تخلیه مغز: ناسا ارائه می دهد پول جایزه برای بهترین قمری لوو طراحی“این قطعا نیست نخست تمرکز ماموریت گفت:” ناسا مایک Interbartolo. “ما در حال رفتن به ماه, بنابراین ما می گویند ما pooped در ماه, اما ما نمی خواهیم یک آپولو وضعیت یا نه.”

Interbartolo است مدیر پروژه برای قمری لوو چالش ناسا رقابت ها راه اندازی شد در روز پنج شنبه که امیدوار به جذب جدید و نوآورانه راه حل برای این مشکل گرفتن و حاوی فضولات انسانی در فضا است.

کسانی که ایستاده به نفع خود به اشتراک گذاری از $35,000 (£28,000) پول جایزه و کمک به توالت تکنولوژی به مقصد آرتمیس ناسا برنامه به زمین اولین زن و مرد در ماه تا سال 2024.

فضای توالت تکنولوژی آمده است برخی از راه های از گریم آپولو سال هنگامی که, کیسه, تا به حال به ضبط فضانورد باسن در راه اندازی بود که همیشه به عنوان امن که ممکن است امیدوار بود. یک ماموریت رونوشت سوابق تبادل بین خدمه: “از کجا آمده است ؟ … وجود دارد گه از طریق هوا شناور.”

ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) ویژگی های بزرگ صنعتی به دنبال روسیه ساخته شده است با استفاده از مکش فن آوری برای غلبه بر چالش pooing و ادرار در ایستگاه فضایی. ناسا این است که به دنبال چیزی است که تابع به همان اندازه خوب بر روی سطح ماه که در آن گرانش است که در حدود یک ششم است که بر روی زمین است.

“ما قطعا نمی خواهید مردمی به فقط می گویند ما می دانیم چه ISS توالت به نظر می رسد تا ما را کمی از جرم و آن را جمع و جور تر” گفت: Interbartolo. “ما به دنبال به خارج از جعبه … ما می خواهیم به شیر را به آن گاراژ متفکران ساز فضای جامعه و ببینید چه چیزی ناشناخته و گمنام وجود دارد.”

می شود نوآوران باید به دیدار ناسا مشخصات فنی. طرح های خود را باید سبک تر از 15 کیلوگرم در جاذبه زمین هیچ بزرگتر از 0.12 m3 و هیچ بلندتر از متوسط فن حمام و باید قادر به تهیه کردن به همه توالت نیازهای آن زن و مرد از کاربران با خیال راحت و ایمن.

“علاوه بر این توالت طرح باید قادر به جای بیمار خدمه برخورد با استفراغ و اسهال. امتیاز جایزه اهدا خواهد شد به طرح های است که می تواند ضبط استفراغ بدون نیاز به عضو خدمه به قرار دادن سر خود در توالت”, ناسا می گوید. ظرافت و طراحی مطالب و توانایی خود را به پرداخت هزینه برخی از سطح از حریم خصوصی در پرواز ماژول ها نیز در نظر گرفته شود.

ناسا Artemis-3 ماموریت است که هدف از راه اندازی 2024, با هدف به زمین یک مرد و یک زن در قمری قطب جنوب. این اولین باری خواهد بود که فضانوردان را در سفر به سطح ماه از سال 1972. “همانطور که ما آماده شدن برای این رویداد فوق العاده ما نمی توانیم در مورد عادی نیازهای فضانوردان ما” گفت: Interbartolo.

مطالب ارسالی باید در 17 اوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de