دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوبت کاخ سفید به یک محل تجمع دوباره و نما در یک مغلوب ساختن پیشی جستن-مارک جرثقیل


دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوبت کاخ سفید به یک محل تجمع دوباره و نما در یک مغلوب ساختن پیشی جستن-مارک جرثقیل به رخ کشیدن در مورد ‘deregulating’ دوش ظرفشویی و lightbulbs و بیهوده گویی در برابر جو بایدن ادعا او را ‘لغو حومه’

  • رویداد صحنه در جنوب چمن کاخ سفید شامل یک جرثقیل بزرگ و دو باشگاه کامیون وانت
  • مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی مقررات از جمله کسانی است که حکومت حمام-سر و ماشین ظرفشویی
  • ادعا می کند که مردم فراموش غذاهای اجرای دستگاه سه بار
  • ‘شما یک دوش آب نمی شود’
  • همچنین شکایت مردم اجرا ماشین ظرفشویی سه بار متوالی
  • می گوید او به ارمغان آورد “قدیمی از مد افتاده نور لامپ های رشته ای’
  • گفت: برنامه های خود را محافظت حومه از ‘محو واشنگتن’

تبلیغات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد یکی دیگر از مبارزات انتخاباتی به سبک کاخ سفید روز شنبه, جایی که او تبلیغ تلاش های بریده بریده و مقررات در مناطق اعم از آب تمیز به نمایشگاه مسکن – تمام صحنه تحت یک جرثقیل تحمل خود نام و برگزاری غول وزن.

به عنوان او extolled مزایای قانونی کاهش تهمت بارها و بارها مورد حمله رقیب جو بایدن به عنوان او در یک ساعته رویداد در باغ گل رز کاخ سفید روز شنبه, نقاشی زوزه از منتقدان برای استفاده از مالیات دهندگان تامین می شود ساخت.

پنج شنبه رویداد ویژه دو باشگاه جدید کامیون وانت – یکی قرمز و یکی آبی. یک جرثقیل با ‘مغلوب ساختن پیشی جستن دولت’ بنر سه وزن به بیش از کامیون قرمز با سه وزن انباشته در آبی کامیون در سرپا نگه داشتن به معنای نشان دادن بار قوانین و مقررات.

President Donald J. Trump speaks during an event on the South Lawn of the White House in Washington, DC, USA, 16 July 2020. It included two large Chevy trucks and a crane that said 'Trump Administration'

رئیس جمهور Donald J. Trump صحبت می کند در طول یک رویداد در جنوب چمن کاخ سفید در واشنگتن, DC, ایالات متحده, 16 جولای سال 2020 است. آن را شامل دو باشگاه کامیون ها و جرثقیل که گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت’

او به عنوان خوانده شده از طریق اظهارات خود در یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته رئیس جمهور تحویل یکی از علامت تجاری خود را در مورد ریف فشار آب ضعیف است که او به مسائل قانونی.

او در مورد شکایت دلخوری از فشار آب ضعیف در صفحه اصلی فقط این بار به جای تمرکز بر روی توالت به عنوان او در گذشته صحبت کرد و ماشین ظرفشویی.

‘ما در حال بازگرداندن انتخاب مصرف کننده در صفحه اصلی لوازم طوری که شما می توانید خرید واشر و خشک کن حمام-سر و لوله ها’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او در مورد شکایت مقررات در نظر گرفته شده برای کاهش مصرف آب.

REGULATED: About 200 attendees were seated in rows. There were two large bottles of hand sanitizer and a military band playing 'Georgia' and 'God Bless America'

تنظیم: حدود 200 شرکت کنندگان نشسته بودند در ردیف. وجود دارد و دو بطری بزرگ ضد عفونی کننده دست و یک گروه موسیقی نظامی بازی “گرجستان” و “God Bless America’

Vice President Mike Pence waits of an event on regulatory reform to begin on the South Lawn of the White House, Thursday, July 16, 2020, in Washington

معاون رئیس جمهور مایک پنس منتظر یک رویداد در اصلاحات قانونی برای شروع در جنوب چمن کاخ سفید روز شنبه, جولای 16, 2020, در واشنگتن

President Donald Trump walks past weights and a crane after delivering remarks on Rolling Back Regulations to Help All Americans on the South Lawn at the White House on July 16, 2020 in Washington,DC

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده گذشته وزن و یک جرثقیل پس از ارائه سخنان در عقب مقررات برای کمک به همه آمریکایی ها در جنوب چمن در کاخ سفید در ژوئیه 16 سال 2020 در واشنگتن,DC

The event featured about 200 people who clapped during the president's remarks

این رویداد برجسته در حدود 200 نفر که کف طول رئيس جمهور در سخنان

بنابراین حمام-سر شما یک دوش آب نمی شود. شما می خواهید به شستن دست های خود را آب نمی شود. بنابراین چه چیزی شما را انجام دهید ؟ شما فقط آنجا ایستاده دیگر ؟ چون من در مورد شما نمی دانم, اما آن را به صورت کامل’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نقشه کشی می خندد و دانش سطحی از تشویق است.

‘ماشین ظرفشویی شما نمی هر گونه آب, بنابراین شما – افرادی که غذاهای شما آن را فشار دهید و آن را دوباره می رود. و شما آن را دوباره و دوباره. بنابراین شما نیز ممکن است به آنها که شما را تا پایان با استفاده از آب کمتر است. بنابراین ما ساخته شده آن را بسیار ماشین ظرفشویی در حال حاضر مقدار زیادی آب بیشتر و در بسیاری از مکان ها در اکثر نقاط کشور آب است نه یک مشکل. آنها نمی دانند که چه چیزی برای انجام با آن. آن را به نام باران.’

تهمت نیز گفت: او به ارمغان آورد ” قدیمی از مد افتاده نور لامپ های رشته ای.’

وجود دارد یک تنظیم کننده فشار در آغاز جورج دبلیو بوش به فاز 100 وات لامپ و هدایت آمریکایی ها نسبت به انرژی جایگزین.

“من آنها را به ارمغان آورد. آنها دو کیفیت خوب: آنها ارزان تر و آنها بهتر است. آنها نگاه بهتر است آنها را شما نگاه کنید خیلی بهتر است. که مهم است برای همه ما,’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: انفجار مقررات که موظف به جمع و جور لامپ فلورسنت و لامپ های LED.

به عنوان در چهار شنبه رویداد تهمت تحویل کاهش حملات در بایدن ‘سبز معامله جدید,’ “سوسیالیستی” سناتور. برنی ساندرز و رادیکال او گفت: می خواستم به هر دو را به پایین و تغییر نام بنای یادبود واشنگتن.

او همچنین تحویل با اشاره به حمله دموکرات ها در مورد حومه – سیاسی میدان نبرد که در آن تهمت بوده است خونریزی پشتیبانی در میان کالج تحصیل زنان سفید.

‘آنها می خواهند پال خواستار قطع بودجه دولت و لغو خود را از پلیس و اجرای قانون در حالی که در همان زمان از بین بردن ما بزرگ حومه. حومه تخریب به پایان خواهد رسید با ما در هفته آینده’ تهمت ادعا کرد پس از زیان ایران کرسی مجلس در سال 2018 در حومه شهر.

‘من بحث خواهد شد AFFH قانون است. این AFFH قانون’ تهمت تاکید کرد با اشاره به نمایشگاه مسکن و مقررات او به نام ” یک فاجعه است.’

و برنامه های ما برای حفاظت از حومه از برچیده توسط واشنگتن دموکرات توسط مردم در سمت چپ که می خواهید برای دیدن حومه نابود, که اهمیتی نمی دهند.’

‘مردم کار کرده اند و تمام زندگی خود را برای رسیدن به یک جامعه و در حال حاضر آنها در حال رفتن به تماشای آن بروید به جهنم. قصد ندارم به اتفاق می افتد. نیست در حالی که من اینجا هستم,’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت حذف ‘25,000 صفحات از بین بردن مقررات.’

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خلاصه گره خورده مقررات به کروناویروس است ravaging جهان است و باعث سنبله در فلوریدا است که در مبارزات انتخاباتی خود خزیدن به فرمت دوباره خود را اوت کنوانسیون.

‘ما گرفته اند بیش از 740 اقدامات را به حالت تعلیق مقررات که باید آهسته پاسخ ما به چین, ویروس,’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با استفاده از اصطلاحات که برخی از اصطلاح لکه دار کردن.

مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به ‘بایدن-برنی طرح’ برای لغو نقدی به قید وثیقه. ‘فکر می کنم که. به قید وثیقه. هیچ مشکل. آنها به کشته شدن کسی – اجازه دهید ’em,’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: mischaracterizing طرح دو نامزد پیشنهاد شده است.

پول نقد وثیقه سیستم اجازه می دهد برخی از مردم به پرداخت قبل از محاکمه در حالی که کسانی که نمی توانند این پول باید زندانی باقی می ماند – اما مردم متهم از خشن ترین جرائم در بسیاری از موارد بازداشت شده اند.

“آنها می خواهند برای خلاص شدن از زندان است. آنها فکر نمی کنم کسی باید به زندان,’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم قیری مخالفان خود را به عنوان “سوسیالیست” و بازیگران آنها را به عنوان در لیگ با ‘غیرمنتخب بوروکرات که نمی دانم آنچه آنها در حال انجام است.’

مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده یک ‘بسیار هیجان انگیز هشت هفته’ از چیزهایی که هیچ کس حتی فکر هر چند در مورد فکر ممکن است.’

‘هشت هفته من فکر می کنم Mike ما صادقانه می توان گفت هیچ کس تا به حال رفتن به دیدن هشت هفته مانند ما در حال رفتن به,’ تهمت پیش بینی کرد.

چون ما واقعا. ما در حال گرفتن در مهاجرت. ما در آموزش و پرورش است. ما در بسیاری از جنبه ها از چیزهایی است که مردم امید بسته کردگی در گره در کنگره … اما شما ببینید سطح از جزئیات و شما خواهید دید که سطح فکر است که بسیاری از مردم معتقد بودند به شدت ما نیست که در این کشور است.

نیویورک تایمز تحلیل نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معکوس و یا لغو 68 مقررات زیست محیطی به تاریخ.

آنها عبارتند از اوباما عصر مقررات در تولید گازهای گلخانه ای از نیروگاه ها و حرکت صعودی از دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای از ماشین ها و کامیون ها.

پارک شده در مقابل کاخ سفید برای این رویداد دو کامیون. یکی بود یک بنر که گفت: “40 سال بار نظارتی.’ دیگر یکی گفت: “4 سال از مقررات آزادی است.’

مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد به ” هرگز بازگشت به روزهای خرد کردن روح مقررات.’

تهمت نبود خجالتی در مورد ارائه حملات مستقیم بر بایدن از جنوب چمن کاخ سفید.

‘ما کل اقتصاد ما بسیار راه زندگی هستند تهدید بایدن برنامه ریزی برای تبدیل ملت ما,” او گفت:.

او یک زیبایی شکایت در مورد بایدن در تماس با صفر تولید گازهای گلخانه ای از خانه های جدید و ساختمان.

‘بین بردن نگاه از خانه زیبایی خانه.’

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany تحت فشار قرار دادند پشت در رسیدگی به شکایات در مورد استفاده از کاخ سفید برای فعالیت سیاسی که در مورد خواسته چهارشنبه رویداد.

او خواسته شده بود که اگر وجود دارد هر محل در کاخ سفید که در آن شما فکر می کنم سیاست نامناسب است.’

‘که در آن شما رسم خط?’ خبرنگار پرسید: با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن میزبانی انتخاباتی جلسه در اتاق کابینه در ماه گذشته و پس از آن خود را سهشنبه باغ گل رز گفتار.

McEneny گفت: تخم عمل نمی درخواست به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور و پس از آن به چالش خبرنگار که گفت که او به طور خاص درخواست در مورد قانونی که محدودیت فدرال کارکنان از شرکت در فعالیت های سیاسی است.

“چه شما مشکل واقعی بود این واقعیت است که رئیس جمهور به یک بسیار خوب و قدرتمند سخنرانی از باغ گل رز,’ McEnany گفت: حرکت به یکی دیگر از سوال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de