هنگ کنگ بازداشت حداقل 53 نفر پس از لغو کردند فوران طول نسبتا مسالمت آمیز در اعتراض به برنامه ریزی امنیت ملی قانون اجرا شده توسط سرزمین اصلی چین به دولت است.

مسلح پلیس ضد شورش بودند در حال حاضر به عنوان یک جمعیت چند صد نقل مکان کرد و از اردن به مونگ کوک در كولون منطقه پنج عملیات چه بود در نظر گرفته شده به عنوان یک “تظاهرات سکوت” در برابر برنامه ریزی شده در قانون است.

بعد از لغو کردند شکست در مونگ کوک باعث شد پلیس به استفاده از اسپری فلفل به زانو در آوردن قطعات از جمعیت است. پلیس هنگ کنگ گفت: در Facebook که 53 نفر دستگیر شده و به اتهام غیر قانونی مجمع و اضافه کرد که قبل از آن برخی از معترضان تلاش برای محاصره جاده ها در این منطقه است.

پیشنهادی امنیت ملی در قانون مطرح شده است و نگرانی در میان هنگ کنگ دموکراسی فعالان و برخی از دولت های خارجی که در پکن است که بیشتر فرسایش گسترده استقلال وعده داده که بریتانیا دست به خاک بازگشت به چین در سال 1997.

“دولت می خواهد به ما خفه شو و به پا زدن ما را” یکی از معترضان روی چان, 44 گفت. “ما باید ایستادگی و اعتصاب کردن همه کسانی که محروم هنگ کنگ مردم را به آزادی است.”

یکشنبه رویداد یک روز پس از هنگ کنگ پلیس حاضر مجوز سالانه مارس معمولا برگزار می شود در تاریخ 1 ژوئیه به مناسبت تحویل سال 1997 با استناد به ممنوعیت اجتماعات بزرگ در میان coronavirus بیماری همه گیر.

چین گفته است جدید قانون تامین خواهد شد هدف تنها یک گروه کوچک از مشکل را به عنوان آن می پردازد تجزیه طلبی, براندازی, تروریسم و دخالت خارجی در هنگ کنگ است.

کمیته دائمی از چین ملی بررسی پیش نویس این لایحه در روز یکشنبه.

چینی رسانه های دولتی گزارش داده است که نمایندگان مجلس با اکثریت حمایت از پیش نویس است. دولت چین “عزم راسخ به فشار پیش با تصویب لایحه امنیت و حفاظت از حاکمیت ملی و منافع” دولت پخش دوربین مدار بسته در گزارش به نقل از یک سخنگوی دولتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

علمی ترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *