دوستدار محیط زیست انسانی کمپوست تدفین که در آن اجساد مردگان به 55°C و پوسیدگی دور در 30 روز


دوستدار محیط زیست انسانی کمپوست تدفین که در آن اجساد مردگان رسیدن به 131F و پوسیدگی دور در 30 روز نشان می دهد وعده سال آینده راه اندازی

  • بدن قرار می گیرد در یک ویژه ‘کشتی’ با woodchips و مواد گیاهی
  • بیش از حدود یک ماه میکروب شکستن بافت نرم به نوبه خود آن را به خاک
  • استخوان های باقی مانده در دادگاه اما تجاری روند احتمال حذف آنها
  • دوباره انشاء کردن است با توجه به راه اندازی در ایالت واشنگتن در آمریکا در ماه فوریه 2021

دوستدار محیط زیست ‘کمپوست تدفین” که در آن بدن انسان رسیدن به 131 درجه فارنهایت و پوسیدگی دور فقط در 30 روز با توجه به راه اندازی در سال آینده پس از موفقیت خلبان.

محاکمه این روند را دیدم که شش جسد تجزیه در میان تراشه های چوب و مواد دیگر یافت می شود که باقی مانده ساخته شده ‘بزرگ مواد غذایی کرم’.

از آن خواهد شد اولین انسان کمپوست خدمات ” در جهان که در آن رسما راه اندازی در امور خارجه واشنگتن, ایالات متحده آمریکا در ماه فوریه 2021.

این فرآیند شامل قرار دادن بدن در یک ‘کشتی’ با تراشه های چوب و مواد گیاهی و سپس چرخش آن بیش از یک ماه در حالی که میکروب شکستن باقی مانده است.

مراسم تشییع جنازه شرکت دوباره انشاء توسعه روند و می گویند آن را برای محیط زیست بهتر است از یک مراسم سنتی و انتشار یک تن کمتر کربن.

Bodies are placed in a special vessel along with wood chips and plant material, it is then slowly turned to allow microbes to break down the remains over about a month

بدن قرار داده شده در یک کشتی ویژه ای همراه با تراشه های چوب و مواد گیاهی آن است و سپس به آرامی تبدیل اجازه می دهد تا میکروب برای شکستن باقی مانده است بیش از حدود یک ماه

خلبان آزمایش شامل شش داوطلبان که حاضر به تجزیه پس از مرگ و انجام شده توسط محققان از دانشگاه ایالتی واشنگتن.

تیم تحقیقاتی به رهبری خاک دانشمند Lynne نجار Boggs یافت که این روند شکسته شدن بافت نرم با خیال راحت و به طور کامل بیش از حدود 30 روز است.

آنها دریافتند که این روند نیز نابود اکثریت قریب به اتفاق بیماری باعث از موجودات و گونه دارو در بدن با توجه به درجه حرارت بالا.

آنها دریافتند که آن را متوقف می کند بیش از یک تن کربن منتشر شده در جو در مقایسه با هر دو تدفین و cremations.

دوباره انشاء کردن مدیر عامل شرکت کاترینا بیل به بی بی سی گفت که تغییر آب و هوا یک عامل بزرگ در بیش از 15000 نفر ثبت نام برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد روند.

‘پروژه جلو رفت تا به سرعت به دلیل ضرورت تغییر آب و هوا و آگاهی ما به آن حق” او گفت:.

روند ‘recomposing’ شامل بدن یکپارچه بودن به خاک با قرار دادن آن در یک جعبه بسته با woodchips يونجه و چمن.

بدن در حال حاضر در داخل جعبه است به آرامی اجازه می دهد تا چرخش میکروب به شکستن آن را در طی حدود یک ماه.

در پایان این بدن به سمت چپ پشت سر حدود 2 متر مکعب از خاک مانند مواد حاوی استخوان و نهایی تجاری روند احتمال کاهش استخوان به خاک به عنوان به خوبی.

The company says it saves about a tonne of Carbon Dioxide emissions from going into the atmosphere compared to a traditional funeral

این شرکت می گوید این موجب صرفه جویی در حدود یک تن دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای از رفتن به اتمسفر نسبت به یک مراسم سنتی

وقتی که این فرایند به اتمام است و باقی مانده اند تبدیل به خاک سپس از آنها در دسترس بستگان به پراکنده بر روی گیاهان و یا یک درخت است.

استاد نجار-Boggs کامل تکنیک بیش از حدود چهار سال با کمک های مالی از Ms بیل و دوباره انشاء کردن.

او با اقتباس از یک فرایند طولانی استفاده می شود برای کمپوست دام به کار با بدن انسان و اطمینان حاصل خاک امن سازگار با محیط زیست.

شش افراد بشر در دادگاه داوطلب بودند که تا به حال داده شده ‘مشتاق رضایت قبل از آنها کشته شده اند اما این روند هنوز هم در زمان عوارض خود را در تیم تحقیقاتی.

‘همه ما نگه داشته و چک در هر یک از دیگر. من فیزیولوژی احساس متفاوت در من نبود خواب خوب برای چند شب نبودم گرسنه – این یک پریشانی پاسخ او به بی بی سی گفت.

Katrina Spade, the founder and CEO of Recompose, says they hope to start commercial operations in February 2021 in Washington state

کاترینا بیل موسس و مدیر عامل شرکت دوباره انشاء می گوید: آنها امید به شروع عملیات تجاری در ماه فوریه سال 2021 در ایالت واشنگتن

جنیفر DeBruyn یک محیط زیست میکروبیولوژیست در دانشگاه تنسی که نبودم درگیر در این مطالعه گفت: اخبار علمی آن را یک “افسانه گزینه’.

‘ایده استفاده از آن را به انسان به عنوان یک بوم شناس و کسی که کار کرده است در کمپوست, آن را فقط حس می کند کامل, صادقانه,” او گفت:.

دوباره انشاء می گوید: هر کسی می تواند ثبت نام برای تجزیه دفن, اما آن را فقط اتفاق می افتد در واشنگتن آن را به عنوان تنها محل با قانون اجازه می دهد آلی طبیعی کاهش – اگر چه کلرادو نیز با توجه به آن اجازه می دهد.

Ms بیل به بی بی سی گفت او فکر می کند آن است که تنها یک ماده از زمان قبل از آن در دسترس ساخته شده است به طور گسترده تر – از جمله انگلستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im