مصر فیلم ساز که با تمسخر رئیس جمهور می میرد در قاهره زندانیک جوان فیلم ساز که مشغول به کار در یک موزیک ویدئو که مسخره جمهور فعلی مصر فتح السیسی مرده است در مصر از زندان و پس از او در زندان بدون محاکمه بیش از دو سال است.

سایه Habash, 24, درگذشت داخل مصر را بدنام تورا زندان پیچیده از “مسائل مربوط به سلامت هنوز مشخص” با توجه به اطلاعیه ها از خانواده و دوستان است.

Habash را بازداشت و مرگ نمایندگی استارک یادآوری از رشد تعداد افراد جوان در معرض خطر در داخل مصر وسیع سیستم زندان از جمله بسیاری از بازداشت برای کار خود را به عنوان هنرمندان, ساخت مخالف اظهارات برابر Sisi قانون و یا بدون هیچ هزینه در تمام.

نیز وجود دارد که نگرانی رو به رشد بیش از غیر بهداشتی و نا امن جرم بازداشت در داخل مصر از زندان منعکس کننده نگرانی در مورد گسترش Covid-19 در مکان بازداشت در سراسر جهان است. برجسته فعال Alaa Bakr al-Fattah دوباره زندانی در سپتامبر گذشته به تازگی شروع به اعتصاب غذا در اعتراض به شرایط زندان. مقامات مصری که به حالت تعلیق در زندان بازديد در ماه مارس با توجه به شیوع کروناویروس را مورد انتقاد قرار گرفته است به صورت گسترده و مرگبار پزشکی غفلت از زندانیان از جمله رئیس جمهور سابق محمد مرسی که سقوط کرد و درگذشت در دادگاه در ماه ژوئن 2019.

مای al-Sedany یک کارشناس در مصر نظام حقوقی با واشنگتن thinktank به تحریر موسسه سیاست های خاورمیانه ای گفت که Habash مرگ برجسته افزایش نگرانی در اطراف فقدان دادرسی در مصر است. این شامل “افزایش پیگرد قانونی در اطراف آزادی بیان ادامه داد و در نزدیکی اتوماتیک بازداشت پیش از محاکمه پسوند در نقض حتی مصر و فقیر شرایط زندان که به شدت آسیب رفاه کسانی که زندانی,” او گفت:.

این هنرمند جوان بازداشت شد و در مارس سال 2018 پس از کارگردانی یک موزیک ویدیو برای تبعید مصر نوازنده سنگ Ramy Essam. این ویدئو را می بیند Essam که در حال حاضر زندگی در سوئد, رقص او به عنوان حاکم حکومت رئیس جمهور مصر عبدالفتاح السیسی در مقایسه با او را به یک تاریخ و یا “balaha” نام یک شخصیت محبوب فیلم کمدی مورد استفاده در برابر Sisi توسط منتقدان خود را. “شما در باغ ها و زندگی ما در زندان” او آواز می خواند “خداوند شما را از همه ما دعا با تمام پسران که در تاریک ترین زندان من امیدوارم که شما فاسد در یک محل است.”

این ویدئو را انتشار باعث دستگیری هشت نفر بیشتر با اتصال به Essam. این شامل Habash شاعر و ترانه سرا Galal al-Beheiry و محمد Abdel-Basset دستگیر شد و پس از پخش این آهنگ در استریو خودرو در کویت و تبعید و بازگشت به مصر است. همه متهم به پیوستن به یک گروه تروریستی و گسترش اخبار نادرست. Beheiry شد و محکوم به سه سال زندان در ماه جولای 2018 برای انتشار اخبار نادرست و توهین نظامی در یک جداگانه نظامی محاکمه.

پس از انتشار پنج درگیر در مورد Habash و مصطفی جمال که کمک Essam بررسی خود را در Facebook صفحه باقی مانده در زندان در بازداشت پیش از محاکمه. “او باید آزاد شده اند و پس از دو سال گفت:” یک نماینده از قاهره مبتنی بر ارتباط برای آزادی اندیشه و بیان که خواسته بود به نام برای ایمنی خود را. “به جای او مجبور شد به باقی می ماند در زندان با هیچ زمینه قانونی. او در زندان درگذشت, که در آن او باید در وهله اول بوده است. هیچ هنرمند باید در زندان برای او کار می کنند.”

Essam نوشته در وب سایت خود را که “مشکوک نیست که هر چیزی برای انجام با محتوای این آهنگ است.” او نیز منتشر شده Habash آخرین نامه از زندان رهبری “زندان doesn’t kill تنهایی می کند. من به حمایت شما نیاز دارند نه به مرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>