دورهام پروب انتظار برای نتیجه گیری در فصل تابستان ممکن است با تاخیر توسط Coronavirus شیوع


آمریکا وکیل جان دورهام سر یک کشته به ریشه های Russiagate بررسی است و انتظار می رود برای قرار دادن تا تحقیقات خود را در پایان تابستان.

دورهام کار می کردن در هر نقطه از جولای تا سپتامبر و می تواند آهسته شیوع کروناویروس در آمریکا فاکس نیوز گزارش روز دوشنبه. منبع دیگری گفت: در مهر ماه گذشته که دورهام هنوز به مصاحبه سابق جمهوریخواه و مدیر سابق اطلاعات ملی جیمز کف زننده.

قضایی مجلس رئیس کمیته جیم اردن (R. اوهایو) گفت: هفته گذشته که دورهام بررسی “است که با توجه به پایان خواهد رسید مدتی در این تابستان.” ماه گذشته نماینده داگ کالینز (R. Ga.) گفت که دورهام نمی خواهد بود با انتشار یک گزارش مانند سابق مشاور ویژه رابرت مولر, اما به احتمال زیاد استفاده از کیفرخواست به سیگنال نتیجه گیری خود را.

“هنگامی که او آماده است به اتهام مردم او را به اتهام مردم” کالینز گفت: فاکس نیوز. “و این زمانی است که ما می دانیم.”

دادستان کل ویلیام Barr گفت: در ماه دسامبر که دورهام “در انجام هر دو قبل و بعد از انتخابات.”

“او فقط به دنبال در اف بی آی او را به دنبال در سایر سازمان ها و ادارات و همچنین خصوصی بازیگران, پس از آن بسیار گسترده تر بررسی” Barr اعلام کرد. نظرات پس از دورهام منتشر نادر بیانیه عمومی می گویند تیم خود را “نه با توافق” DOJ بازرس کل Michael Horowitz را نتیجه گیری در مورد ریشه های FBI در سال 2016 روسیه شد.

بخشی از دورهام تمرکز 2017 جامعه اطلاعاتی است که ارزیابی دقیق روسی دخالت در انتخابات 2016 و اظهار داشت که ولادیمیر پوتین “دستور نفوذ کمپین” است که “آرزو برای کمک به” تهمت و بی اعتبار کلینتون.

سابق آژانس امنیت ملی مدیر و بازنشسته دریاسالار مایکل راجرز که “تنها استثنا” در دادن اعتماد به نفس متوسط به IC گزارش — نسبت به سازمان سیا و اف بی آی اعتماد به نفس بالا — بنا به گزارش “همکاری کرده و به طور داوطلبانه” با دورهام شد.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • جان دورهام محققان ‘موافق نیست’ با DOJ IG یافته است در منشاء روسیه پروب
  • دورهام مورد نقد و سابق برنان مدیر سازمان سیا نقش در روسیه بررسی
  • بر دفاع دورهام پروب به ریشه های Russiagate, انتقاد شدید Comey را شکست رهبری’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de