راننده به اتهام فضایی, قتل, مرگ در سیاتل می گوید

یک سیاتل که مقامات گفت: سوار به اعتراض در یک بسته بخش بین ایالتی 5 بیش از آخر هفته, قتل یک تظاهرکننده متهم شده بود روز چهارشنبه با فضایی قتل فضایی حمله و رانندگی بی پروا.

مرد Dawit Kelete, 27 است که برگزار می شود با قید وثیقه در مجموعه 1.2 میلیون دلار است و انتظار می رود به باقی می ماند در زندان شهرستان کینگ پیگرد دفتر دادستان گفت. دو تا از اتهامات فضایی قتل و فضایی حمله هستند جنایات سخنگوی پیگرد دفتر دادستان گفت.

دولت واشنگتن و گشت و F. B. I. هنوز بررسی این موضوع و آقای Kelete صورت می تواند هزینه های اضافی و با توجه به بیانیه ای از دفتر دادستان است.

این مقامات گفتند که آقای Kelete بود رانندگی یک جگوار XJL زمانی که او سوار به معترضان “در نرخ بالای سرعت” در اوایل صبح روز شنبه قابل توجه دو معترضان.

یکی از آنها در تابستان تیلور 24 ساله از سیاتل درگذشت بعد از آن روز در بیمارستان بود. یکی دیگر از تظاهر کنندگان دیاز, عشق, 32, Portland, سنگ., در بیمارستان بستری شد در بیماری جدی است.

یک هوشیاری آزمون نشان داد که آقای Kelete بود و نه تحت نفوذ در آن زمان با توجه به گزارش پلیس.

دیاز که مانند تابستان تیلور با استفاده از nonbinary ضمایر مشترک یک بیمارستان selfie در Facebook این هفته با یک پیام گفت که آنها “زنده و پایدار است.”

“من نمی توانم باور تابستان به قتل رسید” آنها نوشت. “اگر آنها فکر می کردند این قتل خواهد ما را به پایین. آنها بسیار اشتباه است. بسیار اشتباه است.”

اعتبار…ایلین تامپسون/آسوشیتد پرس

در این قسمت به دنبال ده ها تن از حوادث مشابه مربوط به اتومبیل قابل توجه تظاهرکنندگان در تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس که صورت گرفته در سراسر کشور در هفته پس از جورج فلوید درگذشت در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در مه 25.

آن را همیشه روشن نیست که حوادث عمد و که باعث خشم رانندگان خود را پیدا مسیرهای مسدود شده توسط معترضان.

آقای Kelete وکیل جان هنری براون به اسوشیتد پرس گفت که آقای Kelete بود “پشيمان” بیش از این حادثه و این که “مطلقا هیچ چیز سیاسی در مورد این مورد ندارند.”

آقای Kelete زندگی با پدر و مادر خود را در سیاتل آقای براون گفت.

“من نمی دانم چه اتفاقی افتاد اما من بسیار متاسفم” آقای Kelete پدر Tekie Kelete گفت: KOMO-تلویزیون. “من بسیار متاسفم برای این دختر و خانواده او. این بسیار غم انگیز است.”

آقای براون نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Azi Paybarah کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de