تصاویر نشان می دهد پلیس صرفه جویی ربوده شده سه ساله دختر و دستگیری مادرش


پرداخت غرامت به خانواده فیلم را نشان می دهد فلوریدا پلیس صرفه جویی ربوده شده سه ساله دختر و دستگیری پسر 18 ساله برای ‘تلاش برای او را به تگزاس به دلیل پدر او حاضر به او اجازه دیدن او’

  • ویدئو نشان می دهد که پلیس دستگیری Tania Duarte, 18 و کوین Olmeda-Velias, 19 زمانی که مادلین الله مهاجرانی در ماشین پیدا شد آنها در حال سفر بودند در
  • سه ساله دختر و دوست پسر او بودند دستگیر شده توسط پلیس در فلوریدا به اتهام دخالت در حضانت فرزند
  • دو نفر دیگر که نامش ذکر نشده مظنون دستگیر شدند اما منتشر شده از یخ
  • مادلین پدر بود در ابتدا پلیس گفت که دخترش ربوده شد توسط غریبه
  • لستر است و پس از اعتراف او می دانست که مادلین گرفته شده بود توسط مادرش و دوست پسر و ساخته شده اول داستان تا پلیس کمک خواهد کرد که پیدا کردن او
  • اتهامات واصل شده اند در برابر لستر اما مقامات در حال بررسی

لحظه ای دراماتیک پلیس کشف گم شده مادلین الله مهاجرانی زمانی که آنها کشیده بیش از یک خودرو در بزرگراه نازل شده است در یک ویدئو منتشر شده توسط پلیس فلوریدا.

سه ساله دختر مامان تانیا Duarte, 18 دستگیر شد در تالاهاسی همراه با دوست پسر کوین Olmeda-Velias, 19 و دو ناشناس مظنون است.

دوآرته از هوستون گفت: ماندن شده بود با دختر, پدر و Lester Mejia و خانواده اش در آپوپکا و به او گفت که او می خواست را به هوستون Tallahassee.com گزارش شده است.

او گزارش شده است که گرفته شده این کودک زمانی که او حاضر به اجازه مادلین رفتن به تگزاس ،

کهربا هشدار صادر شد برای مادلین روز دوشنبه پس از Lester گزارش ادعا کرده بود که او ربوده شد از جلوی خانه خود را در آپوپکا توسط مردم او را به رسمیت نمی شناسد.

بعدها ادعا کرد که او ساخته ادعا می کند زیرا پلیس خودداری به عمل هنگامی که او در ابتدا به نام 911 و گفت: او گرفته شده بود توسط مادرش.

Madeline with her father Lester after they were reunited on Monday

Tania Duarte

مادلین با پدرش لستر پس از آنها ملحق شد روز دوشنبه (سمت چپ). او پس از اعتراف کرد او می دانست که او تا به حال گرفته شده توسط او 18 سال مادر تانیا (سمت راست)

تصویری دستگیر شده در روز سه شنبه نشان می دهد دوارت که آیا قانونی حضانت از کودک بودن رهبری از ماشین را با دست در هوا پس از ماشین او در سفر با سه نفر دیگر از متهمان و دخترش کشیده شد بیش از.

مادلین دیده می شود که از خودرو خارج و دور انجام شده توسط پلیس.

دوارت و Olmeda-Velias بودند رزرو اتهام دخالت حضانت فرزند و دو نفر دیگر از مردان ناشناس منتشر شد به اداره مهاجرت و گمرک (ICE). دوارت و Olmeda-Velias به نظر می رسد در دادگاه روز سه شنبه.

در دادگاه ظاهر سه شنبه Leon County قاضی آگوستوس Aikens جونیور به آنها دستور داده شد بدون پیوند تا آنها حمل و نقل به اورنج کانتی با توجه به Tallahassee.com.

‘مادر می دانست که پدر مجبور کامل حضانت کودک,’ سوابق دادگاه دولت است.

The girl's father told police that his daughter had been snatched from the driveway of their home in Apopka

پدر دختر پلیس گفت که دخترش ربوده شده بود از جلوی خانه از خانه خود در آپوپکا

‘مادر گفت: پدر پیش از آن در هفته که او می خواست به کودک به تگزاس و پدر حاضر به اجازه دهید که کودک بروید. [او] منتظر پدر برای رفتن به محل کار و او تا به حال دوست پسر خود را انتخاب کنید و [او] دختر تا او را به تگزاس است.’

زمانی که چهار مظنون دستگیر شده بودند روز دوشنبه لستر در ابتدا گفت که او تا به حال هیچ نظری ندارم که چرا آنها در زمان دختر خود را.

با این حال روز سه شنبه آپوپکا اداره پلیس ادعا Lester تا به حال ساخته شده داستان است.

لستر بود زنگ زد 911 اما گفته شد توسط توزیع کننده بود که هیچ جرم و جنایت به تحقیق از آنجا که دختر با مادرش. او گفته در ادامه به ربودن داستان برای جلب توجه خود را.

‘آقای Mejia ترسیده بود او نمی خواهد دختر خود را دوباره به طوری که او ارائه آدم ربایی داستان امید آن خواهد کمک در بازیابی دخترش’ پلیس بیانیه ای در روز جمعه بخوانید.

An Amber Alert was issued by police after her father Lester called 911 to say she had been kidnapped on Monday morning

کهربا هشدار صادر شده توسط پلیس پس از پدرش Lester به نام 911 می گویند او ربوده شده بود در صبح روز دوشنبه

‘اگر چه آقای Mejia آینده بود با اطلاعاتی که او ارائه شده به آپوپکا اداره پلیس او را قانونی حضانت دخترش و خانم دوارت غیرقانونی برداشته مادلین از بازداشت’ پلیس گفت:.

‘به آپوپکا اداره پلیس همچنان در حال بررسی این موضوع است و خدا را شکر که مادلین پیدا شد امن و بازگشت به آقای Mejia.’

پس از کهربا هشدار صادر شد برای مادلین پلیس بسیج یک سسنا هواپیما گشت بزرگراه که در نهایت در بر داشت ربایندگان ” سیاه هوندا تقریبا 250 مایل از مادلین را در کمی کمتر از شش ساعت است. آنها مطلع شده پلیس بر روی زمین که در آن احاطه شده خودرو و بازداشت دختر و مادر, دوست پسر, زن و دو مرد دیگر در کنار جاده.

اتهامات آورده شده است در برابر لستر اما مقامات می گویند آنها هنوز در حال بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im