E. U. Formalizes بازگشایی محرومیت مسافران از ایالات متحده

بروکسل — اتحادیه اروپا خواهد شد باز کردن مرزهای خود به بازدید کنندگان از 15 کشور از روز شنبه اما نه به مسافران از ایالات متحده, برزیل یا روسیه قرار دادن به اثر یک سیاست پیچیده است که به دنبال تعادل نگرانی های سلامت با سیاست دیپلماسی و از جان گذشته نیاز برای گردشگری درآمد.

لیست کشورهایی که در کشورهای اتحادیه اروپا تایید کرده اند که شامل استرالیا و کانادا و نیوزیلند در حالی که مسافران از چین مجاز خواهد بود اگر چین reciprocates.

طرح کشیده شده بود تا بر اساس معیارهای سلامت و مقامات رسمی اتحادیه اروپا رفت و به طول های بزرگ به نظر می رسد غیر سیاسی در انتخاب خود, اما تصمیم به ترک ایالات متحده لیست — اینکه مسافران از وجود دارد در با کسانی که از برزیل و روسیه — بود-مشخصات ملامت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را از دست داده و coronavirus بحران است.

مسافران کشور محل اقامت خود را نه ملیت خواهد بود که عامل تعیین کننده برای توانایی خود را برای سفر به کشورهای اتحادیه اروپا گفته است و در حالی که سیاست را نمی توان الزام تمام 27 عضو سازمان ملل را تحت فشار مطابق. اگر نه آنها را در معرض خطر داشتن خود را به اروپا همسالان نزدیک مرزهای درون بلوک است که می توان از تلاش برای راه اندازی مجدد سفر رایگان-و-تجارت منطقه و اساسی است که به باشگاه بقای اقتصادی.

هنوز هم برخی از کشورهای اروپایی به ویژه کسانی که در جنوب است که میلیون ها نفر از بازدید کنندگان از سراسر جهان ازدحام به سواحل و فرهنگی در طول تابستان بوده است مشتاق به اقامت بیشتر مسافران در تلاش برای نجات خود زده و حیاتی صنعت گردشگری.

اعتبار…Dimitris Tosidis/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

ایالات متحده اولین کشوری بود که به نوار بازدید کنندگان از اتحادیه اروپا در ماه مارس را به عنوان همه گیر ویران ایتالیا و دیگر کشورهای اروپایی.

بلوک اجرا خود را با ممنوعیت سفر در اواسط ماه مارس شده است و به تدریج با گسترش آن به عنوان اپیدمی گسترش به سایر نقاط جهان است. آن را تا به حال مجموعه ای از ژوئیه 1 به عنوان تاریخ برای شروع اجازه می دهد غیر اتحادیه اروپا مسافران برای بازگشت حتی به عنوان پرتغال و سوئد هر دو عضو و انگلیس است که درمان به عنوان یک عضو تا پایان سال هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با جدی شیوع است. دیگران مانند آلمان در حال دیدن موضعی شیوع درایو ملی خود را caseloads.

بریتانیا شد معاف از نظر لیست از آنجا که از آن زمان E. U. وضعیت کشورهایی مانند اسپانیا و فرانسه با توجه به امکان پرواز مستقیم از بریتانیا را در مهم گردشگری درآمد.

لیست کشورهای امن بررسی می شود هر دو هفته به منعکس کننده تغییر واقعیت از شیوع کروناویروس در سازمان ملل فردی گفته مقامات و کشورها می تواند اضافه و یا حذف از لیست. کارشناسان می گویند این روش این است که یک راه معقول حرکت قاره بازگشایی به عنوان گسترش ویروس شیفت و نشیب. اما آن را نیز ملزم به ایجاد مشکلات لجستیکی برای شرکت های هواپیمایی تلاش برای برنامه ریزی مسیر و درو می تواند عدم اطمینان را برای مسافران است.

لیست کامل از اول 15 کشور است که اتحادیه اروپا باز خواهد شد تا شامل الجزایر و استرالیا و کانادا و گرجستان و ژاپن و مونته نگرو, مراکش, نیوزیلند, رواندا, صربستان کره جنوبی و تایلند و تونس اروگوئه و چین ارائه شده است که چین نیز باز می شود تا مسافران از بلوک. این همچنین شامل چهار اروپایی microstates, آندورا, موناکو, سان مارینو و واتیکان.

استثنا نیز در حال ساخته شده برای مسافران از کشورهای خارج از لیست امن از جمله مراقبت های بهداشتی کارگران دیپلمات های بشردوستانه کارگران حمل و نقل مسافر و پناهجویان و دانشجویان و همچنین به عنوان “مسافران برای سفر ضروری دلایل خانوادگی” و کارگران خارجی که اشتغال در اروپا تلقی می شود ضروری است.

اگر چه سفر بین ایالات متحده و اروپا بوده است به شدت محدود شده قبلی مستند محدودیت استثنا شده اند ساخته شده است. یک پرواز منظم بین نیوآرک و آمستردام مثلا رفت ضروری مسافران از جمله دیپلمات ها و متخصصان مراقبت های بهداشتی و عودت اروپا از ایالات متحده است.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 24 ژوئن 2020

  • بهترین مواد برای یک ماسک?

   دانشمندان در سراسر این کشور تلاش کرده اند برای شناسایی روزمره مواد است که انجام یک کار خوب از فیلتر ذرات میکروسکوپی. در آزمایشات اخیر هپا فیلتر کوره به ثمر رساند به عنوان جارو برقی کیسه های پارچه شبیه به جامه فلانل یا پشمی لباس خواب و کسانی که از 600-تعداد ملحفه. مواد دیگر مورد آزمایش شامل لایه فیلتر قهوه و روسری و bandannas. این گل پایین تر اما هنوز هم اسیر درصد کمی از ذرات.

  • آن را سخت تر به ورزش در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

   تفسیر منتشر شده در این ماه در سایت مجله انگلیسی پزشکی ورزشی اشاره می کند که پوشش صورت خود را در طول ورزش “همراه با مسائل بالقوه تنفس محدودیت و ناراحتی” و نیاز به “توازن منافع در مقابل ممکن است عوارض جانبی.” ماسک را تغییر ورزش می گوید: Cedric X. برایانت رئیس جمهور و رئیس علوم افسر آمریکایی شورای ورزش, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه ورزش و پژوهش و گواهی حرفه ای تناسب اندام. “در تجربه شخصی من,” او می گوید: “قلب نرخ بالاتر در همان شدت نسبی هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک.” برخی از افراد نیز می تواند تجربه وضعيتي در طول آشنا تمرینات در حالی که نقاب می گوید: لن Kravitz, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه New Mexico.

  • من شنیده ام در مورد درمان به نام دگزامتازون. کار می کند ؟

   استروئید, دگزامتازون, اولین درمان نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و مير به شدت بیمار, بیماران مبتلا به گفته دانشمندان در بریتانیا. این دارو به نظر می رسد برای کاهش التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن و حفاظت از بافت. در این مطالعه دگزامتازون کاهش مرگ و میر بیماران در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم و مرگ و میر بیماران در اکسیژن توسط یک پنجم.

  • چه همه گیر است پرداخت می شود ،

   Coronavirus اورژانس امداد بسته می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان به دلیل ویروس. آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus. این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان و کارفرمایان کوچک قابل توجهی گریز به انکار ترک کند.

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.


طولانی مدت قطع سفر روابط میان اتحادیه اروپا و ایالات متحده مختل بحرانی اقتصادی و فرهنگی و رابطه دیپلماتیک. مسافران کسب و کار در هر دو طرف اقیانوس اطلس به رزومه کاری خود را به بازدید از زوج ها و خانواده ها تقسیم شده است و تفاوت بین اروپا و آمریکا روش برای مبارزه با این بیماری همه گیر آورده اند به ميدان واگرا نمایش در علم و سیاست.

اعتبار…Bryan دنتون برای نیویورک تایمز

در حالی که اکثر کشورهای اروپایی رفت و به سخت مستندات اولیه خود را در شیوع و ترویج پوشیدن ماسک و اقدامات دیگر را امتحان کنید و شاهد تجدید حیات از بیماری های ایالات متحده دیده است آمیخته پاسخ و تعداد موارد جدید است ادامه داد: بالون.

مختلف سیاست و رویکردهای خود را پس از آن نتایج آشکار شد به مقامات وظیفه تهیه پیش نویس لیست امن. معیار علمی متریک استفاده می شود موارد جدید بیش از دو هفته گذشته در هر 100 ، 000 نفر است. به طور متوسط در میان 27 کشورهای عضو اتحادیه اروپا بود 16 در اواسط ماه ژوئن در ایالات متحده آن 107.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo هفته گذشته گفت که ایالات متحده و اتحادیه اروپا مشغول به کار بودند با هم به بازگشایی سفر بین دو منطقه.

“ما در حال کار با ما همتایان اروپایی که برای دریافت حق,” او گفت: German Marshall Fund کنفرانس هفته گذشته است. “وجود دارد عظیم تخریب ثروت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net