دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استوکس تازه coronavirus ردیف عنوان ووهان بازگشاییدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتقاد سازمان بهداشت جهانی (WHO) و با مفهوم پکن گفت: جهانی بدن است “چین محور” و “مغرضانه” نسبت به رقیب ابرقدرت.

به عنوان ووهان شهر در مرکز شیوع شروع به بازگشت به زندگی عادی مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود که “ممکن است در مورد بسیاری از چیزها” و تهدید قرار داده و نگه دارید که در بودجه. وقتی پرسید که آیا این یک ایده خوب در طول یک بیماری همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد و گفت از آن و پس از آن گفتند که “در آن نگاه کنید”.

“ما قصد داریم به بررسی آن ما در حال رفتن به آن نگاه کنید. اما ما در پایان دادن به بودجه, آره, چون شما می دانید آنچه که آنها آن را به نام اشتباه, و اگر شما نگاه به عقب در طول سال حتی همه چیز به نظر می رسد بسیار مغرضانه نسبت به چین است. که درست نیست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا سوال در چین گزارش شماره از عفونت و گفت: در هفته گذشته گفت: آنها “کمی در سمت نور” و با اشاره به شیوع بیماری به عنوان “چینی” ویروس باعث شکایت از پکن است.

تازه سالوو آمد در برابر یک پس زمینه از یک بدتر شدن مرگ و میر در ایالات متحده با ایالت نیویورک گزارش روز سه شنبه به بالاترین سطح خود تنها روز افزایش با 731 مرگ و میر. حداقل 3,544 های مردمی در شهر نیویورک به تنهایی از Covid-19.

جدید یادداشت تهمت آشکار شد و هشدار داد در پایان ماه ژانویه که به سختی عمل لازم بود برای جلوگیری از صدها نفر از هزاران نفر از آمریکایی مرگ باید سوخت پیشنهادات رئیس جمهور است که به دنبال یک قربانی.

این که اعلام Covid-19 اضطراری برای بهداشت عمومی در تاریخ 30 ژانویه. تقریبا یک ماه بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن بود که در مقایسه با ویروس آنفلوانزا گفت: آن را تحت کنترل در آمریکا قبل از اعلام ملی اضطراری در 13 مارس.

آمریکا در حال حاضر حدود 400,000 موارد و 13,000 مرگ و میر در مقایسه با نزدیک به 83,000 موارد در چین و 3,337 مرگ و میر. در سطح جهان وجود دارد که بیش از 1.4 m موارد و بیش از 82,000 مرگ و میر.

در همین حال نخست وزیر بوریس جانسون صرف یک شب دوم در بخش مراقبت های ویژه یکی از نگرانی های جدی جدی از وضعیت خود و خلاء قدرت او در پشت برگ. خود را “تعیین شده بازمانده” دومینیک Raab هنوز هم نیاز به تصویب هیئت دولت برای تصمیم گیری های مهم.

وجود دارد ترس بریتانیا را تبدیل به بدترین آمار کشور در اروپا با بیش از 40 درصد از قاره مرگ و میر با توجه به پیش بینی. موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی پیش بینی شده 66,000 انگلستان و میر ناشی از Covid-19 مرداد ماه با اوج نزدیک به 3 ، 000 مرگ و میر در روز است.

نیوزیلند سریع تصمیم به اعمال سخت مستند اقدامات ماه گذشته به نظر می رسد پرداخت با ملت ضبط آن کمترین تعداد coronavirus موارد در دو هفته.

در تحولات دیگر:

  • چین در شهر ووهان که در آن شیوع آغاز شد تا به حال سفر محدودیت برداشته در روز چهارشنبه برای اولین بار پس از ماهها مستند آغاز شده است. این شهر 11m ساکنان اجازه داده شد به ترک شهر اگر آنها به حال یک “سبز” وضعیت در سلامت اجباری کد برنامه. بازگشایی یک روز پس از چین ادعا کرد که هیچ مرگ و میر ناشی از این ویروس برای اولین بار از ماه ژانویه است.

  • ترکیه از مطرحترین عفونت نرخ رشد بیش از 3000 در روز است. فقط در چهار هفته ترکیه گزارش کرده است 30,217 موارد اما کاهش نرخ مرگ و میر از دیگر تلاش کشورها با 649 مرده است.

  • اندونزی تایید کرده فقط 2,738 موارد و 221, مرگ و میر, اما مقامات تنها قادر به پردازش حدود 240 از دقیق ترین آزمون در روز است. این کشور از 264m را تایید نمی کند اول آن مورد تا 2 مارس باعث ترس ویروس باقی مانده بود به گسترش به خصوص در شهر جاکارتا است. رئیس جمهور Joko Widodo اعلام کرده است محدودیت های بیشتری بر ساکنان داشتن زودتر در برابر مستند اقدامات است.

  • ایتالیا اعلام کرده است خود را در بنادر “نا امن” خواهد شد و نه اجازه هر گونه مهاجر را از قایق نجات به زمین تا پایان پاندمی اضطراری است.

  • سابق چینی ملک اجرایی و منتقد صریح از چین پاسخ به همه گیر است و تحت بررسی برای “نقض جدی و انضباط و قانون” – یک تعبیری برای پیوند اتهامات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>