دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترومپت, عجیب و غریب, تئوری توطئه حدود 75 سال بوفالو پلیس تحت فشار قرار دادند به زمین


مغلوب ساختن پیشی جستن هل عجیب و غریب تئوری توطئه که 75 سال تحت فشار قرار دادند به زمین توسط بوفالو پلیس بود ‘یک ANTIFA provocateur’ تلاش برای اسکن پلیس ارتباطات و اغراق آمیز ،

  • رئیس جمهور تهمت توییتی یک تئوری توطئه در مورد مردی بود که زدم پایین توسط بوفالو پلیس در یک معترض
  • OANN گزارش اطلاعات از محافظه کار Treehouse که او می تواند یک ‘Antifa provocateur’ و آن را ممکن است یک غلط-پرچم عملیات
  • مرد می تواند به دیده شدن تحت فشار قرار دادند به زمین و خونریزی پس از گرفتن در راه پلیس
  • او همچنان در بیمارستان بستری در بوفالو با توجه به وکیل
  • مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که 75 سال سن مارتین Gugino ‘کاهش یافت و سخت تر از رانده شد’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه لعنتی بیرون یک تئوری توطئه شنبه ادعا 75 سال دیده می شود در فیلم گرفتن محکم به زمین توسط بوفالو پلیس در جریان اعتراض های سقوط ‘سخت تر از او تحت فشار قرار دادند و تا به حال اتصال به Antifa.

توییت اشاره شده در گزارش جناح راست یکی آمریکا شبکه خبر با نزدیک آهسته فیلم از این حادثه در حالی که صدای بیش از یک خبرنگار سیاهی امکان اتصال به Antifa یک گروه مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است می خواهد به برچسب به عنوان داخلی سازمان تروریستی است.

این گزارش ادعا می کند که این حادثه – که 75 سال از معترضان مارتین Gugino بود محکم به زمین توسط پلیس – ‘می تواند ناشی از یک پرچم دروغین تحریک سمت چپ گروه Antifa.’

این گزارش به نقل از اطلاعات به نظر می رسد که در محافظه کار Treehouse که مشخص Gugino به عنوان ‘شناخته شده فعال.’

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی صبح روز سه شنبه: ‘بوفالو از معترضان راندند توسط پلیس می تواند یک ANTIFA provocateur. 75 سال, Martin Gugino بود تحت فشار قرار دادند دور پس از ظاهر شدن به اسکن پلیس ارتباطات در جهت سیاه و سفید کردن تجهیزات. @OANN.’

An elderly man was seen approaching Buffalo police officers in riot gear outside of City Hall on Thursday

یک مرد مسن دیده می شد با نزدیک شدن بوفالو افسران پلیس ضد شورش در خارج از سالن شهرستان در روز پنج شنبه

President Trump tweeted that 75-year old Martin Gugino 'fell harder than was pushed'

رئیس جمهور تهمت توییتی که 75 سال سن مارتین Gugino ‘کاهش یافت و سخت تر از رانده شد’

Martin Gugino, a longtime peace activist from Amherst, had been at a protest at Niagara Square near Buffalo City Hall when he was pushed. He hit his head on the ground causing it to bleed

مارتین Gugino یک دیرین فعال صلح از امهرست شده بود در یک تظاهرات در نیاگارا مربع در نزدیکی Buffalo City Hall زمانی که او تحت فشار قرار دادند. او ضربه سر خود را بر روی زمین باعث آن را به خونریزی

رئیس جمهور افزود که او با موافقت حداقل بخشی از آنچه را به جلو توسط پخش در شبکه او به طور منظم به سیاهی. ‘من به تماشای او سخت تر از رانده شد. بود با هدف اسکنر. می تواند یک مجموعه است ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید.

این OANN خبرنگار شناسایی خود را به عنوان Kristian Rouz که نازل شده است به طور همزمان کار برای کرملین حمایت Sputnik news. روزانه وحش قبلا گزارش شده است که Rouz متولد شد و در سیبری فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی نووسیبیرسک و نقل مکان به ایالات متحده در سال 2017.

Gugino باقی مانده بستری در بوفالو با توجه به وکیل.

‘او جدی است ، اما وضعیت با ثبات است. مارتین اذعان کرد و صمیمانه قدردانی از غلیان احساسات فوق العاده ای در حمایت از او دریافت کرده است به سراسر کشور. مارتین و خانواده اش همچنان به درخواست حریم خصوصی به عنوان آنها تمرکز مارتین سلامت و بهبودی’ وکیل کلی Zarcone گفت: WGRZ گزارش شده است.

دو افسر پلیس که راندند او هفته گذشته در یک حادثه دستگیر شده در نمایشی تصویری باید التماس کرد گناه نیست به حمله. تصویری از این حادثه نشان می دهد Gugino خونریزی در پیاده رو به عنوان یک گروه از افسران راه رفتن توسط.

بوفالو شهردار بایرون براون گفت Gugino بود ‘همزن’ که در تلاش برای کار کردن جمعیت و از آنها خواسته شده بود به ترک منطقه ‘متعدد’ times.

این OANN گزارش zeroed در فیلم مرد با تکان دادن تلفن خود را در حالی که آینده در تماس نزدیک با اعضای یک بوفالو واحد پلیس در طول تظاهرات.

همه 57 افسران در بوفالو اداره پلیس Emergency Response Team استعفا از تیم ملی در روز جمعه در حمایت از همکاران خود که به بیش از این حادثه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>