Dr. Anthony Fauci با احتیاط پیش بینی بچه ها را به مدرسه بازگشت بعدی سقوط, ‘اما آن را برای رفتن به متفاوت’


یک خبرنگار در روز سه شنبه کاخ سفید coronavirus نشست خبری مطرح سوال بسیاری از پدر و مادر می خواهید پاسخ داده شده: چگونه به زودی بچه ها رفتن به مدرسه ؟ این مدرسه سال است که احتمالا در بسیاری از کشور, اما آنچه در مورد تابستان ، در پاییز ؟

معاون رئیس جمهور مایک پنس بود که در تریبون تشکر امریکا معلمان برای تنظیم به آموزش از راه دور. Coronavirus وظیفه نیروی کار در “ارشاد به جلو رفتن که آیا آن مدرسه تابستانی و یا اینکه آیا آن را بازگشت به مدرسه بعد از سقوط” او گفت: “اما مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که قرار دادن این بیماری همه گیر در پشت سر ما به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

پنس تبدیل مرحله به دکتر Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. “خوب, دختر مدرسه ای, معلم, بنابراین او از من خواست همان سوال” Fauci گفت. “من به طور کامل انتظار می رود — هر چند من فروتن به اندازه کافی می دانم که من نمی تواند با دقت پیش بینی — که در زمان ما به سقوط است که ما باید این تحت کنترل به اندازه کافی است که آن را قطعا نمی خواهد در این راه آن است که در حال حاضر که در آن مردم در حال بستن مدارس. من خوش بینانه طرف به من می گوید که ما قادر خواهید بود برای تمدید به حد معینی — اما آن را به های مختلف به یاد داشته باشید در حال حاضر به دلیل این است که نمی ناپدید می شوند.”

فرض ایالات متحده آمریکا است که توانایی به طور گسترده ای تست برای بیماری تعیین کنید که چگونه بسیاری از مردم ساخته شده است تا آنتی بادی پس از زنده ماندن ویروس و ردیابی اطلاعات تماس به تازگی آلوده مردم آمریکا مقامات بهداشتی را بسیار بهتر درک وضعیت در پاییز Fauci گفت. “همه این چیزها در حال رفتن به رفتن به تصمیم گیری چقدر بازگشت به راه اصلی ما می خواهم آن را در حال سقوط. خط پایین این است که هیچ مطلق پیش بینی, اما من فکر می کنم ما در حال رفتن به در شکل خوب است.”

داستان های بیشتر از theweek.com
آینده واکنش در برابر کارشناسان بهداشت عمومی
بدن از رابرت کندی 8 ساله نوه بزرگ بازیافت از خلیج چساپیک
مغلوب ساختن پیشی جستن کمک های مالی هواکش به کلرادو ‘درخواست’ از آن اوباما سناتور — یک هفته پس از آن فرماندار دموکرات التماس برای آنها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>