رها در n. y. ویروس مرگ و میر می تواند ‘تصویری’ یا روند: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • یک روز مرگ و میر در, n. y. کاهش یافت و برای اولین بار به 594 از 630.
  • د Blasio می گوید شهر نیویورک است به اندازه کافی تجهیزات پزشکی تا سه شنبه یا چهارشنبه.
  • کارگران خانگی وزن خطر از کار در برابر خطر بیکاری است.
  • نیمی در N. Y. C. نگران هستند که قادر به تحمل مواد غذایی نظرسنجی می یابد.
  • بیشتر دانش آموزان وجود ندارد و از نسخه آنلاین از مدرسه.

یک روز مرگ و میر در, n. y. کاهش یافت و برای اولین بار به 594 از 630.

اعتبار…ماریان Carrasquero برای نیویورک تایمز

برای روز مقامات در نیویورک شده اند جستجو برای نشانه هایی که coronavirus نزدیک شدن یک اوج در کشور و شروع به فروکش کردن.

در روز یکشنبه وجود دارد برخی از نشانه های امیدوار, اما رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو هشدار داد که آن را بیش از حد به زودی به گفتن نیست که آیا آنها نشان داد روند:

  • یک روز مرگ و میر از این ویروس که تا به حال افزایش یافته و هر روز پس از وقوع روزهای آغازین کمی کاهش یافت و برای اولین بار به 594 مرگ و میر گزارش روز شنبه از 630 مرگ و میر گزارش روز شنبه. دولت در مجموع می ایستد در 4,159.

  • در حالی که تعداد زیادی از مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری است و هنوز هم در حال افزایش در یک روز افزایش گزارش روز شنبه بود و کوچکترین در حداقل دو هفته. شماره رشد 574 به 16,479 از 15,905. این است که 4 درصد افزایش یافته است. افزایش روز قبل از 7 درصد است. دو هفته پیش تعداد در حال رشد بود بیش از 20 درصد در هر روز.

  • تعداد زیادی از مردم در بخش مراقبت های واحد که مجهز به هواکش است که هنوز هم در حال افزایش بیش از حد. اما میزان افزایش رو به کاهش است. روز یکشنبه تعداد 4,376 — بود 6 درصد بالاتر از روز شنبه — اول تک رقمی درصد افزایش ثبت شده در حداقل دو هفته.

“شما می توانید استدلال می کنند که شما در حال دیدن اندکی plateauing در داده ها است که به وضوح می تواند خبر خوبی” آقای کومو گفت: یکشنبه در جلسه توجیهی روزانه در آلبانی با استناد به “جالب تصویری بر روی صفحه رادار شاید در داده ها یا امیدوار آغاز یک تغییر در داده ها.”

اما او افزود: “شما نمی توانید این کار را روز به روز. شما باید در سه یا چهار روز برای دیدن یک الگو است.”

حتی اگر منحنی عفونت کاهش ویروس روزانه تلفات باقی مانده وحشتناک.

شهر نیویورک گزارش داد یک روز در مجموع 351 مرگ و میر در صبح روز یکشنبه. در یک روز عادی در شهر نیویورک 158 نفر تا بیش از دو برابر به عنوان بسیاری از مردم در حال مرگ هستند در این شهر از این ویروس بیش از همه علل دیگر ترکیب شده است.

د Blasio می گوید شهر نیویورک است به اندازه کافی تجهیزات پزشکی تا سه شنبه یا چهارشنبه.

شهر نیویورک است به اندازه کافی بحرانی لوازم پزشکی به گذشته “چند روز بیشتر” Mayor, بیل د Blasio گفت: در روز یکشنبه.

او گفت که بیمارستان های محلی هنوز هم مورد نیاز N95 ماسک و دستکش و روپوش.

این شهرستان دارای 135 هواکش در ذخیره و نیاز به 1000 تا 1500 بیشتر برای دریافت از طریق این هفته آقای د Blasio گفت.

شهردار همچنین گفت که 291 نظامی پرسنل پزشکی شد و پس از رسیدن به محل کار در شهرستان, بیمارستان های دولتی, اما این شهر هنوز هم نیاز به کمک های بیشتر.

“این یک شروع بسیار خوب,” او گفت:. “اما من می خواهم بگویم به هر کس در واشنگتن: این یک شروع است. این ابدا آنچه که من درخواست ما برای بیمارستان های دولتی.”

آقای د Blasio گفت که او خواسته بود برای 1,450 نظامی پرسنل پزشکی و او خواهد بود “برای رفتن به رئیس جمهور به F. E. M. A., به وزارت دفاع و اجازه دهید آنها را می دانیم که ما نیاز به مقدار زیادی بیشتر برای کمک به ما در بیمارستان های دولتی.”

کارگران خانگی وزن خطر از کار در برابر خطر بیکاری است.

هزاران نفر از کارگران خانگی در شهر نیویورک که تمیز کردن و طبخ برای خوبی کردن خانواده ها هنوز در حال کار هر روز. آنها سوار عمدتا خالی مترو و اتوبوس برای رفتن به تمیز کردن و حفظ خانه های مردم است که می تواند به استطاعت خود شده است.

برخی از کارگران شغل خود را از دست به عنوان کارفرمایان خود را ترک کرده اند به خانه دوم در ساحل و یا شمال ایالت در حالی که دیگران دست و پنجه نرم کردن با کار و خطر قرار گرفتن در معرض coronavirus یا ماندن در منزل و افتادن به یک چاله عمیق تر مالی.

“شما اجرا خطر هر زمان که شما قدم از خانه خود گفت:” لوز, 36, یک مهاجر مستند نشده از مکزیک که با این نسخهها کار برای یک خانواده در شرق فوقانی جانبی با دو فرزند.

نزدیک به نیم میلیون مستند نشده مهاجران در شهر نیویورک گزارش کمترین متوسط درآمد سالانه هر گروه از کار نیویورکی تنها بیش از $26,000.

آنها را واجد شرایط برای بسیاری از اشکال از کمک های دولت از جمله هر یک از مزایای اضطراری در 2 تریلیون دلار بسته محرک.

اما بسیاری از پاک کننده ها را از پرداخت مالیات هر چند نه با یک شماره امنیت اجتماعی است که آنها را واجد شرایط برای یکی از 1200 دلار پرداخت پول نقد موجود در فدرال بسته کمک

یک تمیز کننده در منهتن Celsio که از اکوادور گفت: “من در اینجا به کار آمد اما همچنین به پرداخت مالیات است.”

نیمی در N. Y. C. نگران هستند که قادر به تحمل مواد غذایی نظرسنجی می یابد.

با نیویورک اقتصادی فلج coronavirus کمی بیش از نیمی از تمام نیویورکی — و 58 درصد از ساکنان شهر نیویورک می گویند که آنها نگران هستند که قادر به ملاقات ماهانه تعهدات مالی با توجه به سینا کالج نظرسنجی دوشنبه منتشر شد.

چهل و یک درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفته بودند در مورد اینکه قادر به پرداخت هزینه غذا. در شهر نیویورک است که رقم 49 درصد است.

این نظرسنجی همچنین ارائه یک نگاه اجمالی به چگونه بسیاری از مردم می گویند آنها مطابق با تماس به قرنطینه خود منزوی و اجتماعی-فاصله تمام تلاش ها در نظر گرفته شده به منظور کاهش گسترش ویروس.

چهارده درصد از افراد مورد مطالعه گفتند که تحت قرنطینه اجباری و 42 درصد گفت: آنها خود quarantining. سی و نه درصد گفت: آنها quarantining اما برش بودند پشت در رفتن در اطراف و همچنین اجتماعی فاصله. در شهر نیویورک که تعداد کمی پایین تر: 35 درصد است.

تنها 4 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفته بودند از رفتن در مورد زندگی به عنوان معمول است. این نظرسنجی انجام شد مارس 30 تا آوریل 2.

دان لوی مدیر سینا کالج موسسه تحقیقات گفت: نتایج نشان داد که پوشش نقره ای: حدود سه چهارم از پاسخ دهندگان گفت: آنها به خاطر داشتن وقت با کسانی که نزدیک به آنها که آنها لذت بردن از “چیزهای کوچک و حتی بیشتر در حال حاضر.”

بیشتر دانش آموزان وجود ندارد و از نسخه آنلاین از مدرسه.

با اکثریت قریب به اتفاق ملت مدارس بسته و درس های در حال انجام از راه دور دانش آموزان بیشتر از همیشه می گم کلاس — نه ورود و نه چک کردن یا نه تکمیل تکالیف.

این غایب اعداد به نظر می رسد به خصوص در مدارس با جمعیت زیادی از دانش آموزان کم درآمد که دسترسی به صفحه اصلی کامپیوتر و اتصال به اینترنت می تواند پر از لکه. برخی از معلمان گزارش می دهند که تنها نیمی از دانش آموزان خود را به طور منظم شرکت.

شهر نیویورک بزرگترین کشور منطقه مدرسه است هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده داده ها در تعدادی از کودکان شرکت کننده در یادگیری آنلاین. منطقه گفت: آن را رسما شروع به ردیابی از راه دور حضور در روز دوشنبه. اما دانش آموزان و معلمان گزارش گسترده و نابرابری.

Titilayo Aluko, 18, یک تازه وارد در نقطه عطفی در منهتن شده است خنثی با دسترسی به فن آوری است. او دارای یک منطقه صادر لپ تاپ اما هیچ صفحه اصلی Wi-Fi. کابل شرکت حذف روتر از خانواده اش برانکس آپارتمان پس از آنها تا به حال مشکل پرداخت صورتحساب ماهانه.

“من فقط به فکر” آه خدای من, من ممکن است عبور’,” او گفت:. “من واقعا می ترسم برای آینده است.”

این cratering حضور و غیاب در مدارس کم درآمد است که در مقایسه با گزارش از چند انتخابی و یا مرفه مدارس که در آن نزدیک به 100 درصد از دانش آموزان شرکت کننده در یادگیری آنلاین. نمایشی تقسیم وعده های بیشتر به تعمیق معمولی پيشرفت تحصيلی شکاف بین فقیر و طبقه متوسط و ثروتمند دانش آموزان است.

یک ببر در باغ وحش برانکس است ویروس.

اعتبار…جولی لارسن ماهر برای باغ وحش برانکس

نادیا در چهار سال تاپیر ببر در باغ وحش برانکس شده است تایید می شود مبتلا به کروناویروس در چه اعتقاد بر این است در مورد آنچه که یک مقام رسمی به نام “انسان-به-گربه انتقال است.”

“این اولین نمونه از یک ببر آلوده شدن با Covid-19,” فدرال کشاورزی اداره گفت. اگر چه تنها نادیا مورد آزمایش قرار گرفت این ویروس به نظر می رسد که آلوده حیوانات دیگر نیز هست.

“چند شیر و ببر در باغ وحش نشان داد علائم بیماری تنفسی” این گروه در بیانیه ای گفت.

آنها عبارتند از نادیا, خواهر, Azul که متولد شد و با او در باغ وحش در سال 2016.

مقامات بهداشت عمومی معتقدند که ببر گرفتار Covid-19 از یک کارمند باغ وحش. نادیا به نظر می رسد آشکار بیمار توسط مارس 27.

آیا شما مراقبت های بهداشتی کارگران در منطقه نیویورک? به ما بگویید چه شما در حال دیدن.

همانطور که نیویورک تایمز به شرح زیر گسترش coronavirus در سراسر نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات ما نیاز به کمک شما. ما می خواهم به صحبت کردن با پزشکان و پرستاران و تکنسین آزمایشگاه درمانگران تنفسی اورژانس کارگران خدمات پرستاری, خانه مدیران — هر کسی که می توانید به اشتراک گذاری آنچه که اتفاق می افتد در این منطقه بیمارستان ها و دیگر مراکز بهداشتی درمانی. حتی اگر شما چیزی ندیدم و در عین حال ما می خواهیم برای اتصال در حال حاضر, بنابراین ما می توانید در تماس ماندن در آینده است.

یک خبرنگار یا سردبیر ممکن است با شما تماس. اطلاعات خود را منتشر نخواهد شد بدون اجازه شما.

گزارش شد کمک توسط یونس انگل برومویچ آنی Correal, Kimiko د Freytas-Tamura دانا گلدشتاین یوسف گلدشتاین توماس کاپلان قدیمی, هانا-Jones, Andy نیومن, Azi Paybarah آدم Popescu آذر باج و کتی ون Syckle.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>