دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد پلوسی برای رد کاخ سفید پیشنهاد برای ارائه به کنگره با تست سریع


‘دیوانه نانسی را با استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای نشان دادن به کار!’: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد پلوسی برای رد کاخ سفید پیشنهاد برای ارائه به کنگره با تست سریع و خواسته های او می آید و به واشنگتن در حال حاضر

  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به راه اندازی توییتر بیهوده گویی در برابر مجلس نانسی پلوسی شنبه شب
  • پلوسی و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تبدیل کردن پیشنهاد خود برای کنگره به ‘5 دقیقه ابوت آزمون’ به صورت COVID-19
  • آنها گفتند: ‘ممنون’ اما منابع باید به خط مقدم برای اولین بار
  • مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی حرکت به tweeting: ‘دیوانه نانسی را با استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای نشان دادن به کار!’
  • سپس او را بازتوییت کرد نامربوط پست توسط مک کانل از مارس
  • مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در صبح روز کنگره می تواند پنج دقیقه ویروس آزمون
  • این می آید به عنوان سناتور نگران هستند آنها باید بازگشت به واشنگتن DC دوشنبه در حالی که خانه بازگشت لغو شده است
  • در اینجا چگونه برای کمک به مردم نهفته Covid-19

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ناودان نانسی پلوسی برای رد کاخ سفید پیشنهاد برای ارائه به کنگره با سریع coronavirus تست و خواستار او ‘بازگشت به واشنگتن در حال حاضر”.

رئیس جمهور به راه اندازی توییتر بیهوده گویی در برابر مجلس شنبه شب پس از او و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روشن خود را ارائه دهد که همه اعضا را دریافت ‘5 دقیقه ابوت آزمون’ به صورت COVID-19 روز پس از متهم پلوسی از لغو خانه بازگشت چرا که او ‘با بهره گیری از [او] تعطیلات’.

‘هیچ دلیلی برای آن را به نوبه خود به جز سیاست. ما باید مقدار زیادی از تست. شاید شما نیاز به یک دکتر جدید بیش از وجود دارد, ” او شود.

‘دیوانه نانسی را با استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای نشان دادن به کار!’

Donald Trump has slammed Nancy Pelosi for rejecting the White House's offer to provide Congress with rapid coronavirus testing and demanded she 'come back to Washington now'

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ناودان نانسی پلوسی برای رد کاخ سفید پیشنهاد برای ارائه به کنگره با سریع coronavirus تست و خواستار او ‘بازگشت به واشنگتن در حال حاضر’

مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کردم تا از او عصبانی انفجار توسط retweeting پست مک کانل آپلود تقریبا دو ماه پیش.

‘زمان در حال حاضر برای همه آمریکایی ها به شرکت در پایه عقل سلیم اقدامات و برای آمریکایی ها در افزایش خطر ابتلا به اقدامات احتیاطی اضافی. کارشناسان’ دقیق توصیه هایی برای افراد خانواده و کارفرمایان در دسترس هستند آنلاین در http://Coronavirus.gov.,’ مک کانل اصلی پست به تاریخ مارس 10 عنوان خوانده شده.

گیج کننده retweet به دنبال یکی دیگر از توییت ارسال می شود بعد از ظهر شنبه که در آن رئیس جمهور همچنین در زمان هدف در پلوسی حمله به او را با نام مستعار برای او “دیوانه نانسی’.

در اولین توییت او گفت پلوسی ‘او باید دوباره به واشنگتن در حال حاضر’ گفت: ‘استیضاح جعل خواهد بود’.

‘استیضاح جعل خواهد شد در معرض. دیوانه نانسی هیچ چیز انجام می شود که چرا او پرتاب کردم به عنوان سخنران اولین بار. همچنین او باید دوباره به واشنگتن در حال حاضر! مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در کنار یک لینک به یک برنامه تلویزیونی به نام “اوکراین جعل’ پخش در راست ترین اخبار کانال یک آمریکا اخبار امشب.

رئیس جمهور خشم آمد و به عنوان پلوسی و مک کانل تبدیل کردن کاخ سفید به پیشنهاد کنگره با ارائه سریع coronavirus تست شنبه پیش از سنا بازگشت دوشنبه.

The president launched into a Twitter rant against the House Speaker Saturday evening after she and Senate Majority Leader Mitch McConnell turned down his offer that all members would get the '5 minute Abbott Test' for COVID-19

رئیس جمهور به راه اندازی توییتر بیهوده گویی در برابر مجلس شنبه شب پس از او و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روشن خود را ارائه دهد که همه اعضا را دریافت ‘5 دقیقه ابوت آزمون’ به صورت COVID-19

In another tweet he told Pelosi 'she should come back to Washington now' and said the 'impeachment hoax will be exposed'

در یکی دیگر از توییت او گفت پلوسی ‘او باید دوباره به واشنگتن در حال حاضر’ گفت: ‘استیضاح جعل خواهد بود’

مجلس و رهبر اکثریت سنا گفت: آنها ‘ممنون’ برای ارائه اما این منابع باید فرستاده شده به مردم در مبارزه با این بیماری همه گیر در خط مقدم برای اولین بار.

‘کنگره سپاسگزار برای دولت سخاوتمندانه پیشنهاد اعزام سریع COVID-19 تست قابلیت به کاپیتول هیل اما ما با احترام رد این پیشنهاد در این زمان,’ مک کانل و پلوسی گفت: در یک بیانیه مشترک.

‘کشور ما تست ظرفیت در ادامه به مقیاس در سراسر کشور و کنگره می خواهد به نگه داشتن هدایت منابع به خط مقدم امکانات که در آن آنها می توانند انجام بسیاری از خوب ترین سرعت.’

دو رهبران کنگره گفت: قانونگذاران کنگره و کارکنان را به جای استفاده از ‘زمان تست پروتکل های که از حضور پزشک است در محل قرار داده تا سریعتر این فن آوری تبدیل به بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است.’

از حضور پزشک با صدور دستورالعمل جدید برای بازگشت سناتور جمعه از جمله توصیه همه کارکنان سایش پوشش صورت و دفاتر محدود کردن تعداد کارکنان و telework که در آن ممکن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد صبح روز شنبه بود که ‘فوق العاده ای تست ظرفیت ایران برای سناتورها از بازگشت به واشنگتن و تمام اعضای کنگره را دریافت coronavirus آزمون است که فقط در پنج دقیقه.

او همچنین ناودان گزارش می دهد که کنگره آهسته بوده است به بازگشایی به دلیل کاربران نمی توانند تست شده برای coronavirus سرزنش پلوسی برای تاخیر.

Nancy Pelosi (above) and Mitch McConnell said they were 'grateful' for the offer but the resources should be sent to people battling the pandemic on the frontline first

Mitch McConnell has said senators are to return to DC Monday while the House's return has been canceled

نانسی پلوسی (سمت چپ) و میچ مک کانل گفت: آنها ‘ممنون’ برای ارائه اما این منابع باید فرستاده شده به مردم در مبارزه با این بیماری همه گیر در خط مقدم برای اولین بار. سناتورها به بازگشت به DC دوشنبه در حالی که خانه بازگشت لغو شده است

‘فوق العاده ای وجود دارد coronavirus تست ظرفیت در واشنگتن سناتور بازگشت به سرمایه تپه در روز دوشنبه. به همین ترتیب که باید بازگشت اما به دلیل دیوانه نانسی P’ تهمت توییتی صبح روز شنبه.

‘5 دقیقه ابوت آزمون استفاده خواهد شد. لطفا اطلاع رسانی دکتر Brian P. موناهان ” او اضافه شده است.

اما موناهان این کنگره را حضور پزشک گفت: بالا مقامات جمهوری خواه در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه وجود دارد کافی نیست تست ظرفیت برای سناتورهای دو نفر آشنا با این موضوع گفت: Politico.

مغلوب ساختن پیشی جستن را ارائه می آمد به عنوان مجلس سنا قرار است به بازگشت به جلسه روز شنبه در حالی که آمریکا رها شده و برنامه های برای بازگشت به همان روز با استناد به موناهان مشاوره است که آن را بیش از حد از خطر سلامت.

بسیاری از سناتورها گفته می شود نگران تصمیم به بازگشت به دوشنبه به عنوان آن همزمان با نزدیک شدن واشنگتن به اوج خود برای این بیماری همه گیر و بسیاری از آنها را به سقوط به یک رده سنی آسیب پذیر ابتال به این ویروس.

شصت و هفت نفر از 100 سناتور در حال حاضر در حال خدمت هستند یا 60 و دیگری بزرگ زیر مجموعه در حال نزدیک شدن به دهه 60.

کالیفرنیا از حزب دموکرات دایان فاینستاین و آیووا جمهوری خواه چاک Grassley قدیمی ترین نشسته سناتور در 86 سال و چهار نفر دیگر نیز در 80s.

برخی از سناتورهای پیشنهاد کرده اند که ممکن است نه بازگشت هفته آینده به خصوص اگر اتاق بالایی است و نه گرفتن هر coronavirus تسکین قانون.

“من نمی غبطه خوردن یک سناتور ابراز نگرانی های شخصی, اما این نباید به این معنی نیست که کل سنا متوقف به عملکرد’ سناتور جمهوری خواه John Cornyn تگزاس روز پنجشنبه گفت.

“ما در حال رفتن به سعی کنید واقعا بسیار سخت را به مطمئن شوید که همه امن است. و در معرض نیست.’

پلوسی اعلام کرد این خانه نخواهد بود reconvening شنبه گفت: او تا به حال هیچ چاره ای’.

“ما تا به حال هیچ انتخاب است. کنگره پزشک توصیه می کند که ما نمی آمد و ما را به آن ارشاد در نظر گرفتن ایمنی از کسانی که به اینجا: مطبوعات, هیات, اعضای, کنگره, اعضای هیات, در علاوه بر این به خود ما کارکنان’ پلوسی گفت.

تهمت های مختلف را گفتن خبرنگاران گفت که دموکرات ها هستند ‘با بهره گیری از تعطیلات خود را.’

‘من فکر می کنم آنها فکر می کنم آنها,’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. ‘نگاهی به نانسی پلوسی خوردن بستنی در اواخر شب تلویزیون آره من فکر می کنم آنها احتمالا با داشتن یک زمان خوب است.’

کاخ سفید آمده است در زیر آتش برای آنچه که دیده می شود به مطلوب دسترسی به آزمایش در مقایسه با کنگره است.

در کاخ سفید با هر کسی دیدار با رئیس جمهور و یا معاون رئیس جمهور مایک پنس است تجویز یک تست سریع که در آن نتایج در دسترس هستند در عرض چند دقیقه.

حتی اعضای مطبوعات را دریافت و تست قبل از مجاز شدن در همان اتاق به عنوان تهمت و پنس برای جلسات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>