E. U. قصد دارد به نوار ایالات متحده مسافران زمانی که بلوک بازگشایی

بروکسل — اتحادیه اروپا آماده است به نوار اکثر مسافران از ایالات متحده و روسیه و ده ها تن از کشورهای دیگر در نظر گرفته بیش از حد مخاطره آمیز است چرا که آنها کنترل نمی شود coronavirus شیوع E. U. مقامات روز جمعه گفت.

در مقابل مسافران از بیش از یک دوجین از کشورها هستند که غرق coronavirus را در مجموعه ای به استقبال هنگامی که بلوک بازگشایی پس از ماه از مستند, در تاریخ 1 ژوئیه. قابل قبول کشورها نیز شامل چین — اما تنها اگر چین اجازه می دهد تا اتحادیه اروپا مسافران برای بازدید و همچنین مقامات گفت.

لیست کشورهای امن تکمیل شد توسط E. U. ارشد دیپلمات در بروکسل پس از پر پیچ و خم مذاکرات در مورد چگونه برای بازگشایی 27-عضو بلوک به تجارت و گردشگری تحت یک مجموعه مشترک از استانداردهای پس از ماه از مستند.

لیست مورد حمایت در اصل توسط اکثر E. U. سفرای می کند و نیاز به پشتیبانی به اتفاق آرا اما هنوز هم نیاز به رسمی در کشورهای عضو’ پایتخت و همچنین در مرکزی اتحادیه اروپا بوروکراسی قبل از مصرف اثر ژوئیه 1. دیپلمات انتظار نیست لیست را تغییر دهید.

E. U. مقامات برای اولین بار فاش کرد که روز پنجشنبه در ایالات متحده آمریکا است که گزارش بیشتر coronavirus مرگ و میر و عفونت بیش از هر کشور دیگری بود و بسیار بعید به لیست نهایی.

محرومیت از ایالات متحده, یک منبع مهم گردشگری به اتحادیه اروپا به نمایندگی از سوزش زخم زبان زدن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مدیریت coronavirus معضل.

کشور ساخته شده است که لیست امن که شامل کانادا و استرالیا در نظر گرفته شد در ترکیبی از معیارهای علمی که شامل عفونتها و اعتبار خود را در بهداشت عمومی گزارش داده است. لیست به روز خواهد شد هر دو هفته افزایش این احتمال که محروم کشور اضافه خواهد شد.

مقامات نشان داد که محتویات لیست نهایی صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود پیش از انتشار رسمی آن در هفته آینده.

تصمیم گیری چگونه به دقت باز کردن سفر به خارج و راه اندازی مجدد اقتصاد بدون بدتر شدن در حال حاضر مخاطره آمیز سلامت, وضعیت در اروپا شده است ستیز با مقامات ارشد ملاقات برای ساعت حداقل شش بار در چند هفته گذشته.

مقامات رسمی اتحادیه اروپا سعی کردم به پایه تصمیم خود را بر معیارهای علمی در بخشی به depoliticize روند و سپر خود را از فشارهای دیپلماتیک. اما این ثابت شده باشد دشوار است و به گفته مقامات ایالات متحده و کشورهای دیگر شده بود لابی به شدت به لیست امن.

ایالات متحده که ممنوع ترین اتحادیه اروپا مسافران در ماه مارس زمانی که ویروس خشمگین در اروپا توانسته است خود را محدودیت از آن پس حتی اگر اروپایی عفونت و مرگ و میر کاهش یافته است.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo خواست روز پنج شنبه در مورد چشم انداز طولانی مدت ممنوعیت آمریکایی سفر به اروپا زده آشتی جویانه تن اما گفت که بسیاری از کشورهای اروپایی مشتاق بودند تا اعتراف آمریکا بازدید کنندگان است.

اعتبار…Jeffrey Groeneweg/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

“ما از نزدیک کار با دوستان اروپایی ما به طور گسترده چون من می دانم که وجود دارد دیدگاه های مختلف” آقای Pompeo گفت: در همایش برگزار شده توسط German Marshall Fund.

“ما شنیده ایم از یک دوجین یا بیشتر کشورهایی که دیدگاه بسیار متفاوت در مورد تمایل خود را برای باز کردن مرزهای خود را به هر کسی نه تنها مردمی از سوی ایالات متحده آمریکا,” او گفت:.

اگر چه سفر بین ایالات متحده و اروپا بوده است به شدت محدود شده مستند محدودیت استثنا شده اند ساخته شده است. یک پرواز منظم بین نیوآرک و آمستردام برای مثال محدود است به ضروری مسافران از جمله دیپلمات ها و متخصصان مراقبت های بهداشتی و برای بازگرداندن اروپایی ها از ایالات متحده است.

ایجاد یک لیست مشترک از بیگانگان که می توانید وارد اتحادیه اروپا بخشی از تلاش های بلوک به طور کامل بازگشایی مرزهای داخلی در میان 27 عضو. رایگان مسافرت و تجارت در میان اعضای یک هسته اصل شبیه به آزادی حرکت در ایالات متحده شده است به شدت مختل شود.

پس از وقوع بلوک تسلیم کرده است به تدریجی ملی و سیاست هایی که تولید کرده اند نامنسجم گریخته از باز و بسته کرد.

در حالی که لیست جدید نیست و از نظر قانونی الزام آور کشورهای عضو است که باز به کشورهای مستثنی شده از صورت این خطر وجود دارد که خود E. U. شرکای نزدیک مرزهای خود را به آنها — تقویت بی ربط پاسخ به همه گیر است که در این وبلاگ تلاش شده است برای غلبه بر.

چند کشورهای اتحادیه اروپا به ویژه کسانی که در جنوب است که بهره مندی از آمریکایی گردشگری تا به حال تحت فشار قرار دادند به لیست مشترک وابسته به هر دو علمی و معیارهای اقتصادی. هفت میلیون آمریکایی در بازدید از اروپا بین ماه های ژوئن و اوت سال گذشته با توجه به دولت آمریکا داده است.

یونان برای مثال بستگی به گردشگری به صورت یک پنجم از اقتصاد آن است. در تقلا برای نجات بخشی از فصل گردشگری تابستانی یونان را نادیده گرفته است, اتحادیه اروپا, در حال حاضر توصیه می شود بان کی مون اجازه بازدید کنندگان و ارتکاب منابع برای تست و quarantining آنها پس از ورود.

اعتبار…Aris Messinis/Agence France-Presse — Getty Images

پیچیدگی از این روش مشخص شد در اوایل ماه ژوئن هنگامی که یک پرواز از دوحه, قطر به آتن با 91 مسافر سرنشین شامل 12 که تست مثبت برای ویروس. همه بودند قرنطینه و تمام پرواز از دوحه به حالت تعلیق شد.

مانند یونان و کشورهایی مانند اسپانیا و قبرس و ایتالیا برای دیدن یک لیست گسترده ای قابل قبول بازدید کنندگان به عنوان بحرانی برای گردشگری درآمد. آنها باید آماده نمایش های بهداشتی پس از ورود خارجی ها به منظور قبول خطر عفونت با اطمینان بیشتر. هر دو کشور اسپانیا و یونان در حال حاضر اجازه می دهد تعداد کمی از بازدید کنندگان از خارج از اتحادیه اروپا.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 24 ژوئن 2020

  • بهترین مواد برای یک ماسک?

   دانشمندان در سراسر این کشور تلاش کرده اند برای شناسایی روزمره مواد است که انجام یک کار خوب از فیلتر ذرات میکروسکوپی. در آزمایشات اخیر هپا فیلتر کوره به ثمر رساند به عنوان جارو برقی کیسه های پارچه شبیه به جامه فلانل یا پشمی لباس خواب و کسانی که از 600-تعداد ملحفه. مواد دیگر مورد آزمایش شامل لایه فیلتر قهوه و روسری و bandannas. این گل پایین تر اما هنوز هم اسیر درصد کمی از ذرات.

  • آن را سخت تر به ورزش در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

   تفسیر منتشر شده در این ماه در سایت مجله انگلیسی پزشکی ورزشی اشاره می کند که پوشش صورت خود را در طول ورزش “همراه با مسائل بالقوه تنفس محدودیت و ناراحتی” و نیاز به “توازن منافع در مقابل ممکن است عوارض جانبی.” ماسک را تغییر ورزش می گوید: Cedric X. برایانت رئیس جمهور و رئیس علوم افسر آمریکایی شورای ورزش, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه ورزش و پژوهش و گواهی حرفه ای تناسب اندام. “در تجربه شخصی من,” او می گوید: “قلب نرخ بالاتر در همان شدت نسبی هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک.” برخی از افراد نیز می تواند تجربه وضعيتي در طول آشنا تمرینات در حالی که نقاب می گوید: لن Kravitz, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه New Mexico.

  • من شنیده ام در مورد درمان به نام دگزامتازون. کار می کند ؟

   استروئید, دگزامتازون, اولین درمان نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و مير به شدت بیمار, بیماران مبتلا به گفته دانشمندان در بریتانیا. این دارو به نظر می رسد برای کاهش التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن و حفاظت از بافت. در این مطالعه دگزامتازون کاهش مرگ و میر بیماران در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم و مرگ و میر بیماران در اکسیژن توسط یک پنجم.

  • چه همه گیر است پرداخت می شود ،

   Coronavirus اورژانس امداد بسته می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان به دلیل ویروس. آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus. این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان و کارفرمایان کوچک قابل توجهی گریز به انکار ترک کند.

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.


برای دیگر کشورهای اتحادیه اروپا, خطرات ناشی از این رویکرد بیشتر از مزایای.

هلند یک کلید نقطه انتقال کالا از بقیه جهان به اروپا می بیند باز داخلی اتحادیه اروپا مرزها به عنوان ضروری به اقتصاد و غیره شده است و تمایلی به تشویق لیبرال بازگشایی به خودی اگر قیمت توقیف داخلی مرزها به دلیل نگرانی های بهداشتی.

معمای است که در برخی از جهات شبیه به یک تصمیم در این هفته توسط نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات به تحمیل اجباری قرنطينه در مسافران از کشورهای دیگر که در آن ویروس شعله ور مانند فلوریدا و تگزاس.

اعتبار…ارین Trieb برای نیویورک تایمز

رقابت خواسته های اتحادیه اروپا را برجسته کرده اند مشکلات در بازیابی شبکه ای جهانی از اوقات فراغت و کسب و کار سفر بود که عملا تعطیل با این بیماری همه گیر.

معیارهای لیست خواهد شد که بازبینی هر دو هفته به اضافه کردن کشورهایی است که انجام می دهند خیلی بهتر است و یا حذف آن است که بدتر شده است یک چالش عمده برای اتحادیه اروپا دانست.

لیست کامل نهایی در روز جمعه شامل الجزایر و استرالیا و کانادا و گرجستان و ژاپن و مونته نگرو, مراکش, نیوزیلند, رواندا, صربستان کره جنوبی و تایلند و تونس و اروگوئه, آندورا, سان مارینو, موناکو و واتیکان. چین را شامل می شود اگر آن را نیز باز می شود مرزهای خود را به اتحادیه اروپا مسافران به عنوان متقابل بازگشایی یکی از معیارهای مورد استفاده برای انتخاب نهایی برای لیست امن.

بریتانیا با وجود داشتن سمت چپ E. U. است که هنوز هم در نظر گرفته شده بخشی از بلوک تا پایان سال و پس از بحث و بیش خارج از بازدید کنندگان.

یک راهنمای دقیق از معیارهای مشترک در میان دیپلمات ها و بررسی این هفته با نیویورک تایمز گفت که این لیست باید شامل تنها کشورهای با “قابل مقایسه و یا بهتر اپیدمیولوژیک وضعیت متوسط در E. U.+ منطقه” و این که داده ها از آن کشورها باید معتبر و نشان دادن یک سیستم قوی برای حاوی ویروس است.

اصطلاح “E. U.+” اشاره به اتحادیه اروپا به اضافه نروژ, ایسلند سوئیس و لیختن اشتاین که نه متعلق به E. U. اما به طور معمول بخشی از آن مرزهای منطقه.

معیارهای استثنا به لیست امن نیز دقیق در راهنمای اضافه کردن انعطاف پذیری. کسانی که شامل سلامت کارگران دیپلمات های بشردوستانه کارگران حمل و نقل مسافر و پناهجویان و دانشجویان و همچنین به عنوان “مسافران برای سفر ضروری دلایل خانوادگی” و کارگران خارجی که اشتغال در اروپا تلقی می شود ضروری است.