دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آمریکایی ها همه دعا برای بوریس جانسون


اخبار: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آمریکایی ها همه دعا برای بوریس جانسون پس از او منتقل شد به بخش مراقبت های با کروناویروس و می گوید که او ‘تماس بزرگ شرکت های دارویی به کمک با مراقبت از خود

  • مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده خود را برای حمایت از بوریس جانسون در کاخ سفید جلسه دوشنبه
  • نخست وزیر بریتانیا قرار گرفت در ICU در لندن ساعت زودتر با توجه به ‘persistent’ علائم COVID-19
  • ‘من می خواهم به ارسال بهترین آرزوها برای یک دوست بسیار خوب من و یک دوست برای ملت ما نخست وزیر بوریس جانسون’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:
  • ‘آمریکایی ها همه دعا برای بازیابی خود’ رئیس جمهور افزود
  • او گفت که او خواسته است دو درمان شرکت همکاری با دولت آمریکا به ‘تماس با لندن بلافاصله به کمک جانسون مراقبت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده خود را برای حمایت از بوریس جانسون پس از نخست وزیر بریتانیا گرفته شده بود به مراقبت های ویژه در لندن در روز دوشنبه.

‘من می خواهم به ارسال بهترین آرزوها برای یک دوست بسیار خوب من و یک دوست برای ملت ما نخست وزیر بوریس جانسون’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روزانه خود را در کاخ سفید جلسه.

‘ما بسیار غمگین به شنیدن این که او گرفته شده بود به مراقبت های ویژه این بعد از ظهر در حالی که کمی پیش. و آمریکایی ها همه دعا برای بهبود است.

‘او شده است واقعا خوب دوستان چیزی خاص. بسیار قوی است. مصمم نمی کند و او را ترک کنید. نمی دهد.’

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او خواسته است دو درمان شرکت همکاری با دولت آمریکا به ‘تماس با لندن بلافاصله’ در مورد کمک به با جانسون مراقبت.

President Donald Trump offered his support for Boris Johnson after the UK prime minister was taken into intensive care in London on Monday

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده خود را برای حمایت از بوریس جانسون پس از نخست وزیر بریتانیا گرفته شده بود به مراقبت های ویژه در لندن در روز دوشنبه

‘ما را ساخته اند پیشرفت فوق العاده ای در درمان. من تا به حال فوق العاده تماس و امروز که من خواهد بود صحبت کردن در مورد کمی بعد از آن,’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“من خواسته اند دو تا از شرکت های پیشرو – این درخشان هستند و شرکت آنها باید آمد تا با راه حل و فقط انجام داده اند باور نکردنی مشاغل – من خواسته اند آنها را به تماس به لندن بلافاصله.

‘آنها صحبت یک زبان است که اکثر مردم حتی نمی دانند – اما من درک می کنم چیزی است که آنها واقعا پیشرفته وجود دارد, درمانی, و است که آنها را وارد در لندن در حال حاضر.

Johnson was transferred to the ICU at St Thomas' Hospital in London at 7pm local time on Monday - 11 days after testing positive for COVID-19. He posted a video about his symptoms on Friday (pictured)

جانسون منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه در سنت توماس ” بیمارستانی در لندن در 7 بعد از ظهر به وقت محلی در روز دوشنبه – 11 روز پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. او در وبسایت خود در مورد علائم خود را در روز جمعه (تصویر)

‘دفتر لندن است و هر آنچه که آنها نیاز دارند. و خواهیم دید که اگر ما می تواند کمک. ما تماس همه بوریس ” پزشکان و ما را به دیدن آنچه در جریان است را به محل. اما آنها آماده برای رفتن.

مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: “اما زمانی که شما به ارمغان آورد به مراقبت های ویژه می شود که بسیار جدی با این بیماری خاص.

بنابراین این دو شرکت وجود دارد. و با آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد آن است و نه پیچیده است و تا به حال واقعا نتایج باور نکردنی است.

“ما در حال کار با FDA و هر کس دیگری اما ما در حال کار با لندن با احترام به بوریس جانسون.’

جانسون منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه در سنت توماس ” بیمارستانی در لندن در 7 بعد از ظهر به وقت محلی در روز دوشنبه – 11 روز پس از آزمایش مثبت برای COVID-19.

او آگاه باقی می ماند, و در خیابان داونینگ منابع تاکید کرد او شده بود منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه به عنوان یک احتیاط باید او نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی.

اما جانسون خواسته است وزیر امور خارجه Dominic Raab به deputize برای او ‘که در آن لازم است’ اگر چه آن را درک Raab نمی خواهد به طور رسمی تبدیل به طور موقت نخست وزیر.

انگلیسی, کارشناسان بهداشت و درمان به نظر می رسد اتفاق آرا در نظر آنان که ساعت ورود به بخش مراقبت به معنی او “بسیار بیمار’.

Trump (center) and Johnson (right) are seen together with NATO Secretary-General Jens Stoltenberg (left) at the NATO Summit in London on December 4, 2019. During Monday's press briefing, Trump called the British PM 'a very good friend of mine, and a friend to our nation'

مغلوب ساختن پیشی جستن (مرکز) و جانسون (سمت راست) دیده می شود همراه با دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ (چپ) در نشست سران ناتو در لندن در دسامبر 4, 2019. در طول روز دوشنبه نشست خبری تهمت به نام بریتانیا ‘یک دوست بسیار خوب من و یکی از دوستان به ما ملت’

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود برای روشن شدن درمان مبارزه با مواد مخدر آمریکا شرکت داشتند به دنبال برای بعد از جانسون در روز دوشنبه در کاخ سفید جلسه.

‘آن را بسیار پیچیده درمان از چیزهایی که آنها به تازگی توسعه یافته است و آنها مقدار زیادی از تجربه با داشتن به چیزی دیگری’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در حالی که او را متوقف کوتاه به طور خاص نامگذاری درمان آن اعتقاد او ارجاع هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تبلیغ به عنوان یک تعویض بازی برای coronavirus بیماران.

“آنها در حال حاضر جلسات با پزشکان و خواهیم دید که آیا یا نه آنها می خواهند برای رفتن به آن مسیر’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

‘هنگامی که شما در بخش مراقبت های ویژه آن را یک معامله بزرگ” او اضافه شده است. ‘به طوری که آنها [شرکت های مواد مخدر] وجود دارد و آنها آماده هستند.

“آنها باید همه چیز را با آنها باید آن را مورد نیاز است. امیدوارم آن را نمی خواهد باید در مورد نیاز است.

“من در بر داشت بوریس به طور فوق العاده شخص فقط مانند یک فوق العاده گرم, قوی, مرد هوشمند که عاشق کشور خود. شما خواهید دید که.

‘او مبارزه برای کشور خود. مراقبت های ویژه چیزهای بزرگ است.’

یکی دیگر خبرنگار سپس پرسید: اگر این تحولات در جانسون را در مورد تحت تاثیر قرار بود در این مرحله مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به حفاظت از رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور.

“من تا به حال تست من چند روز پیش. ما در اینجا. و در اینجا شما هستند. بنابراین من فکر نمی کنم’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“اما من فکر می کنم ما احتمالا فقط به خاطر اینکه از سوالات مانند که – من فکر می کنم ما احتمالا باید کاملا چند آزمون است. آن را بدترین ایده.

“شما می دانید این سیستم از تست در حال حاضر خیلی سریع و بسیار آسان است.’

این است که در حال توسعه داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>