روز قیامت مادر لری Vallow تلاش می کند تا قاضی بوت از مورد


Madison County Sheriff

روز قیامت مادر لری Vallow در تلاش است برای به دست آوردن یک آیداهو قاضی بوت از پرونده او در حالی که او نشسته در زندان قادر به جمع آوری پول به اندازه کافی به قید وثیقه آزاد است.

روشن نیست که چرا Vallow—که حاضر به همکاری با تحقیقات مربوط به کودکان از دست رفته—می خواهد Madison County دادرس قاضی Faren Eddins رد صلاحیت او وکیل پرونده نمی دهد یک دلیل.

او به نظر می رسد قبل از Eddins هفته گذشته درخواست کرد که او را 5 میلیون وثیقه بود کاهش به $10,000. Eddins کاهش آن را به $1 میلیون اما Vallow نشده است قادر به تضمین اوراق قرضه.

عجیب قریب, ایمیل, است, آخرین سرنخ در حماسه روز قیامت زن و شوهر با بچه ها گم

تعدادی از bondsmen شده اند در تماس با Vallow اما هیچ کدام اند مایل به او را در.

“این در مورد پول است. من به او گفت من نمی خواهم به نوشتن این اوراق قرضه. جای من می خواهم فقط باید این رفتن دور اگر او را ارائه می کنند که در آن کودکان و نوجوانان قرار دارد” دانیل کینگستون گفت: شرق آیداهو اخبار این هفته است.

“اگر او می تواند فراهم کند که تضمین و اثبات زندگی این بین می رود. اما او تا به حقوق از جمله حق او به قید وثیقه آزاد است.”

Vallow 17-year-old daughter Tylee رایان و 7 ساله پسر J. J. شده اند دیده می شود پس از ماه سپتامبر و زمانی که پلیس شروع به ساخت سوالات او و شوهر, چاد Daybell برداشت و به هاوایی نقل مکان کرد.

او بود که دستور به بازگشت به آیداهو و تولید بچه ها. زمانی که او دستگیر شد به اتهام کودک بی وفایی, تحقیر دادگاه و ترویج یک عمل مجرمانه و مسترد از هاوایی است.

در علاوه بر این به شکار برای کودکان و نوجوانان—که پلیس گفته اند در معرض خطر هستند—مقامات نیز بررسی مرگ Vallow آخرین, شوهر, چارلز بود که به ضرب گلوله توسط برادر, Alex Cox, که همچنین پس تحت شرایط مرموز درگذشت.

آنها همچنین به دنبال مرگ Daybell آخرین همسر تامی که بدن شده است که برای یک کالبد شکافی. Daybell نویسنده رمان در مورد تجربه نزدیک به مرگ و آخرالزمان و Vallow که همچنین با وسواس حالات روز قیامت ازدواج کردم هفته پس از Tammy مرگ از علل ناشناخته است.

Vallow قرار بود به یکی دیگر از حضور در دادگاه در هفته آینده, اما هر دو وکیل او و دادستان خواسته اند برای به تعویق انداختن آن تا زمانی که ممکن است چرا که آنها در حال جمع آوری شواهد بیشتر.

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im