Ed Sheeran نشان می دهد او با استفاده از به شراب خواری تا زمانی که بیمار اما اعتبارات همسر گیلاس برای کمک به او


“من باید بسیار اعتیاد آور شخصیت’: Ed Sheeran نشان می دهد او با استفاده از به شراب خواری تا او انداخت… اما اعتبارات همسر گیلاس برای کمک به او را از طریق تاریک زمان

  • Ed Sheeran, 29, گفت که او تا به حال برخی از “تاریکی” بار خود را در طول 180-تاریخ تور 2014
  • ستاره گفت: نه خوب غذا خوردن یا دیدن خورشید بسیار ساخته شده در این زمان دشوار برای مقابله با
  • همچنین ادعا کرد او را دیدم شباهت در خود و التون جان داستان در مورد binging
  • شکل شما خواننده خود نشان داد, همسرم, گیلاس, 28, کمک به او را سالم

Ed Sheeran گفته است که او ” بسیار اعتیاد آور شخصیت و اعتراف کرد که او مورد استفاده برای شراب خواری, الکل و مواد غذایی آشغال.

این خواننده 29, صحبت صادقانه در مورد گذشته خود و یادگیری به مقابله با شهرت در یک چت با آمریکا self-help ناشر کتاب های, به گزارش خورشید.

اگر چه مبارزه با خود مشغول تور روم در گذشته و رفتن را از طریق برخی از “تاریکی” لحظات اد اعتبارات همسرش, گیلاس, 28 با کمک به او را از طریق آن همه است.

Candid: Ed Sheeran, 29, has said that he has a 'very addictive personality' and admitted that he used to binge on alcohol and junk food before his wife Cherry helped him get healthy

پرده: Ed Sheeran, 29, گفت که او یک ‘بسیار اعتیاد آور شخصیت و اعتراف کرد که او مورد استفاده برای شراب خواری, الکل و مواد غذایی آشغال قبل از همسرش گیلاس کمک به او را سالم

طول پرده مصاحبه Ed نشان داد که هنگامی که او از خواندن Elton John زندگینامه او می تواند شباهت ها در داستان های خود را.

به عنوان مثال از کتاب او گفت: “او [التون] خواهد بود مانند: “من فقط در یک بستنی شراب خواری و خوردن چهار f***ing, دسر, تا زمانی که من آن را پرتاب کردن” و من گفتم: “من انجام داده ام که قبل از”…

“من تحت پوشش در, خالکوبی و من نوع کارها را انجام ندهید با نیمه بنابراین اگر من میخوام نوشیدنی من هیچ نقطه ای در داشتن یک لیوان شراب. من می خواهم به جای دو بطری.’

ستاره ستایش همسرش گیلاس برای کمک به او را به تغییر شیوه زندگی خود را و شروع به ساختن انتخاب های سالم.

Couple: The singer said that Cherry doesn't drink much so he has stopped having lots of alcohol too and also credited her for helping him deal with anxiety when out in public

زن و شوهر: این خواننده گفت که گیلاس نمی بنوشید طوری که او را متوقف کرده است و با داشتن مقدار زیادی از الکل بیش از حد و همچنین اعتبار خود را برای کمک به او در مقابله با اضطراب در زمانی که در

او توضیح داد که چگونه او نمی نوشیدن بیش از حد اغلب پس از او نیز متوقف نوشیدن الکل به عنوان به طور منظم.

اد که به ارزش حدود £160 میلیون اضافه شده که گیلاس همچنین کمک می کند تا او را با خود اضطراب با او پس از کمک به او را آرام در یک کافه در ونیز ایتالیا.

او توضیح داد که او به او گفت که هیچ کس در آنها خیره شد و فقط ” افراد سرد, داشتن خود را, قهوه و ظرف پنج دقیقه او ‘آرام’.

اعتراف به این که او یک ‘بسیار اعتیاد آور شخصیت’ شکل از شما خواننده همچنین در مورد چگونه خود را 180-تاریخ X تور خود را در کمترین لحظه.

Struggles: Ed said  that when he was reading Elton John's autobiography he could see similarities in their stories, with them both having binged in the past (pictured in July 2019)

مبارزات: Ed گفت که زمانی که او از خواندن Elton John زندگینامه او می تواند شباهت ها در داستان های خود را با هر دو آنها با داشتن binged در گذشته (در تصویر در جولای سال 2019)

اد در جاده برای 17 ماه در طول سفر در سال 2014 و گفت که نه خوردن و نه از دیدن نور خورشید زیاد شده همه چیز دشوار است برای مقابله با.

او گفت: “و آن همه سرگرم کننده و بازی در شروع و سپس آن را شروع به گرفتن فقط غمگین. بنابراین من فکر می کنم که احتمالا بالاترین که من شده است و من از نوع ballooned.

“من احساس “چه بود؟” در یک راه تاریک مانند “چرا من ؟ نقطه چیست؟”

Ed همچنین نشان داد او به هنر در حال حاضر که او در یک استراحت از تور و رسانه های اجتماعی, گفتن, انتشار, او تلاش برای انجام 30 نقاشی در 30 روز.

می آید بعد از ستاره را نشان داد او خود بازدید علاج ناپذیری بیمار مادر بزرگ بالین تقریبا روزانه در طول ماه های آخر.

این خواننده گفت: او هنوز هم بگیرید و یاد دهید با بسیاری از خدمات درمانی کارکنان در الدبورق بیمارستان در سوففلک که چنین خوب مراقبت از مادر بزرگ خود را تا زمان مرگ او.

Tough times: He also revealed that one of his darkest times was during his 180-date X tour in 2014, when he was on the road for 17 months (pictured in July 2019)

رابطه جنسی خشن زمان: او همچنین نشان داد که یکی از تاریک ترین زمان ها بود که در طول 180-تاریخ تور X در سال 2014 زمانی که او در جاده ها برای 17 ماه (تصویر در جولای سال 2019)

اد را کاندید بینش برجسته در مقاله ای به قلم برای این کتاب عزیز NHS: 100 داستان به می گویند با تشکر از شما که ویژگی های بسیاری از ستاره تأمل در تجارب خود را با بیمه خدمات درمانی.

گفتن او چگونه است که هنوز خالی از سکنه شده توسط مادر بزرگ خود را از مرگ Ed گفت: “من به اندازه کافی خوش شانس به در تور در طول مادربزرگم ماه های آخر و از آنجا که من زندگی می کردند به صورت محلی من بود قادر به دیدار او هر چند روز.

‘مراقبت از او دریافت باور نکردنی بود; افرادی که در آنجا کار می کرد خیلی دوست داشتنی و مهربان و دلسوز.

“هنگامی که او در گذشت من نوشت: یک آهنگ به نام سوپر مارکت گل در مورد وضعیت. آیه اشعار در مورد بسته بندی تا اتاق او در بیمارستان است.

‘من و خانواده من شد بسیار نزدیک به پرستاران که در آنجا کار می کرد و مادرم هنوز در تماس با آنها را در حال حاضر. من آنها را از زمان به زمان هنگامی که من در منطقه و آن را مانند دیدار دوستان قدیمی.’

Keeping busy: Ed also revealed he's got into painting now that he's on a break from touring, telling the publication he's trying to do 30 in 30 days (pictured in March 2018)

مشغول نگه داشتن: Ed همچنین نشان داد او به نقاشی در حال حاضر که او در یک استراحت از تور, گفتن, انتشار, او تلاش برای انجام 30 در 30 روز (در تصویر در مارس 2018)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im