio Guzman که عناوین ساخته شده در ماه اکتبر سال گذشته زمانی که او گرفتار شده بود توسط نیروهای امنیتی تنها به سرعت منتشر شد که مکزیک نیروهای مسلح غرق شد توسط تعداد زیادی از افراد مسلح کارتل.

 

عجیب عروسی در آمد که در مکزیک کارتل مواد مخدر خشونت نشان می دهد هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت.

این کشور شاهد اطراف 35,588 قتل در سال 2019 به تنهایی یک 2.7 درصد افزایش نسبت به سال گذشته با توجه به نگهبان.

 • ادامه مطلب:
 • پابلو اسکوبار برادر است که فروش $349 تاشو در گوشی های هوشمند خود شرکت می گوید می توان تنها با آتش

  16 از تکان دهنده ترین و تاب از ال Chapo مبارزه با مواد مخدر-قاچاق محاکمه

  در اینجا چگونه کارتل مکزیکی در واقع کار در ایالات متحده

  چه ال Chapo است که واقعا دوست دارم با توجه به همسر یکی از نزدیکترین مرید

خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>