DR MAX: این فقط coronavirus سن گرایی یک قاتل است بیش از حد


این فقط coronavirus سن گرایی یک قاتل است بیش از حد: DR حداکثر PEMBERTON چگونه پزشکان در ایتالیا مجبور به خنک کننده تصمیم گیری در مورد که به بیماران داده می شود و شانس در زندگی و به همین دلیل پزشکان در انگلستان ممکن است مجبور به انجام همان

  • گزارش ها از ایتالیا به پزشکان مجبور به انتخاب بیش از بيماران
  • ‘ممکن است لازم برای ایجاد محدودیت سنی برای مراقبت های ویژه, دستورالعمل ها می گویند
  • حتی در غنی کشورهای توسعه یافته چنین سرد تصمیمات باید ساخته شود
  • در حال حاضر وجود دارد پیشنهادات پزشکان انگلیسی را با این معضل روبرو در اینجا
  • Coronavirus علائم: آنها چه هستند و شما باید یک پزشک را ببینید?

شما خواهد بود قادر به تصمیم گیری در مورد که باید فرصت داده شود از زندگی و کسی که باید به سمت چپ به مرگ ؟

بله این یک هولناک فکر کردم اما این دقیقا همان موقعیتی است که بسیاری از پزشکان در ایتالیا رو به صورت روزانه در حال حاضر.

تا کنون این ویروس است که باعث Covid-19 آلوده بیش از 12000 ایتالیایی ها و مرگ و میر را در صدر 1,000 — بسیاری از آنها افراد مسن سن 63 و 95 و با بیماری زمینه ای. بیمارستان در حال غرق شده است.

آیا یک پزشک اختصاص کسی که از آسیب پذیر ترین گروه قیمتی مراقبت های ویژه (IC) تخت و با آن یک شانس بهبودی — یا باید تخت که رفتن به یک جوان بیمار که همچنین نیاز به متخصص مراقبت به دلیل coronavirus و یا دیگر وضعیت?

گزارش های این هفته از کسانی که در خط مقدم در ایتالیا بدترین متاثر از مناطق شمالی به پزشکان نیاز به انتخاب بیش از و بیش از دانستن است که کسانی که آنها را به نوبه خود به دور خواهد شد به احتمال زیاد می میرند.

Reports this week from those on the front line in Italy's worst-affected northern regions tell of doctors having to make the choice over and over, knowing that those they turn away will likely die

گزارش های این هفته از کسانی که در خط مقدم در ایتالیا بدترین متاثر از مناطق شمالی به پزشکان نیاز به انتخاب بیش از و بیش از دانستن است که کسانی که آنها را به نوبه خود به دور خواهد شد به احتمال زیاد مرگ

با توجه به دستورالعمل های منتشر شده توسط, ایتالیایی, کالج, بیهوشی و بی دردی, احیا و مراقبت های ویژه (SIAARTI) ‘آن ممکن است لازم به منظور ایجاد محدودیت سنی برای دسترسی به مراقبت های ویژه’.

این است واقعیت تلخ این بیماری همه گیر است که حتی در غنی کشورهای توسعه یافته با عالی بهداشت و درمان و امکانات چنین سرد تصمیمات باید ساخته شود. یک زندگی واقعی نسخه از یک معضل است که دانشجویان پزشکی آموزش داده می شوند به عنوان بخشی از درس اخلاق.

وجود دارد یک فراری wagon barrelling کردن آهنگ های راه آهن. پیش رو دارد و پنج نفر به این آهنگ و واگن است که رهبری مستقیما برای آنها.

فاجعه بافندگی اما شما در حال ایستاده در کنار یک اهرم است که اگر شما جلو را تعویض واگن به مجموعه های مختلف از آهنگ های. در عین حال وجود یک فرد ایستاده در آن مسیر که کشته خواهد شد به عنوان یک نتیجه.

در حال حاضر وجود دارد پیشنهادات خود را از بخش مراقبت های جامعه است که پزشکان انگلیسی را با این معضل روبرو در اینجا.

آنچه شما باید انجام دهید ؟ آیا شما قربانی یک زندگی را به صرفه جویی در بسیاری از بیشتر برای بیشتر خوب است ؟

این در معرض دو رویکرد به اخلاق: فایده گرایی که باعث بیشترین خوب برای بیشترین تعداد (یک رویکرد عملگرایانه — شما کشیدن اهرم و نجات پنج زندگی و فداکاری یک) مقابل deontological اخلاق که دولت است که اخلاقی بودن یک عمل باید بر اساس اینکه آیا این عمل درست است یا غلط را در خود دارد (بیشتر مستلزم رویکرد — این اشتباه به کشتن بنابراین شما باید انجام دهید هیچ چیز).

که همه به خوبی و خوب در تئوری است. تفاوت برای پزشکان ایتالیایی است که آنها نمی توانند کنسول خود را با دانش است که در انکار کسی IC, تخت, آنها در حال قربانی کردن یک زندگی را به صرفه جویی در بسیاری از. به جای آن یک استارک انتخاب بین یک زندگی بیمار و یکی دیگر را. چنین دلهره آور تصمیم گیری های شایع در پزشکی است.

It is the harsh reality of this pandemic that even in rich, developed countries with excellent healthcare and facilities, such chilling decisions must be made. A real-life version of a dilemma that medical students are taught as part of their ethics course

این است واقعیت تلخ این بیماری همه گیر است که حتی در غنی کشورهای توسعه یافته با عالی بهداشت و درمان و امکانات چنین سرد تصمیمات باید ساخته شود. یک زندگی واقعی نسخه از یک معضل است که دانشجویان پزشکی آموزش داده می شوند به عنوان بخشی از درس اخلاق

تصمیم گیری به عنوان به که باید پیوند عضو برای مثال مملو از اخلاقی conundrums که در آن پزشکان به ناچار خدا چون وجود ندارد به اندازه کافی اندام برای کسانی که به آنها نیاز دارید. برخی از مردم می میرند در حالی که انتظار.

برای مثال پزشکان ممکن است در مواجهه با تصمیم گیری که باید پیوند کبد — الکلی است که خود را نابود و یا کبد از طریق یک عمر مشروب الکلی (الکلی های واجد شرایط برای پیوند اگر آنها را متوقف کرده اند نوشیدن) و یا کسی که کبد شکست خورده است به دلیل یک بیماری ژنتیکی است که هیچ گسل از خود را.

ناب ترین رویکرد می گوید که تمام زندگی با هم برابر هستند و پزشکان وجود ندارد به قضاوت اخلاقی در مورد کسی انتخاب شیوه زندگی است اما برای رسیدن به تصمیم گیری مبتنی بر شواهد بالینی.

در طول توسعه بحران در ایتالیا, اما من متوجه شده ام یک نگرانی در سن گرایی در زبان اطراف این سوال که برای درمان ، برخی از پزشکان شده است آشکارا اعتراف که آنها اولویت بندی بیماران جوانتر بیش از آنهایی که مسن تر.

من از این مشکلات پزشکان در ایتالیا روبرو هستند اما این قابل قبول نیست. سن گرایی است که آخرین سنگر و استحکامات قابل قبول تعصب در جامعه است. عباراتی مانند “آنها بوده و به هر حال” و “آنها تا به حال یک زندگی خوب’ هستند bandied مورد بدون فکر کردن در مورد آنچه که آنها واقعا چیست.

آیا سن شما معنی زندگی خود را با ارزش است کمتر کسی دیگری ؟

حقیقت ترسناک است که افراد مسن دیده می شود به عنوان بازی منصفانه. چه چیز دیگری شما توضیح واقعیت بیمه خدمات درمانی مناسب می داند به جیره بندی آب مروارید عملیات و تعویض مفصل ران است که تقریبا به طور انحصاری تحت تاثیر قرار دهد ؟

این نفرت نگرش شهروندان ارشد که اجازه سوء استفاده به چرک و گسترش در مراقبت از خانه در راه است که هرگز قابل تحمل در جای دیگر.

Coronavirus را بیمه خدمات درمانی تحت فشار و کارکنان بالینی مواجه خواهد شد با برخی از به چالش کشیدن تصمیم گیری. اما آنها باید به یاد داشته باشید که تبعیض آمیز در برابر بیماران به دلیل سن اشتباه است بدون در نظر گرفتن شرایط.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im