هشت نظامی آمریکا و اعضای از دست رفته پس از وسیله نقلیه غرق در تمرینهفت ما تفنگداران دریایی و نیروی دریایی ملوان گم شد در روز جمعه یک روز پس از حمله آبی خاکی وسیله نقلیه در آبهای جنوب کالیفرنیا در جریان یک ماموریت آموزشی دریایی سپاه گفت: مقامات.

هفت دیگر تفنگداران دریایی نجات داده شدند و زنده هستند در حالی که یکی کشته شد و پس از وسیله نقلیه خود را در زمان در آب و غرق در اطراف 5:45pm اقیانوس آرام زمان در پنجشنبه مقامات نظامی آمریکا در یک کنفرانس خبری گفتند.

“آنها نشانه به بقیه واحد است که آنها در واقع مصرف در آب” Lt ژنرال جوزف Osterman گفت. “پاسخ فوری ارائه شده توسط دو اضافی amphibious assault وسایل نقلیه (AAVs) و همچنین ایمنی قایق.”

دو نفر از نجات تفنگداران دریایی بودند و در شرایط بحرانی در Scripps بیمارستان یادبود La Jolla در حالی که پنج نفر دیگر به پشت روی خود اختصاص داده کشتی ژنرال دیوید برگر گفت.

جستجو و نجات شامل ما ناوشکن نیروی دریایی و گارد ساحلی برش ادامه داد: در روز جمعه بعد از ظهر برای از دست رفته تفنگداران دریایی و دریانورد. اما مقامات گفت: ماموریت پیچیده است وسیله نقلیه را در محل زیر صدها نفر از فوت آب فراتر از غواصان است.

تفنگداران دریایی بودند با پوشیدن مبارزه با دنده همراه با بادی جلیقه زمانی که این حادثه رخ داده است Osterman گفت.

“آن را به طور کامل غرق شد,” او گفت:, و اضافه کرد که آن را در چند صد فوت از آب است. در “26 تن فرض بر این است که آن رفت و تمام راه را به پایین”.

این حادثه رخ داده است در طی چه دریایی سپاه گفت: یک روال تمرین در نزدیکی سان کلمنت جزیره است. تفنگداران دریایی اغلب عمل, ساحل, ضرب و جرح وجود دارد با استفاده از دوزیست نظامی وسایل نقلیه حمل و نقل.

برگر گفت: او به حالت تعلیق در تمام NAL آب عملیات تا زمانی که علت مشخص می شود. او همچنین گفت AAVs در سراسر ناوگان بازرسی خواهد شد.

تمام تفنگداران دریایی درگیر شد اختصاص داده شده به 15 واحد اعزامی تفنگداران دریایی است که در کمپ پندلتن, بزرگترین پایگاه دریایی در سواحل غرب ایالات متحده, بین نارنجی و سن دیگو شهرستان.

دوشنبه حادثه علائم سومین بار در سال های اخیر که در کمپ پندلتن تفنگداران دریایی مجروح شده اند و یا کشته در حمله آبی خاکی وسایل نقلیه در طول تمرین. وسایل نقلیه استفاده شده است از سال 1972 و به طور مستمر مرمت. دریایی سپاه گفت: مقامات جمعه آنها را نمی دانم سن و یا دیگر جزئیات این یکی که غرق شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de