داو قطره بیش از 800 امتیاز به عنوان ترس سوار شیوع کروناویروس در چین تبدیل خواهد شد و همه گیر


داو قطره بیش از 800 امتیاز است و در مسیر آن تنها یکی از بزرگترین-بعد از دست دادن به عنوان ترس سوار شیوع کروناویروس در چین تبدیل خواهد شد در سراسر جهان همه گیر

  • میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است بیش از 800 امتیاز در روز دوشنبه در نگرانی از coronavirus تبدیل شدن به جهانی همه گیر
  • آخرین بار داو کاهش یافته است تا آنجا بود که در ماه اوت در میان افزایش تنش ها بین آمریکا و چین
  • در حال حاضر شاخص dow بود در مسیر به داشتن بزرگترین تنها یک روز پس از از دست دادن فوریه 2018 زمانی که آن را از دست داده و بیش از 1000 امتیاز
  • در زنگ افتتاحیه داو در زمان افت شدید بیش از 950 امتیاز پاک کردن تمام دستاوردهای آبی تراشه شاخص برای سال

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است بیش از 800 امتیاز در روز دوشنبه بود و در مسیر خود تنها یکی از بزرگترین-بعد از دست دادن در نگرانی از coronavirus تبدیل شدن به جهانی همه گیر.

آخرین بار داو کاهش یافته است تا آنجا بود که در ماه اوت در میان افزایش تنش ها در آمریکا-چین تجارت جنگ است.

در حال حاضر coronavirus و ترس از آن را گسترش فراتر از چین به جهانی همه گیر در حال هل دادن سرمایه گذاران به فروش دوباره.

The Dow dropped more than 800 points after the start of trading on Monday, as investors feared the coronavirus outbreak would become a global pandemic

داو کاهش یافته است بیش از 800 امتیاز پس از شروع معاملات روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران از شیوع کروناویروس را تبدیل به جهانی همه گیر

The same coronavirus fears also caused the S&P 500 to slide more than 2.5 per cent

همان coronavirus نگرانی نیز ناشی از S&P 500 به اسلاید بیش از 2.5 درصد

روز دوشنبه افت قرار داده و داو در سرعت برای بزرگترین آن یک روز افت نقطه از فوریه 2018 زمانی که آن را از دست داده و بیش از 1 ، 000 امتیاز.

داو لگد کردن صبح امروز با سقوط بیش از 950 امتیاز در زنگ افتتاحیه, پاک کردن همه دستاوردهای آبی تراشه شاخص برای سال.

S&P 500 و Nasdaq هر دو پایین حدود 4 درصد و همچنین مارک بزرگترین روزانه قطره از ماه اوت.

به عنوان سهام skidded قیمت نفت غرق شد و قیمت طلا رسید و با تعداد افراد آلوده و یا کشته شدن توسط ویروسی شیوع آغاز شد که در چین موجی آید تپه بیشتر عدم قطعیت در چشم انداز اقتصادی.

کاهش تحویل یک افت شدید در وال استریت پس از تامین مالی سران گروه 20 اقتصادهای بزرگ هشدار داد شیوع آغاز شد که در چین است که تهدید به از خط خارج جهان رشد.

بریتانیا FTSE 100 غرق 3.5 درصد به 7,147 در حالی که شاخص کک 40 در پاریس از دست 3.7 درصد به 5,806. آلمان داخ کاهش 3.6 درصد به 13,086.

FTSE MIB در ایتالیا است که دیده می شود افزایش موارد جدید که منجر به قفل کردن از شهرها و کسب و کار کاهش یافته است 4.6 درصد به 23,620.

قیمت طلا به عنوان یک پناهگاه امن در برابر خطر افزایش یافت $35.80 به $1,684.60 در هر اونس به بالاترین سطح خود در هفت سال است.

یکی دیگر پناهگاه امن ایالات متحده شد در تقاضا بالا است. که هل پایین عملکرد و که برای 30 سال bond آمار یک رکورد کم از 1.85 درصد است.

بازدهی بیشتر از نزدیک دنبال 10 ساله وزارت خزانه داری در 1.40 درصد است. که عملکرد است که یک معیار برای وام های مسکن و انواع وام نزدیک به 1.90 درصد در شروع این سال است.

Until investors more is certain about the coroanvirus' containment,

به عنوان سهام skidded قیمت نفت غرق شد و قیمت طلا رسید و با تعداد افراد آلوده و یا کشته شدن توسط ویروسی شیوع آغاز شد که در چین موجی آید تپه بیشتر عدم قطعیت در چشم انداز اقتصادی

Officers from the Korea Pest Control Association disinfect a shop at Mangwon Market in Seoul on Monday

افسران کره آفات انجمن ضد عفونی کردن یک فروشگاه در Mangwon بازار در سئول در روز دوشنبه

ابهامات وزن در قیمت انرژی به عنوان به خوبی.

معیار ما نفت خام را از دست داده $2.07 یا 3.9% به $51.31 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قیمت نفت خام برنت با استاندارد بین المللی داد تا $2.86 یا 5 درصد به $55.64 در هر بشکه رسید.

کره جنوبی گزارش داد یکی دیگر از جهش بزرگ در موارد جدید در روز دوشنبه. 70 آخرین موارد جدید مطرح شده از کره جنوبی در مجموع به 833 و دو مرگ و میر بیشتر مطرح عوارض خود را به هفت. آخرین به روز رسانی موجب فروش سهام کشیدن معیار Kospi 3.9 درصد کاهش به 2,079.04.

در ایتالیا پلیس سرنشین دار پست های بازرسی در اطراف قرنطینه شهرها به عنوان مقامات به دنبال حاوی موارد جدید COVID-19 ویروس را ساخته اند که این کشور نقطه کانونی از شیوع این بیماری در اروپا و ترس از آن مرزی گسترش یافته است.

ویروسی شیوع آغاز شد که در چین آلوده کرده است بیش از 79 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 2600 نفر.

چین گزارش کرده است 2,592 مرگ و میر در میان 77,150 موارد در سرزمین اصلی.

محدودیت های مسافرتی کسب و کار بسته و تلاش دیگر در چین با هدف شامل گسترش ویروس شروع به اخلال در زنجیره تامین و فروش چشم انداز اپل و دیگر شرکت های بزرگ.

An image of the Dow Jones Inudstrial Average being tracked on the floor of the New York Stock Exchange on Monday

یک تصویر از داو جونز Inudstrial متوسط در حال پیگیری در کف بازار بورس نیویورک روز دوشنبه

Trader Frank Masiello  looks at market results on the floor of the New York Stock Exchange

گر فرانک Masiello به نظر می رسد در بازار نتایج در کف بازار بورس نیویورک

Traders Michael Urkonis, left, and Peter Tuchman, center, react to market changes on the floor of the New York Stock Exchange

معامله گران مایکل Urkonis چپ و پیتر Tuchman, مرکز, واکنش به تغییرات بازار در کف بازار بورس نیویورک

به عنوان ویروس شروع به اخلال در کشورهای دیگر بیشتر به شدت با وقایع کسب و کار می شود در کره جنوبی و ایتالیا به عنوان مثال برخی از اقتصاددانان نگران آمار برای رشد اقتصادی است که نمی توان به راحتی assuaged توسط مقامات.

بانک مرکزی می تواند کاهش نرخ بهره و دولت می تواند کاهش مالیات, اما خواهد شد که در کوتاه مدت به سهولت اختلال در زنجیره تامین.

Kristalina Georgieva رئیس صندوق بین المللی پول گفته است که شیوع ویروس ‘می تواند بهبود در معرض خطر” و گفت: “این امر می تواند عاقلانه برای آماده شدن برای بیشتر حالات نامطلوب.’

انتظارات ایجاد شده است در میان معامله گران است که فدرال رزرو خواهد شد و نیاز به کاهش نرخ بهره در سال جاری برای کمک به اقتصاد است. آنها قیمت گذاری در 90% احتمال حداقل یک برش در این سال از 85% احتمال یک روز پیش و 58 درصد احتمال یک ماه پیش.

مقامات در پکن وعده کمک های بیشتر برای شرکت ها و اقتصاد گفت: آنها هنوز هم انتظار رشد خود اهداف هنوز هم می توان با وجود شیوع.

سرمایه گذاری و برنامه ریزی مسئولان در روز دوشنبه گفت: آنها به دنبال در چگونه به کانال کمک به کسب و کار پس از دیدار رؤسای علنا وعده داده طی هفته گذشته برای اطمینان کشاورزی و دیگر صنایع به سرعت بهبود می یابند.

دولت به دنبال ‘هدف کاهش مالیات,’ کاهش نرخ بهره و پرداخت به فقیر و ویروس-آمار مناطق گفت: دستیار وزیر امور مالی Ou Wenhan. ‘ما در حال انجام یک کار خوب از پیاده سازی در مقیاس بزرگ کاهش نرخ بهره و مالیات تعویق و اطمینان از اجرای موثر به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت:.

آخرین اقدامات موفق به بلند شانگهای کامپوزیت که از دست 0.3 درصد به 3,031.23 هر چند کوچکتر شنژن یک-به اشتراک گذاری در بازار شروع به پریدن کرد 1.4 درصد است.

در جای دیگر در منطقه, S&P / ASX/200 در سیدنی از دست 2.3 درصد به 6,978.30.

هانگ سنگ در هنگ کنگ کاهش 1.8 درصد به 26,820.88 و تایلند تعیین شاخص از دست 2.5 درصد است. هند Sensex از دست 1.2 درصد به 40,689.12. معیار در جاکارتا تایوان و سنگاپور کاهش بیش از 1 درصد است.

A woman walks past an electronic board showing Hong Kong share index outside a local bank in Hong Kong.  Hong Kong's Hang Seng dropped 1.8 per cent to 26,820.88 and Thailand's SET index lost 2.5 per cent

یک زن پیاده روی گذشته یک هیئت مدیره الکترونیکی نشان هنگ کنگ به اشتراک گذاری شاخص در خارج از یک بانک محلی در هنگ کنگ. هانگ سنگ در هنگ کنگ کاهش 1.8 درصد به 26,820.88 و تایلند تعیین شاخص از دست 2.5 درصد

ژاپن در بازارهای تعطیل بودند.

امیدوار است که شیوع این بیماری شده بود موجود شد زودرس, بانک Mizuho گفت: در تفسیر ” و در واقع ترس از عفونت های ثانویه چه در خارج از چین آمده اند خانه را به غوغا ارسال ریسک دارایی در یک سقوط هستند و موجی از پناه-به دنبال به امن و پناهگاه.’

در معاملات ارز, دلار کاهش یافت و به 111.38 ین ژاپن از 111.57 ین در روز جمعه. یورو تضعیف شد و به $1.0819 از $1.0847.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im