دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای سعی کنید برای قرار دادن Bidens در دادگاه


دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای سعی کنید برای قرار دادن Bidens و اوباما گفت: شکارچی کردم Burisma کار بدون مدارک که جو شد اوکراین pointman و اوباما ارائه انعطاف پذیری’ به پوتین

 • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا تخلیه در هانتر بایدن در طول استیضاح دفاع
 • سابق فلوریدا AG Pam باندی لعنتی Burisma و به نام پتانسیل تضاد منافع و مسائل اخلاقی
 • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا خود را از سر گرفت دفاع دوشنبه
 • آنها در دفاع از او را برای چند ساعت در روز شنبه
 • آخر این هفته آورده بمب وحی از جان بولتون کتاب
 • کلینتون-عصر مستقل مشورت کن استار در زمان به خوبی از مجلس سنا را مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع او bemoaned ورود یک ‘سن استیضاح’
 • میت رامنی و سوزان کالینز گفت: آن را به طور فزاینده ای به احتمال زیاد شاهد خواهد بود به نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه
 • هر دو سناتور اشاره به آینده کتاب به عنوان دلیل
 • بولتون نوشت: تهمت به او گفت که او می خواست برای توقف کمک های نظامی به اوکراین تا زمانی که آن را کمک کرد تا با تحقیقات سیاسی به رقبای سیاسی خود
 • مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد بولتون ادعا

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قانونی و حقوقی تیم را باز کرد تا همه از حمله هانتر بایدن در روز دوم از آن دفاع از رئیس جمهور دوشنبه, رها کردن کاخ سفید مشاور Pam باندی به او اعتراض تجاری در قدرتمند خود را پدر.

باندی سابق فلوریدا دادستان کل در زمان به خوبی از مجلس سنا پس از یک محاکمه که در آن است در درجه اول بوده دموکرات آوردن Bidens – را که مورد تهمت برگزار شد تا میلیون ها نفر در امنیت دستیار به اوکراین برای به دست آوردن یک بررسی خود را رقیب سیاسی.

پس از وکلای همکار کن استار و پاتریک Philbin مورد استفاده خود را به زبان زمان به استرس گاهی اوقات محرمانه استدلال حقوقی باندی یک مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار رفت برای سیاسی jugular.

Former Florida Attorney General Pam Bondi speaks during the impeachment trial against President Donald Trump in the Senate at the U.S. Capitol in Washington, Monday, Jan. 27, 2020. She tore into Hunter Biden for what she cast as ethical lapses during her presentation

سابق فلوریدا دادستان کل Pam باندی صحبت می کند در طول استیضاح محاکمه در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سنا در ایالات متحده آمریکا کنگره آمریکا در واشنگتن روز شنبه, ژان. با 27 سال 2020 است. او پاره به هانتر بایدن برای آنچه که او به عنوان اخلاقی ساقط طول سخنرانی خود در

“ما ترجیح می دهند به صحبت کردن در مورد این. ما ترجیح می دهند به بحث در مورد این. اما خانه مدیران قرار داده اند این مستقیما در مسئله بنابراین ما باید آدرس آن را, ” او گفت: سنا قبل از باز کردن یک حمله شکارچی که مبارزات شخصی کشیده شده اند سرفصل میان آشکار در مورد کار خود را به صورت انرژی اوکراین شرکت Burisma.

او توضیح داد که چگونه هانتر بایدن پیوست و این شرکت پس از علائم هشدار دهنده در مورد آن تصمیم به ترک نقش خود را حتی در میان هشدار با شرکای کسب و کار.

‘به یاد داشته باشید این است که فقط یک ماه پس از پادشاهی متحده تقلب جدی در اتاق باز مورد پول شویی به Burisma هانتر بایدن می پیوندد هیئت مدیره خود گفت: باندی.

او به ارمغان آورد تا همکار شریک کسب و کار کریس هاینز که حمایت پس از افشاگریهای. او فکر می کرد که برای کار Burisma بود غیر قابل قبول ” او گفت:.

باندی به نقل آزادانه از ‘گزارش های عمومی’ – حتی فراخوانی اسلاید از نشریات رئیس جمهور به طور منظم derides از جمله ABC اخبار که گزارش در درگیری های بالقوه مورد علاقه در زمان شکارچی فرود آمد پر سود گیگ و واشنگتن پست.

‘آن گفت: انتصاب معاون رئیس جمهور را به نفت اوکراین در هیئت مدیره به نظر می رسد nepotistic در بهترین حالت نابکار در بدترین حالت’ باندی گفت.

'We would prefer not to be talking about this,' said Bondi as she brought up Hunter Biden

“ما ترجیح می دهند به صحبت کردن در این مورد گفت: باندی به عنوان او به ارمغان آورد تا هانتر بایدن

باندی نیز شامل تصویری از هانتر بایدن تصدیق کرد که او “احتمالا” نمی توانست بدست فرفره اگر او نبود بایدن پسر.

باندی به خودش شده است موضوع اخلاق انتقاد از تصمیم او در حالی که در فلوریدا AG تصمیم به پیوستن به چند دولت اقدام کلاس طرح دعوی در دادگاه در برابر تهمت دانشگاه توسط دانشجویان ادعا آنها فریب خوردن کردم. این مورد در نهایت منجر به حل و فصل و 25 میلیون دلار پرداخت شده توسط سازمان نسبت ناروا.

هانتر بایدن نشده است متهم از هر گونه رفتار مجرمانه متصل به معامله اگر چه شرکت سر Mykola Zlochevsky تا به حال حساب منجمد در اوکراین بررسی که کردم بعد متوقف شد.

‘آیا هانتر بایدن توقف کار برای Burisma? هیچ آیا معاون رئیس جمهور بایدن توقف پیشرو دولت اوباما در سیاست خارجی تلاش در اوکراین ؟ نه’ گفت: باندی.

بایدن نقش نگرانی های مطرح شده توسط مقامات رسمی وزارت امور جورج کنت آورده است که پتانسیل تضاد منافع به بالاتر یو پی اس.

زیر باندی را ارائه همکار تهمت وکیل اریک Herschmann گرفت تا علت نیز بیش از هانتر بایدن به اوکراین اتصالات.

او همچنین چرخد و به رئیس جمهور اوباما یادآوری داغ-میکروفن گفتگو با رئیس جمهور روسیه دیمیتری مدودف که وعده داده شده به انتقال اطلاعات به ‘ولادیمیر’ در طول یک مکالمه در مورد دفاع موشکی پیمان

در داخل سنا مجلسی اکثریت سناتورها از هر دو طرف راهرو نشسته سنگی رو گوش در سکوت به عنوان مورد نیاز است. دموکراتیک بهداشت ، Cory Booker ایستاده تکیه بر صندلی میز, چهره ترسناک در بخشی از باندی را ارائه.

مغلوب ساختن پیشی جستن را در تیم از سر گرفته و تلاش خود را برای انفجار این پرونده علیه او و دفاع از رئيس جمهور در تعامل با اوکراین – با مستقل مشورت کن استار در نظر گرفتن این مورد که استیضاح قابل استناد است ‘همه بیش از حد اغلب.’

استار که منجر به استیضاح مورد در همان مجلسی که در سال 1999 bemoaned ورود یک ‘سن استیضاح’ بدون کافی توجیه.

مثل جنگ استیضاح جهنم است. یا حداقل ریاست جمهوری استیضاح جهنم است’ گفت: استار.

'Like war, impeachment is hell,' former Independent Counsel Ken Starr told senators as a member of President Donald Trump's impeachment defense

مثل جنگ استیضاح جهنم است’ سابق مستقل مشورت کن استار گفته سناتور به عنوان یک عضو از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دفاع

استار شروع سخنان خود ساعت پس از بمب آیات جدید در نسخه خطی کتاب ادعا کرد که رئیس جمهور شخصا گره خورده است میلیون ها نفر در مشاور نظامی به یمن و تحقیقات.

او به خوبی از سنا برای حمله به ‘یک سری از کمبود’ در استیضاح مقالات که به تصویب مجلس با توجه به همکار تهمت وکیل جی Sekulow.

‘قاضی استار بسیار آشنا با این روند گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل جی Sekulow اشاره به استار نقش پیشرو اتهام به حذف رئیس جمهور بیل کلینتون از دفتر طول Monica Lewinsky رسوایی.

استار شروع سخنان خود با اشاره به دعوا بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن جولای 25, تماس با رئیس جمهور اوکراین و یا تیره راه خلاف کاران به نور آمد – اما با یک درس تاریخی است که اشاره به استیضاح نیکسون ایران کنترا و دیگر حزبی درگیری – سپس به حمایت پارلمان بریتانیا از قرن 19.

‘به جای یک بار در یک قرن پدیده آن بود که ریاست جمهوری استیضاح تبدیل به یک سلاح’ او گفت.

به عنوان دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا اشاره کرده بود محاکمه رخ می دهد و با یک انتخابات در اطراف گوشه. آدام شیف مقابله این خود استدلال با استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش بود به دعوت دخالت در انتخابات – که می تواند تماس آن انصاف به شک.

‘وجود دارد مشخصاتش عامل است که این دادگاه است که اتفاق می افتد در هر سال یک انتخابات در زمانی که ما مردم در یک ماده از ماه را به پای صندوقهای رای,’ استار گفت.

به جای استیضاح درمان استار استناد ‘سنت نظارت’ که او به نام ” یک بررسی در قدرت ریاست جمهوری.’

در صورت وجود اختلاف بر اسناد و مدارک و شهود ” و سپس رفتن به دادگاه. آن را واقعا به عنوان ساده به عنوان که’ گفت: استار.

دموکرات ها شامل ‘انسداد کنگره مقاله پس از دولت حاضر به ارائه اسناد و مدارک و یا شهود در دسترس برای استیضاح پرس و جو در خانه.

زمانی که استار انجام شد نیویورک دموکراتیک بهداشت ، کریستن جیلیبرند شد unimpressed.

“من مطمئن هستم که او صحبت کردن اما استدلال او بودند بسیار نازک و نه تحمل کردن’ او گفت: DailyMail.com. در کوبیدن کرد که استیضاح جهنم است او گفت: “من فکر کردم که این یک استدلال پوچ و کاملا غنی از آمدن او.’

مغلوب ساختن پیشی جستن پرقدرت تیم حقوقی را به خوبی از مجلس سنا روز شنبه برای از سرگیری دفاع آنها آغاز شد و در روز شنبه زمانی که رئیس جمهور شکایت بسیاری از آمریکایی ها نمی تواند تنظیم در با توجه به زمان بندی.

قبل از وکلا ساخته شده خود را در مورد مجلس سنا روحانی بری سیاه و سفید ساخته شده توجه داشته باشید از غم انگیز اخبار, ارجاع سقوط هلیکوپتر که به کشته شدن L. A. لیکرز بزرگ Kobe Bryant.

“ما فکر می کنم در مورد زندگی اختصار عدم قطعیت و میراث گفت: سیاه و سفید.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل جی Sekulow ترسیم چگونه بعد استدلال را – پس از مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر فشرده خود را در مورد توییتر حملات بیش از آخر هفته.

‘ما با حدس و گمان اتهامات که بر اساس مدارک استاندارد در تمام گفت: Sekulow.

‘رئیس جمهور بود و در تمام دوران بازیگری خود را تحت قانون اساسی اقتدار خود را تحت اختیارات قانونی در منافع ملی ما طبق سوگند خود را از دفتر’ Sekulow استدلال کرد.

واکنش سناتوران می گویند آن را به طور فزاینده ای به احتمال زیاد وجود خواهد داشت شاهدان به نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دادگاه در پی افشاگری از جان بولتون جلو آمدن کتاب.

سناتور میت رامنی و سوزان کالینز – دو مهم رای دموکراتها تلاش را بیشتر شاهد در دادگاه – گفت: این مهم به شنیدن از سابق مشاور امنیت ملی.

آنها نیز گفت: هر دو آنها صحبت با همکاران خود در مورد این موضوع که می تواند دیده می شود به عنوان یک هشدار به رهبر جمهوری خواه مجلس سنا میچ مک کانل که پشتیبانی وجود دارد برای چنین حرکت می کند.

LEGAL SHOWDOWN AT THE CAPITOL: Trump impeachment attorney Kenneth Starr arrives at the U.S. Capitol on the sixth day of the Senate impeachment trial of President Donald Trump, in Washington, DC, Monday, January 27, 2020

حقوقی و مرحله نهایی مسابقات در کنگره: مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح وکیل کنت استار می رسد در کنگره در روز ششم مجلس سنا استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن, DC, دوشنبه, ژانویه 27 سال 2020

Special Prosecutor Kenneth Starr stands before a crowd of reporters and photographers outside the Justice Department and answers questions about his investigation into President Clinton and intern Monica Lewinsky, Washington DC, January 22, 1998. Clinton was acquitted in the Senate. Starr on Monday warned against partisan impeachments

ویژه دادستان کنت استار می ایستد قبل از اینکه جمعیت از خبرنگاران و عکاسان در خارج از وزارت دادگستری و پاسخ سوال در مورد تحقیقات خود را به رئیس جمهور کلینتون و کارآموز Monica Lewinsky, Washington, DC, ژانویه 22 سال 1998 است. کلینتون بود تبرئه در سنا است. استار روز دوشنبه هشدار داد در برابر حزبی impeachments

Ken Starr, an attorney for President Donald Trump, speaks during the impeachment trial against Trump in the Senate at the U.S. Capitol in Washington, Monday, Jan. 27, 2020

کن استار, یک وکیل برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول استیضاح محاکمه در برابر تهمت در سنا در ایالات متحده آمریکا کنگره آمریکا در واشنگتن روز شنبه, ژان. 27, 2020

Mitt Romney

Susan Collins

میت رامنی و سوزان کالینز گفت: آن را به طور فزاینده ای به احتمال زیاد شاهد خواهد بود به نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه

Both senators cited revelations from John Bolton's forthcoming book as reasons they want to hear from him

هر دو سناتور ذکر آیات از جان بولتون آینده کتاب به عنوان دلایل آنها می خواهند به شنیدن از او

جان بولتون کلید REVELATIONS

جان بولتون باعث می شود یک سری از بمب ادعا در کتاب خود با توجه به بخشی از این مقاله دیده می شود توسط نیویورک تایمز.

آنها عبارتند از:

 • مغلوب ساختن پیشی جستن گفت بولتون در ماه اوت سال 2019 که او نمی خواهد آزادی کمک های نظامی به اوکراین تا زمانی که آنها مورد بررسی Bidens و ادعای تلاش برای دخالت در سال 2016 به نفع هیلاری کلینتون
 • مایک Pompeo خصوصی اعتراف کرد که رودی جولیانی ادعای ماری Yovanovitch بودند فاسد بودند بی اساس – و که او مشکوک آنها در حال ساخته شده برای کمک به دیگر جولیانی مشتریان
 • بولتون هشدار داد کاخ سفید وکلا که او می ترسید جولیانی با استفاده از کار خود را با رئیس جمهور خود را برای کمک به مشتریان خصوصی
 • میک Mulvaney اقدام رئیس ستاد شد و در حال حاضر حداقل یک بار در زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن و جولیانی مورد بحث Yovanovitch. Mulvaney گفته است ‘همکاران او پا به دور از چنین مکالمات
 • Pompeo گفت: لایحه Barr که او ذکر شده در جولای تماس با Zelensky. وزارت دادگستری ادعا می کند بر نمی دانند تا اواسط مرداد
 • مغلوب ساختن پیشی جستن برافراشته در مورد اوکراین در تلاش برای “خسارت” او در مارس 2019 زمانی که او ملاقات ران جانسون سناتور جمهوری خواه که در حال رفتن به Zelensky را افتتاح. و تهمت همچنین با اشاره به تئوری توطئه که اوکراین تا به حال هک دموکراتیک سرور

دموکرات ها نیاز به چهار سناتور جمهوریخواه برای عبور به سمت خود و رای به حکم شهود.

‘آن را به طور فزاینده آشکار است که این امر مهم به شنیدن از جان بولتون,’ رامنی به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل دوشنبه.

“من البته تصمیم نهایی در شهود ما پس از شنیدن نه تنها از دادستان اما از دفاع او گفت:. “من فکر می کنم در این مرحله آن را عادلانه می گویند جان بولتون اتحاد مربوطه شهادت.’

او اضافه کرد که او انتظار می رود دیگر جمهوری خواهان برای پیوستن به تماس برای بولتون به شهادت.

“من فکر می کنم آن را به طور فزاینده ای به احتمال زیاد است که دیگر جمهوری خواهان ملحق خواهد شد کسانی از ما که فکر می کنم ما باید از شنیدن جان بولتون’ او گفت. ‘من صحبت با دیگران که اظهار کرده اند بر این.’

ارشد دموکرات کنگره کارمند مشغول به کار در استیضاح گفت: DailyMail.com دوشنبه که ” ما هیچ ارتباطی با آقای بولتون یا آقای بولتون وکلا.’

بولتون گفته او شهادت خواهد داد اگر subpoenaed توسط سنا.

کالینز نیز گفت: او تکیه داده بود به سمت رای دادن به شهود.

از ابتدا به من گفت که در عدالت به هر دو طرف تصمیم در مورد اینکه آیا یا نه به تماس شاهدان باید پس از هر دو خانه مدیران و رئیس جمهور و وکلای این فرصت را به خود را در حال حاضر موارد است. من همیشه گفته ام که من به احتمال زیاد برای رای دادن به تماس شاهدان فقط به عنوان من در سال 1999 کلینتون محاکمه او در بیانیه ای گفت شنبه.

‘گزارش در مورد جان بولتون کتاب تقویت مورد شهود و باعث شد که تعدادی از مکالمات میان همکاران من,” او اضافه شده است.

دیگر سناتور جمهوریخواه باید وزن در مجلس بازگشت به واشنگتن را برای روز دو رئیس جمهور تهمت دفاع تیم.

‘ما نمی دانیم که آنچه در آن وجود دارد غیر از آنچه که به بیرون درز کرد. حدس من این است که جان بولتون می گوید حقیقت’ گفت: حزب جمهوری خواه سناتور. ران جانسون از ویسکانسین.

بولتون و جانسون گفته بود در ماه اوت زمانی که بولتون هنوز مشغول به کار در کاخ سفید – در مورد کمک به اوکراین است. بولتون خواست جانسون به تماس رئیس جمهور تهمت به طور مستقیم بر این موضوع که سناتور بود.

برخی از رئيس جمهور مدافعان, اما, باید شارژ بولتون با تلاش برای فروش یک کتاب است. بولتون از کار اخراج شد کاخ سفید در سپتامبر سال گذشته

واقعا وجود دارد هیچ چیز جدید در اینجا. آن را به نظر می رسد به تلاش برای فروش کتاب است. من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک آشکارسازی جدید هر روز. امروز فقط یک روز بیشتر گفت: جمهوری خواه ایالت جان Barrasso.

“من فکر نمی کنم آن را تغییر هر گونه اطلاعات اساسی از پایه مورد که خانه را برای قرار دادن در این مورد هم گفت: سناتور. Roy Blunt.

مک کانل گفت: سنا به رأی در تماس شاهدان پس از باز کردن استدلال ساخته شده است. که راه اندازی یک رای مدتی این هفته است.

President Trump denied the charges in Bolton's book

رئیس جمهور تهمت را رد اتهامات در بولتون کتاب

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر به خبرنگاران گفت: روز شنبه که بولتون کتاب قرار می دهد افزایش فشار بر سنا برای تماس با شاهدان.

‘چشم امریکا بر جمهوری خواهان در سنا’ او گفت.

استیضاح محاکمه شد طرح میتوانست یکشنبه شب هنگامی که به گزارش نیویورک تایمز در یک درز کپی از مقاله منتشر نشده برای کتاب جدید بولتون نوشتن است.

‘اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات’ قرار است منتشر شود 17 مارس است.

در آن بولتون نوشت که رئیس جمهور به او گفت که او می خواست برای توقف کمک های نظامی به اوکراین تا کشور اروپای شرقی کمک کرد با تحقیقات سیاسی به رقبای سیاسی خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن این اتهام را رد کرده است.

“من هرگز گفته جان بولتون که کمک به اوکراین شد و برای تحقیقات به دموکرات ها از جمله Bidens. در واقع او هرگز گله و شکایت در این مورد در زمان خود بسیار عمومی فسخ است. اگر جان بولتون گفت: این آن بود که تنها به فروش کتاب’ او توییتی در پاسخ.

رئیس جمهور همچنین در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در روز دوشنبه که او دیده نمی بولتون مقاله.

بولتون فرستاده بود آن را به کاخ سفید قبل از چاپ و نشر روشن است که مورد نیاز توسط قانون فدرال که سابق کارکنان دولت با امنیت گواهی عدم سوء پیشینه در حال نوشتن در مورد وقت خود را در خدمت دولت و به منظور اطمینان از اطلاعات طبقه بندی شده است به خطر بیافتد نیست.

سارا Tinsley مشاور Bolton در بیانیه ای گفت: ‘سفیر مقاله منتقل شد به کاخ سفید در هارد کپی چند هفته پیش قبل از انتشار بررسی توسط شورای امنیت ملی است. سفیر گذشت نیست پیش نویس مقاله را به هر کس دیگری. دوره است.’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>