دکتر Fauci می گوید امریکا برگشت به حالت عادی و که در آن قبل از coronavirus بحران ‘ممکن است همیشه اتفاق می افتد’ بدون واکسن


Anthony Fauci

الکس براندون/AP

  • Dr. Anthony Fauci گفت که ایالات متحده ممکن است هرگز به طور کامل به جایی که آن را قبل از رمان شیوع کروناویروس به خصوص بدون یک واکسن.

  • “اگر شما می خواهید به عقب بر گردیم به قبل از coronavirus که ممکن است همیشه اتفاق می افتد به این معنا که این تهدید وجود دارد” Fauci گفت: ابراز خوش بینی است که به درمان های جدید و واکسن کمک خواهد کرد ما را بهبود می یابند.

  • Fauci گفت که با “درمان خواهد شد که در آینده آنلاین, و این واقعیت است که من احساس اعتماد به نفس است که بیش از یک دوره از زمان ما یک واکسن است که ما هرگز به عقب بر گردیم به جایی که ما در حال حاضر است.”

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ویدیو های مرتبط: How Long Will اجتماعی فاصله است ؟ آن را پیچیده است.

در روز شنبه نشست خبری کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی Dr. Anthony Fauci گفت که ایالات متحده ممکن است هرگز به طور کامل به جایی که آن را قبل از رمان شیوع کروناویروس به خصوص بدون واکسن و درمان موثر.

به روز دوشنبه دارد و در حال حاضر بیش از 364,000 تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus در ایالات متحده با بیش از 9,600 مرگ و میر با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

هر دو فعالیت های اقتصادی و زندگی به صورت عادی در آمده اند به متوقف ساختن آسیاب در سراسر کشور است. چهل و چهار متحده صادر کرده اند نوعی از اقامت در خانه سفارش به طور موقت بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و گفتن شهروندان به عمل اجتماعی فاصله و ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است به کاهش گسترش یافته است.

و در حالی که برخی از کشورها نشان داده اند که نشانه های دلگرم کننده است که گسترده اجتماعی فاصله در حال کار برای کاهش سرعت پیشرفت بیماری و مقامات آمریکایی هشدار می دهند که اجتماعی فاصله و سایر اقدامات کاهش باقی می ماند بسیار مهم برای کمک به صاف منحنی میزان موارد است.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و ملت بیماری های عفونی, متخصص

در این جلسه ABC News خبرنگار جان کارل گفت: “شما گفت که شما می خواستم به بازگشت به حالت عادی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” پرسیدن “آیا ما واقعا عقب بر گردیم به حالت عادی در این کشور قبل از وجود واقعی واکسن در دسترس است که به هر کسی و چگونه شما شروع به بلند کردن محدودیت های بدون واکسن?”

“اگر” بازگشت به حالت عادی’ به معنی اقدام مانند وجود دارد هرگز یک coronavirus مشکل من فکر نمی کنم که رفتن به اتفاق می افتد تا زمانی که ما یک وضعیت که در آن شما می توانید به طور کامل محافظت از مردم” دکتر Fauci گفت. “اما هنگامی که ما می گویند برگشت به حالت عادی منظور ما چیزی بسیار متفاوت از آنچه که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر. چون در حال حاضر ما در یک بسیار شدید کاهش.”

“زمانی که ما به عقب بر گردیم به حالت عادی ما را به نقطه که در آن ما می تواند به عنوان یک جامعه است. اما شما کاملا حق با شماست. اگر شما می خواهید به عقب بر گردیم به قبل از coronavirus که ممکن است همیشه اتفاق می افتد به این معنا که این تهدید وجود دارد” Fauci ادامه داد. “اما من معتقدم که با درمان خواهد شد که در آینده آنلاین, و این واقعیت است که من احساس اعتماد به نفس است که بیش از یک دوره از زمان ما یک واکسن است که ما هرگز به عقب بر گردیم به جایی که ما در حال حاضر است.”

 

Fauci تاکید کرد که “شما هرگز حتی فکر می کنم در مورد مدعی پیروزی در موعد مقرر.” او گفت که نیویورک گزارش یک سیما در بستری شدن در بیمارستان و افزایش روزانه بیمارستان ترشحات ثابت می کند که mitigatory اقدامات مانند اجتماعی فاصله در حال کار با Fauci تشویق متحده به “آن را نگه دارید.”

وجود دارد در حال حاضر چندین کارآزمایی بالینی انجام تست هر دو درمان برای درمان COVID-19 بيمار و ممکن است واکسن است که می تواند به محافظت در برابر ابتلا به بیماری است.

روز دوشنبه Inovio داروسازی شروع آزمایشات بالینی واقع در فیلادلفیا و کانزاس سیتی در يک coronavirus واکسن تلاش با حمایت بنیاد گیتس. و دادگاه دیگر در حال آزمایش اثربخشی داروها از جمله ضد ورم مفاصل و مواد مخدر Actemra و مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان درمانی برای COVID-19.

اما در مارس 11, شهادت, قبل از خانه نظارت کمیته Fauci گفت که در حالی که محققان در حال کار فوق العاده سریع به توسعه یک واکسن در سراسر چندین آزمایش در مراحل مختلف او تخمین زده است که یک “خدمت واکسن” نمی خواهد در دسترس خواهد بود برای حداقل یک سال دیگر به یک سال و نیم.

“گرفتن آن را به [مرحله یک کارآزمایی بالینی] در یک ماده از ماه است که سریعترین است که هر کسی که تا به حال انجام شده به معنای واقعی کلمه در تاریخ vaccinology. اما این روند در حال توسعه یک واکسن است که نه که سریع است. آن را به ما سه یا چهار ماه پایین pike, و سپس شما را به یک مرحله مهم به نام فاز دو برای تعیین اگر آن کار می کند” او ادامه داد. “که را حداقل برای یکی دیگر از هشت ماه یا بیشتر.”

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>