داو تنظیم شده است به رها کردن 100 امتیاز به عنوان شک و تردید رشد بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن وعده عربستان-روسیه قیمت نفت مقابله


داو قطره 140 امتیاز به عنوان شک و تردید رشد بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن وعده نفت قیمت معامله بین عربستان سعودی و روسیه

  • وال استریت سهام باز کردن در روز جمعه پس از افزایش 2% روز قبل
  • شک و تردید در بازگشت بر سر اینکه آیا عربستان سعودی-روسیه معامله در قیمت نفت خواهد رخ می دهد
  • قیمت آنها جنگ فرستاده است قیمت نفت رو به کاهش در میان سقوط در تقاضا
  • ما عمده تولید کننده نفت و سرمایه گذاران می خواهید برای دیدن افزایش قیمت نفت

وال استریت سهام باز کردن در روز جمعه به عنوان شک و تردید رشد در مورد پایان دادن به عربستان-روسیه از کاهش قیمت نفت و سرمایه گذاران در انتظار اطلاعات در فعالیت های کسب و کار برای ارزیابی میزان آمار اقتصادی از coronavirus.

شاخص های سهام به دست آورده در حدود 2 درصد در روز پنج شنبه که قیمت نفت افزایش یافت در, نکات, از عربستان سعودی و روسیه قرارداد, اما شک و تردید در بازگشت در مورد اینکه آیا دوباره بجای اول برگشتن خواهد به عنوان آخرین تقاضا تهوع ناشی از بحران بهداشت و درمان.

والت دیزنی گفت: این امر کردند برخی از ایالات متحده کارکنان در این ماه در حالی که منابع گفت: لوکس خرده فروش Neiman Marcus شد پله آماده سازی به دنبال حفاظت از ورشکستگی.

در 9.31 هستم داو جونز آتی بودند پایین 140.02 امتیاز یا 0.65 درصد در 21,273.42.

The empty New York Stock Exchange is seen in a file photo as traders work remotely during the pandemic. Stock futures slid on Friday as hopes of an oil price deal dwindled

خالی بورس نیویورک دیده می شود در یک فایل عکس به عنوان معامله گران کار از راه دور در طول بیماری همه گیر. آتی سهام تضعیف روز جمعه به امید یک قیمت نفت معامله کاهش یافته است

اطلاعات در 10am می رود که خواندن ISM غیر شاخص فعالیت بخش تولید کاهش یافته و به 44 در ماه مارس از 57.3 در ماه فوریه است.

خواندن زیر 50 نشان می دهد انقباض در بخش خدمات که حساب برای بیش از دو-سوم از ایالات متحده فعالیت های اقتصادی.

وزارت کار گفت: در 8.30 صبح که کارفرمایان قطع 701,000 شغل در ماه گذشته پس از اضافه کردن یک تجدید نظر 275,000 در ماه فوریه است. نرخ بیکاری به ضرب گلوله به 4.4 درصد از 3.5 درصد است.

با این حال گزارش است که از یک تصویر دقیق از قتل عام اقتصادی در حال تحمیل مسری coronavirus آن را به عنوان تنها پوشش می دهد داده ها از طریق مارس 12.

جداگانه بیکاری گزارش روز پنج شنبه نشان 6.6 میلیون آمریکایی برای اعمال نرخ بیکاری در این هفته بود سخت دوز از واقعیت اقتصادی گفت: Jeffrey هالی از Oanda در یک گزارش.

که دو هفته گذشته در شکستن رکورد ملی: آمریکا زیان از 3.3 میلیون نفر است.

این افزایش تعداد آمریکایی هایی که از کار هستند و با توجه به کروناویروس محور رکود به تقریبا 10 میلیون نفر است.

در روز پنج شنبه در بازار سهام افزایش یافت و پس از نفت رسید و بیش از 30 درصد بلافاصله پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او انتظار دارد عربستان سعودی و روسیه به دور از خود را به قیمت جنگ.

این ایالات متحده است که یک تولید کننده عمده نفت و صدها نفر از هزاران نفر از شغل های آمریکا بر عربستان و روسیه برای مقابله با کاهش تولید و ارسال قیمت نفت به بالا.

The sun sets behind a crude oil pump jack on a drill pad in the Permian Basin in Loving County, Texas in a file photo. The US is a major oil producer and has been hurt by low oil prices

غروب خورشید پشت خام پمپ روغن جک در تمرین پد در حوضه پرمین در محبت County, Texas در فایل عکس. ما عمده تولید کننده نفت و صدمه دیده است با قیمت نفت پایین

“فقط به صحبت کرد دوست من مادربورد (ولیعهد) از عربستان سعودی سخن گفت که با پوتین رئیس جمهور روسیه و من انتظار و امید که آنها را پشت برش حدود 10 میلیون بشکه و شاید قابل ملاحظه ای بیشتر است که اگر آن اتفاق می افتد خواهد بود برای صنعت نفت و گاز!’ مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز پنج شنبه.

عربستان سعودی گفت: این امر تماس و نشست اضطراری سازمان کشورهای صادر کننده نفت, دولت, رسانه ها گزارش شده است.

مقدار ذکر شده توسط تهمت خواهد نشان دهنده بی سابقه ای کاهش برابر با 10 تا 15 درصد از عرضه جهانی در خروجی هر روز نظر مشترک و واحد اندازه گیری.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه چند جزئیات حذف برخی از تحلیلگران گفته بود به احتمال زیاد عمدی و که آنها توضیح داد و گفت: عقب نشینی قیمت ها در بازارهای بورس جهانی است.

در اوایل ماه مارس, مذاکرات بیش از تولید کاهش بین دو کشور فرو ریخت و منجر آنها را به شروع یک جنگ قیمت که تحت فشار قرار دادند تا قیمت نفت به پایین ترین سطح در نزدیک به دو دهه است.

فدرال گزارش اشتغال ارائه می دهد جدید گریم اطلاعات در مورد بیماری همه گیر را قتل عام اقتصادی

رکورد طولانی رگه هایی از ایالات متحده رشد کار به پایان رسید به طور ناگهانی در ماه مارس پس از نزدیک به یک دهه به عنوان کارفرمایان قطع 701,000 مشاغل به دلیل شیوع ویروسی که همه اما تعطیل اقتصاد ایالات متحده. نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد به 4.4 درصد از 50 سال اخیر از 3.5 درصد است.

ماه گذشته واقعی از دست دادن شغل به احتمال زیاد حتی بزرگتر از آنجا که دولت در نظر سنجی کارفرمایان تنها از طریق مارس 12 قبل از سنگین ترین اخراج آمار در دو هفته گذشته.

نزدیک به 10 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در دو هفته گذشته از ماه مارس تا کنون بیش از این رقم برای هر دوره مشابه در ضبط.

ویروس ناشی از خاموش شدن ناگهانی مجبور به اخراج گسترده در سراسر اقتصاد از هتل ها و رستوران ها و سالن های سینما به صورت خودکار از کارخانجات و فروشگاه و دفاتر اداری.

Real numbers: New claims for unemployment benefits rose to 6.65 million this week from the 3.3 million the previous week. It means that 10 million Americans have filed for unemployment in the two weeks that the coronavirus started rapidly spreading across the country

اعداد حقیقی: ادعاهای جدید برای مزایای بیکاری افزایش یافت و به 6.65 میلیون دلار در این هفته از 3.3 میلیون در هفته گذشته است. به این معنی که 10 میلیون آمریکایی را برای ثبت نرخ بیکاری در این دو هفته که coronavirus آغاز شده به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور

Shutdown: These shuttered storefronts in the Bronx, New York, are a scene repeated across as much as 90 per cent of the country

Shutdown: این توقیف مغازه در برانکس, نیویورک, یک صحنه تکرار سراسر آنجا که 90 درصد از کشور

یکی از نشانه های چگونه به شدت عمیق کار ضرر و زیان خواهد شد به احتمال زیاد ثابت بود: در طول آن نزدیک به دهه استخدام رگه اقتصاد ایالات متحده اضافه شده 22.8 میلیون شغل است.

اقتصاددانان انتظار مارس شغل گزارش منتشر شده در اوایل ماه مه نشان می دهد که تمام کسانی که شغل را از دست داده اند.

به تازگی به عنوان فوریه کارفرمایان اضافه شده بود 273,000 شغل. برخی از اقتصاددانان که در حال حاضر پیش بینی می کند که نرخ بیکاری می تواند به عنوان بالا به عنوان 15 درصد در ماه آینده.

این نرخ خواهد بود که بدترین رکود بزرگ.

بیش از 90 درصد از جمعیت ایالات متحده در حال حاضر زندگی می کنند و برخی نسخه از خاموش شدن منظور است که مجبور به بسته شدن میله, رستوران ها, سینما و کارخانه ها و سالن های ورزشی و بسیاری از کسب و کارهای دیگر.

برخی از هتل ها بسته هستند; دیگران تا حد زیادی خالی است. فست فود زنجیره ای یا بسته و یا ارائه تنها درایو-از طریق خدمات, هزینه هزار شغل است.

با فعالیت های کسب و کار محکم محدود تحلیلگران انتظار معده تان شدیدا رکود است.

اقتصاددانان در گلدمن ساکس را پیش بینی می کند که اقتصاد کوچک خواهد شد در نرخ سالانه از 34 درصد در ماه آوریل تا ژوئن چهارم – بدتر از سقوط در سوابق آشنایی به جنگ جهانی دوم است.

گلدمن انتظار اقتصاد تک به تک با 19 درصد رشد در سه ماهه سوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im