اصلا سفر نمی معاشرت اقامت در داخل: ایتالیا coronavirus مستند قوانینایتالیایی ها گفته شده است به ماندن در خانه و جلوگیری از غیر ضروری سفر به عنوان قرنطینه اقدامات تمدید شد به کل کشور برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

در اینجا نکات اصلی دولت حکم امضا شده در پنج شنبه شب به ارمغان می آورد که این محدودیت به اثر تا 3 مارس.

سفر نیست

از سه شنبه حرکات ایتالیا با جمعیت 60 میلیون به شدت محدود هستند. سفر تنها مجاز است به صورت “فوری قابل اثبات شرایط کار و شرایط اضطراری و یا دلایل بهداشتی”.

افرادی که آزمایش مثبت برای Covid-19 نباید ترک خانه های خود به هر دلیلی در حالی که هر کسی با یک تب و یا علائم تنفسی به شدت تشویق به ماندن در خانه و محدود کردن تماس های اجتماعی از جمله با دکتر خود.

برای جلوگیری از کار مربوط به سفر شرکت های خصوصی و دولتی شده اند خواست برای قرار دادن کارکنان خود را ترک.

گردهمایی لغو

آخرین حکم ممنوع “همه انواع اجتماعات در اماکن عمومی و یا سایت برای عموم آزاد” – رفتن بیشتر از قوانین که رفت به زور بیش از آخر هفته در بخش های بزرگی از شمال ایتالیا.

رویدادهای ورزشی در همه سطوح و رشته لغو شد, توقف بازی در بالا پرواز سری آ-فوتبال لیگ.

در سطح بالا و حرفه ای آموزش به صورت ملی بالا رویدادهای ورزشی و مسابقات برگزار شده توسط نهادهای بین المللی مانند المپیک بازی ها ممکن است پیش بروید بدون تماشاگر. همه ورزشکاران, مربیان و مدیران را تحت سلامت چک.

استخرهای شنا و چشمه های معدنی سالنهای ورزشی و مراکز سلامتی باید عمل نمی کنند و اسکی سراسر کشور تعطیل.

سالن های بسته

مردم را تشویق به ماندن در کافه ها و رستوران ها تنها مجاز به باز کردن بین 6 صبح و 6 و تنها در صورتی ممکن است که به نگه داشتن یک فاصله حداقل یک متر بین مشتریان.

تمام موزه های فرهنگی و سالن های بسته و همچنین به عنوان کاباره ها, سینما, تئاتر و قمار که بسته شده اند پس از آخر هفته.

در حالی که سوپر مارکت ها باز باقی خواهد ماند, بزرگ, مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ باید در تعطیلات عمومی و روز قبل از تعطیلات رسمی است.

مدرسه

مدارس و دانشگاه ها تعطیل هستند و تمام امتحانات لغو شده است.

نهادهای مذهبی باز خواهد ماند تا زمانی که مردم می توانند اقامت یک متر از یک دیگر – اما مراسم مانند ازدواج تعمید و مراسم ممنوع می باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im