ریخته شیر, شکست, تخم مرغ, کشت و زرع سبزیجات: مواد غذایی ضایعات این بیماری همه گیر

در ویسکانسین و اوهایو کشاورزان آزادسازی هزاران گالن شیر تازه به لاگون و کود چاله. آیداهو کشاورز حفر خندق بزرگ برای دفن 1 میلیون پوند پیاز. و در جنوب فلوریدا یک منطقه که منابع زیادی از نیمه شرقی ایالات متحده با تولید تراکتور در حال متقاطع لوبیا و کلم زمینه شخم کاملا رسیده سبزیجات را به خاک.

پس از هفته ها از نگرانی در مورد کمبود در فروشگاه های مواد غذایی و دیوانه می خواهم برای پیدا کردن آخرین جعبه ماکارونی یا رول کاغذ توالت بسیاری از این کشور بزرگترین مزارع در حال مبارزه با یکی دیگر از رنگ پریده اثر این بیماری همه گیر. آنها مجبور به نابود کردن ده ها میلیون پوند از مواد غذایی تازه است که آنها دیگر نمی تواند به فروش برساند.

بسته شدن رستوران ها, هتل ها و مدارس را ترک کرده است برخی از کشاورزان با خریداران برای بیش از نیمی از محصولات خود را. و حتی به عنوان خرده فروشان دیدن خوشه در فروش مواد غذایی به آمریکایی ها که در حال حاضر تقریبا در هر وعده غذایی در خانه را افزایش می دهد به اندازه کافی برای جذب تمام مواد غذایی فاسد شدنی که کاشته شد هفته پیش و در نظر گرفته شده برای مدارس و کسب و کار.

مقدار زباله سرسام آور است. این کشور بزرگترین لبنی تعاونی دامداران آمریکا تخمین می زند که کشاورزان در حال آزادسازی به عنوان بسیاری از 3.7 میلیون گالن شیر در هر روز. یک واحد مرغ پردازنده فوق العاده 750,000 unhatched تخم مرغ در هر هفته.

بسیاری از کشاورزان می گویند آنها اهدا بخشی از مازاد آن را به بانک های مواد غذایی و وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برنامه های که غرق شده اند با تقاضا است. اما تنها وجود دارد بنابراین مقدار مواد غذایی فاسد شدنی است که موسسات خیریه با تعداد محدودی از یخچال و فریزر و داوطلبان می تواند جذب.

و هزینه های برداشت و پردازش و سپس حمل و نقل و تولید شیر به مواد غذایی بانک ها و یا دیگر مناطق نیاز را بیشتر فشار مالی در مزارع است که باید دیده نیمی پرداخت مشتریان خود را ناپدید می شوند. صادرات بسیاری از مواد غذایی بیش از حد امکان پذیر است یا کشاورزان می گویند چرا که بسیاری از مشتریان بین المللی نیز تلاش طریق پاندمی اخیر و نوسانات نرخ ارز صادرات را بی ثمر است.

“این دلخراش گفت:” پل آلن شرکت صاحب r. c. هاتون که تا به حال برای از بین بردن میلیون ها پوند از لوبیا و کلم در مزارع در جنوب فلوریدا و گرجستان است.

اعتبار…رز ماری کرامول برای نیویورک تایمز
اعتبار…رز ماری کرامول برای نیویورک تایمز

این تخریب گسترده از مواد غذایی تازه — در زمانی که بسیاری از آمریکایی ها در حال صدمه زدن به لحاظ مالی و میلیون ها نفر به طور ناگهانی از کار — به خصوص dystopian به نوبه خود از وقایع حتی با استانداردهای جهانی و همه گیر. این نشان دهنده عمیق اقتصادی عدم قطعیت ساخته شده توسط ویروس و چقدر دشوار است برای بخش های اقتصادی مانند کشاورزی برای تنظیم به چنین تغییر ناگهانی در آنها چگونه باید عمل کنند.

حتی به عنوان آقای آلن و دیگر کشاورزان شده است شخم سبزیجات تازه به خاک آنها تا به حال به گیاه همان محصول دوباره امیدوار اقتصاد را دوباره با هم دسته بعدی از سبزیجات آماده برداشت است. اما اگر مواد غذایی, خدمات, صنعت, صنعت بسته باقی می ماند و سپس کسانی که محصولات بیش از حد ممکن است نابود شود.

آخرین به روز رسانی: بازار و کسب و کار

  • انتشار گزارش های درآمدی مهم خواهد بود فشارسنج اقتصاد است.
  • هواپیمایی متحده قصد دارد برای اضافه کردن برخی از مسیرهای بین المللی.
  • وزارت خزانه داری نمی خواهد به دنبال سهام برای برخی از شرکت های هواپیمایی گرفتن پول کمک مالی.

کشاورزان نیز یادگیری در زمان واقعی در مورد ملت عادات مصرف.

این قرنطينه نشان داده اند که چگونه بسیاری از سبزیجات بیشتر آمریکایی ها زمانی که غذا در حال آماده شده برای آنها در رستوران ها از زمانی که آنها را مجبور به طبخ برای خود.

“مردم را با حلقه های پیاز در خانه گفت:” Shay مایرز نسل سوم پیاز کشاورز که در زمینه های دو منظوره مرز اورگان و آیداهو.

آقای مایرز گفت هیچ راه حل های خوب به مواد غذایی تازه و ولع خوردن. پس از بزرگترین مشتری — صنعت رستوران — تعطیل در کالیفرنیا و نیویورک, مزرعه خود را آغاز توزیع پیاز از 50 پوند کیسه به کیسه های کوچک است که می تواند فروخته شده در فروشگاه های مواد غذایی. او همچنین شروع به انجماد برخی از پیاز اما او محدود سرد-ظرفیت ذخیره سازی.

اعتبار…رز ماری کرامول برای نیویورک تایمز

با چند گزینه دیگر آقای مایرز آغاز شده است دفن دهها هزار پوند پیاز و ترک آنها را به تجزیه در ترانشه.

“وجود دارد هیچ راهی برای توزیع مقادیر که ما در حال صحبت کردن در مورد” او گفت:.

در طول دهه مواد غذایی کشور بانک ها را به تلاش برای تغییر از ارائه بیشتر وعده های غذایی فرآوری شده به خدمت تازه تولید نیز هست. اما همه گیر است ناشی از کمبود داوطلبان ساخت آن را سخت تر برای خدمت به میوه ها و سبزیجات که وقت گیر و گران قیمت برای حمل و نقل.

“برای خرید از مجموعه ای کاملا جدید از کشاورزان و تولید کنندگان — آن زمان طول می کشد, طول می کشد تا دانش شما باید برای پیدا کردن مردم در توسعه این قرارداد گفت:” جانت Poppendieck یک کارشناس در فقر و کمک های غذایی.

زباله تبدیل شده است به خصوص شدید در صنایع لبنی که در آن گاوها نیاز به شیر چند بار در روز و صرف نظر از اینکه خریداران وجود دارد.

عمده مصرف کنندگان لبنی مانند مدارس و کافی شاپ ها همه از بین رفت اما ترک شیر گیاهان پردازش با مشتریان کمتر در یک زمان از سال زمانی که گاو تولید شیر در سریع ترین نرخ. حدود 5 درصد از این کشور عرضه شیر در حال حاضر ریخته و آن مقدار که انتظار می رود به دو اگر در حال بسته شدن طولانی بیش از چند ماه آینده با توجه به بین المللی غذاهای لبنی انجمن.

قبل از همه گیر این Dairymens پردازش گیاه در کلیولند خواهد تولید زیاد شیر و یا اطراف 13,500 گالن برای استارباکس در هر روز است. شرکت استارباکس سفارش را به یک بار در هر سه روز.

در حالی که پس از همه گیر در زمان برگزاری این گیاه جمع آوری شده دو برابر شیر از کشاورزان به عنوان آن می تواند روند حفظ مازاد عرضه در یخچال تریلر, گفت:, برایان, فانک, که با این نسخهها کار برای Dairymens به عنوان یک رابط به کشاورزان است.

اما در نهایت این گیاه زد از ذخیره سازی. یک شب هفته گذشته آقای Funk کار کرده و تا 11 شب به مبارزه با اشک به عنوان او به نام کشاورزان که عرضه این گیاه برای توضیح این مخمصه.

“ما در حال رفتن به خود را انتخاب کنید شیر تا فردا” او به آنها گفت. “ما هیچ جایی برای قرار دادن آن است.”

یکی از این مزارع که کردم تماس بود Hartschuh مزرعه های لبنی است که نزدیک به 200 گاو در یک قطعه زمین در شمال اوهایو.

یک هفته پیش, افزایش Hartschuh اجرا می شود که مزرعه با خانواده تماشا پدر او در قانون خیط و پیت کردن 31,000 پوند شیر به یک مرداب. آن را در زمان بیش از یک ساعت برای شیر به جریان از آن مخزن یخچال و پایین لوله تخلیه.

برای سال های لبنی و کشاورزان تلاش کرده اند با قیمت های پایین و ورشکستگی. “این یک ضربه در زیر کمربند” خانم Hartschuh گفت.

برای جلوگیری از دامپینگ کشاورزی گروه در تلاش هستند تا همه چیز را برای پیدا کردن مکان برای قرار دادن بیش از حد شیر — حتی لابی پیتزا زنجیر به افزایش مقدار پنیر در هر قطعه.

اما وجود دارد لجستیکی موانع است که جلوگیری از محصولات لبنی از منتقل منظمی از مواد غذایی خدمات مشتریان به خرده فروشان.

در بسیاری از پردازنده های لبنی برای مثال ماشین آلات طراحی شده است برای بسته بندی پنیر خرد شده را در کیسه های بزرگ برای رستوران یا جای شیر در کارتن برای مدارس به جای ترتیب محصولات در خرده فروشی پسند ظروف.

به repurpose این گیاهان برای قرار دادن پنیر در 8 اونس. کیسه های که فروش در فروشگاه های مواد غذایی و یا بطری شیر در کوزه گالن نیاز به میلیونها دلار سرمایه گذاری است. در حال حاضر برخی از پردازنده ها به این نتیجه رسیده اند که صرف پول نیست و ارزش آن.

“آن را مانند رستوران تقاضا برای همیشه ناپدید شده است گفت:” مت گولد یک صنایع لبنی تحلیلگر. “حتی اگر آن را ممکن است برای دوباره فرمت آن را به 8 اونس بسته به جای یک کیسه 20 پوند به دلار و سنت ممکن است تابه.”

همان کسانی که چالش های لجستیکی هستند bedeviling مرغ گیاهان است که راه اندازی شد برای توزیع مرغ به رستوران ها به جای فروشگاه. هر هفته مرغ پردازنده Sanderson مزارع از بین می برد 750,000 unhatched تخم مرغ یا 5.5 درصد از کل آن و تولید و ارسال آنها را به یک گیاه رندر برای تبدیل به مواد غذایی حیوان خانگی.

هفته گذشته مدیر اجرایی Sanderson مزارع جو Sanderson گفته تحلیلگران که مقامات شرکت تا به حال حتی در نظر گرفته euthanizing جوجه برای جلوگیری از فروش آنها در نرخ سود, هر چند شرکت در نهایت نشد که قدم.

در روزهای اخیر Sanderson مزارع اهدا کرده است برخی از آن مرغ را به مواد غذایی بانک ها و سازمان است که در طبخ غذا به صورت اضطراری پزشکی کارگران است. اما تفریخ صدها نفر از هزاران نفر از تخم مرغ برای این منظور از موسسه خیریه است نه یک گزینه قابل دوام گفت: Mike Cockrell شرکت رئیس امور مالی.

“ما در حال راه اندازی به فروش می رسانند که مرغ” آقای Cockrell گفت. “خواهد بود که پیشنهاد گران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>