دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده می گوید: رئیس جمهور خطرناک است و خواستار او را به استعفادونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده مریم مغلوب ساختن پیشی جستن به نام روز چهارشنبه رئیس جمهور به استعفا و گفت: عموی او بود و خطرناک برای امریکا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن, که, بمب, کتاب در مورد خانواده منتشر شد در روز سه شنبه و ازمایش کرده در گاردین و دیگر رسانه ها در هفته گذشته, ABC گفت که آمریکا “در یک پرتگاه” با انتخابات نوامبر آینده است.

“او کاملا ناتوان از رهبری این کشور و این خطرناک به او اجازه می دهد برای انجام این کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ABC جورج Stephanopoulos صبح روز چهارشنبه در اولین مصاحبه خود پس از یک دادگاه در روز دوشنبه برداشته سفارش محدود در برابر او به ارمغان آورد توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برادر رابرت سعی کنید برای جلوگیری از صحبت کردن خود را.

خانواده تلاش برای جلوگیری کتاب او نیز شکست خورده است. مغلوب ساختن پیشی جستن دختر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر برادر فرد جونیور

Stephanopoulos خواسته مریم تهمت اگر او در دفتر بیضی در حال حاضر آنچه که او می گویند به رئیس جمهور.

“استعفا” او گفت:.

پرسید که چرا او فکر رئیس جمهور بود قادر به نگه داشتن او گفت: “بر اساس آنچه که من را دیده اند من تمام زندگی بزرگسالی است.”

او افزود: “این کشور در پرتگاه و ما را به تصمیم گیری در مورد که ما که می خواهید و که در آن ما می خواهم به عنوان یک کشور است. آن سخت است برای من به روند فقط چگونه بسیاری از افتضاح همه چیز در حال رفتن به طور همزمان به صورت روزانه” از کاخ سفید است.

Good Morning America
(@GMA)

Pres. مغلوب ساختن پیشی جستن “است که کاملا ناتوان از رهبری این کشور و این خطرناک به او اجازه می دهد برای انجام این کار” مریم تهمت می گوید در یک مصاحبه اختصاصی با @GStephanopoulos. https://t.co/yXf2Wj1ODT pic.twitter.com/BAJzSQjkEr

ژوئیه 15 سال 2020

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده شخصیت و رفتار ظالمانه “جهان را تهدید می کند سلامت و امنیت اقتصادی و اجتماعی پارچه” و شکل گرفته بودند خود را “بالا-عملکرد مخالف” پدر در دوران کودکی این کتاب می گوید.

مریم تهمت توصیف کرده است پدربزرگ خود فرد مغلوب ساختن پیشی جستن دونالد به عنوان یک مخالف که به شکل عاطفی الگوی از کسانی که در اطراف او.

“او [فرد] تا به حال هیچ همدلی او فوق العاده رانده شده و در راه است که تبدیل به افراد دیگر از جمله فرزندان و همسرش به آلت می شود خود را به پایان می رسد.

“اگر کسی می تواند استفاده به او امر استفاده از آنها را اگر آنها نمی بودند از استفاده از او تبعید آنها را در پدر من مورد [فرد Jr], غم انگیز, او استفاده کنید.”

فرد Jr حال وابستگی به الکل و مرگ از بیماری های مرتبط با زمانی که مری یک کودک بود.

او گفت که او کتاب نوشت نه برای خود درمانی و ورزش اگر آن را ممکن است یک فرمت از خانواده اختلال او گفت: ABC با جالب خنده.

اما او گفت: او انگیزه او عموی رئیس جمهور.

“من نمی توانم به او اجازه دهید از بین بردن کشور من. وجود دارد بسیاری از تشابه بین شرایطی که در آن خانواده اداره می شود و در آن این کشور است که در حال حاضر عامل – تمرکز بر روی کارهای اشتباه بالا بردن اشتباه, مردم,” او گفت:.

او اضافه کرد که آن را ناشی از “اجازه می دهد کسی به زندگی می کنند زندگی خود را بدون پاسخگویی.

“اگر من می تواند هر چیزی را انجام دهید برای تغییر روایت به فاش کردن حقیقت من نیاز به آن را انجام دهد.”

کاخ سفید به نام تهمت کتاب نهفته است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود به tweeting در مدت کوتاهی پس از اولین بخش از ABC مصاحبه پخش و لمس در مباحث مختلف اما هیچ یک از آنها را در خود و خواهرزاده کتاب و یا صبح روز چهارشنبه ، بیشتر از این مصاحبه نشان داده خواهد شد در صبح روز پنج شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پدر “محدود محدوده” پسرش دونالد احساسات است که قابل قبول به ایلخانی.

“احساس خاصی اجازه نداشتند. غم و اندوه ضربه به مهربان, بخشنده,” او گفت:, و اضافه کرد که فرد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر چنین احساسات شد “اضافی unmanly”.

مریم تهمت همچنین اصرار داشت که او ادعا که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرداخت می شود کسی که خود را به دبیرستان امتحانات بنابراین او می تواند واجد شرایط برای معتبر مدرسه کسب و کار وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا درست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de