دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘به شدت با توجه به عفو کامل برای مایکل فلیندونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “به شدت با توجه به عفو کامل” برای مایکل فلین اولین مشاور امنیت ملی که التماس گناه به دروغ به اف بی آی در مورد معاملات خود را با سفیر روسیه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

فلین قطع یک معامله به عنوان بخشی از ویژه مشاور رابرت مولر را بررسی انتخابات روسیه دخالت و ارتباط بین تهمت و مسکو است.

او در ابتدا از همکاری با تحقیقات به این نتیجه رسیدند که در سال گذشته بدون ایجاد توطئه جنایی اما آیا وضع شواهد گسترده ای از تماس بین مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران و روسیه و ممکن است انسداد عدالت توسط خود رئيس جمهور.

فلین که اخراج شد به عنوان مشاور امنیت ملی پس از تنها 24 روز در نقش نشده است محکوم شد اما تعدادی از مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران و همکاران بوده است محکوم و زندانی در موارد ناشی از مولر ،

فلین چهره ممکن است ،

او به دنبال برداشت خود را از گناه در ماه ژانویه “از آنجا که از دولت بد, ایمان, vindictiveness و نقض مورد درخواست”.

او تغییر در رویه آمد او پس از استخدام یک وکیل فاکس نیوز, کارشناس سیدنی پاول دیرین منتقد مولر پرسش که pedaled متعدد نادرست تئوری های توطئه در تحقیقات و دیگر تهمت سیاست و مسائل در زمان نخست مصاحبه.

روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “بنابراین در حال حاضر گزارش شده است که پس از از بین بردن زندگی خود و زندگی خود خانواده فوق العاده (و بسیاری دیگر نیز) اف بی آی مشغول به کار در رابطه با وزارت دادگستری است ‘از دست رفته’ سوابق ژنرال مایکل فلین. چگونه راحت است.

“من به شدت با توجه به عفو کامل!”

اگر چه تهمت نیست استناد خاص گزارش پاول بود توییتی ساعت زودتر یک ادعای بی اساس است که “#FBI هنوز پنهان کردن شواهد #فلین بی گناهی”.

پاول که نیز بارها و بارها ترجمه یهودستیزانه تئوری های توطئه است ادعا در درهم و برهم حقوقی براده که مقامات FBI تغییر یک مصاحبه خلاصه با فلین و توطئه برای جلوگیری از او را از به دست آوردن مشاوره حقوقی قبل از او مصاحبه شد.

تهمت استفاده از عفو ریاست جمهوری قدرت ثابت شده است بسیار بحث برانگیز به عنوان او تبدیل جملات یا عفو برجسته از جمله حامیان سابق کلانتر جو Arpaio و سابق پلیس شهر نیویورک کمیسر برنی Kerik.

در موارد مربوط به روسیه بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن است flirted با مفهوم عفو و یا اعطای عفو به پل Manafort سابق خود کمپین صندلی که پیدا شد به جرم اتهامات مالی و راجر سنگ دیرین متحد شد و به جرم دروغ گفتن به کنگره و دستکاری با یک شاهد.

“کسی به چوب برای مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه فوریه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im