دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استوکس نژادی ترس با درخواست تجدید نظر به حومه رای دهندگان

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت: آمریکایی ها “زندگی خود را در حومه شیوه زندگی, رویا” دیگر نمی خواهد “م” کم درآمد مسکن در جوامع خود را صریح و روشن تلاش برای استوک نژادی ترس در میان مرفه سفید رای دهندگان که در حال رها کردن حزب جمهوری خواه تحت رهبری او.

سخن گفتن بخشی از یک الگوی از رئیس جمهور ایالات متحده به عنوان او تلاش می کند برای بازسازی جایگاه خود را در حومه شهر است که حفره حفره میان دولت او را شکست حاوی coronavirus همه گیر متعاقب آن بحران اقتصادی و همچنین به عنوان رئیس جمهور تهاجمی پاسخ به سراسر کشور در اعتراض به نژادپرستی نظاممند است که نظرسنجی ها نشان می دهد اکثر آمریکایی ها پشتیبانی می کند.

“من خوشحال هستم به اطلاع همه مردم زندگی خود را در حومه شهر زندگی رویا است که شما دیگر نمی خواهد ناراحت شود و یا از نظر مالی صدمه دیده با داشتن مسکن اقشار کم درآمد ساخته شده است در محله شما….,” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی به عنوان او سفر به تگزاس در روز چهارشنبه. “خود را قیمت مسکن بالا خواهد رفت بر بازار و جرم و جنایت خواهد شد. من باید لغو اوباما-بایدن AFFH قانون است. لذت بردن از!”

توییت منابع مثبت پیشبرد نمایشگاه مسکن اوباما-دوران برنامه طراحی شده برای کاهش تبعیض نژادی در آمریکا حومه.

این قانون اجرا شده در سال 2015 نیاز به شهرستانها و شهرهای کوچک که دریافت بودجه فدرال برای شناسایی الگوهای تعصب نژادی و اقدام اصلاحی برای رسیدگی به اختلافات. آن ساخته شده است در این نمایشگاه مسکن عمل 1968 قوانین حقوق مدنی که ممنوع مسکونی تبعیض است اما هنوز برای رسیدن به آن گسترده تر هدف ترویج یکپارچه سازی.

هفته گذشته دولت اعلام لغو این برنامه موافقت با منتقدان محافظه کار که نمایشگاه-سیاست مسکن به مبلغ فدرال نفس بیش از حد به جوامع محلی.

در این اطلاعیه مسکن و توسعه شهری, منشی, بن کارسون به نام برنامه “پیچیده و پر هزینه و بی اثر” و گفت: این امر می تواند جایگزین یک قانون جدید به نام “حفظ جامعه و محله انتخاب”.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال پیش نمایش و دولت او طرح به روده سیاست در اوایل این ماه یک روز پس از او نوشته شده تصویری از یک قهر سفید زن و شوهر که خود سلاح گرم در جهت از معترضان که در راهپیمایی های گذشته خود عمارت در داخل یک جامعه دردار در سنت لوئیس. این زوج بعدها متهم به استفاده غیر قانونی از سلاح.

صحبت کردن در دو عقاب انرژی حفاری نفت در تگزاس در روز چهارشنبه تهمت تبلیغ تصمیم خود را برای پایان دادن به این نمایشگاه-سیاست های مسکن ادعا: “این جهنم برای suburbia.”

در بیانیه ای اعلام کرد بایدن ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به تگزاس است که دست و پنجه نرم کردن با یکی از این کشور بدترین شیوع بیماری به عنوان طوفان هانا batters در گوشه جنوب شرق از دولت است.

“در حال حاضر است زمان برای فعالیت سیاسی و یا عکس ops می شود.” “تگزاسی نیاز به یک رئیس جمهور با تجربه و چشم انداز مبارزه برای خانواده ها مهم نیست که چگونه بسیاری از فجایع رسیدن به سواحل ما.”

اما نشانه هایی وجود دارد مغلوب ساختن پیشی جستن دلتنگی برای دوران گذشته نیست طنین با آمریکایی ها که به طور فزاینده ای می گویند که آنها نگران هستند با تبعیض نژادی. این تغییرات در حال تغییر چشم انداز سیاسی از یک بار-محافظه کار متحده, Texas.

در سال 2018 رای دهندگان در حومه هوستون سن آنتونیو و آستین کمک سوخت های تاریخی دستاوردهای دموکراتیک در تعدادی از شهرستان ها و مناطق که رای دادند جمهوری فقط دو سال قبل از. اخیر کلمبیا کلمبیا نظرسنجی از رای دهندگان تگزاس در بر داشت مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن قفل شده در یک آماری کراوات.

یک بار یک بنای جمهوری خواه پایگاه حومه رای دهندگان و به خصوص حومه زنان احتمالا نقش مهمی در تعیین کنترل سنا و کاخ سفید.

دموکرات ها را به دست آورد کنترل از خانه در سال 2018 را در انتخابات میان دوره ای توسط حمله از طریق یک بار-جمهوری خواه منطقه از کالیفرنیا و تگزاس به ویرجینیا و گرجستان است. زمان رای گیری نشان می دهد که جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد ها رو در بخش پشتیبانی خود را از کالج تحصیل زنان و حومه رای دهندگان.

یک ABC News/واشنگتن پست نظرسنجی در بر داشت بایدن پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن نه درصد در میان حومه پیدا کرده اند. در میان حومه زنان بایدن رهبری مغلوب ساختن پیشی جستن توسط یک حاشیه از 60 درصد به 36 درصد. در مقابل بایدن دقت لبه های گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن در میان حومه مردان 49 درصد به 45 درصد است.

در هفته های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن است و ریختن هر صورت ظاهر از ظرافت در درخواست های خود را به شک و تردید ساکنان امریکا جوامع اتاق خواب.

JERRY MATHERS with Hugh Beaumant, Tony Dow and Barbara Billingsley.Leave it to beaver.Supplied by Photos, inc. © Supplied By Globe Photos, Inc/Globe Photos/ZUMA Wire/Alamy Live NewsE9KR0A JERRY MATHERS with Hugh Beaumant, Tony Dow and Barbara Billingsley.Leave it to beaver.Supplied by Photos, inc. © Supplied By Globe Photos, Inc/Globe Photos/ZUMA Wire/Alamy Live News leave it to beaver

“به زنان خانه دار حومه امریکا باید به عنوان خوانده شده این مقاله” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی آخرین هفته های نیویورک پست op-ed by سابق نیویورک معاون فرماندار بتسی McCaughey که استدلال کرد که بایدن مسکن طرح را تهدید می کند “ارزش خانه جدید خود را به اندازه خود لایحه مالیات بر اموال و شخصیت این شهر که در حال حاضر در خانه تماس بگیرید”.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه می دهد یک کاریکاتور از حومه است که به نظر می رسد پاره پاره از ترک آن را به نگاه 1950s طنزهای مورد سفید طبقه متوسط آمریکا ، اما این تصویر جدا از واقعیت کنونی حومه امریکا که اتحادش را تغییر سیاسی و جمعیتی در چند دهه گذشته است.

مهاجران و مردم از رنگ باید نقل مکان به حومه تنوع جوامع است که یک بار عمدتا سفید. در ضمن کالج تحصیل رای دهندگان – و به خصوص زنان سفید – مهاجرت کرده اند از حزب جمهوریخواه بخشی از تدریجی سیاسی واقعیت است که تهمت کمک به سرعت بخشیدن به.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>