دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میاد ما coronavirus پاسخ در حالی که بازی کردن تاثیردونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش ما مقامات بهداشتی’ پاسخ به شیوع کروناویروس در روز چهارشنبه به عنوان او و دیگر اعضای دولت او در تلاش برای بازی کردن آن تاثیر ممکن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است با توجه به صحبت در مورد شیوع بیماری در چهارشنبه شب پس از جلسات از مقامات وزارت بهداشت و درمان و مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC).

CDC در روز سه شنبه هشدار داد که گسترش کروناویروس در آمریکا شد یک سوال که اگر خواست جوامع برای آماده سازی.

رئیس ایمن سازی در CDC نانسی r. schultze ، گفت: در صورت عدم وجود واکسن یا دارو مقامات خواهد نیاز به در نظر گرفتن امکان تعطیلی مدارس و از راه دور به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

“من درک می کنم کل این وضعیت ممکن است به نظر می رسد قریب به اتفاق قربانیان و اختلال در زندگی روزمره ممکن است شدید باشد. اما اینها چیزهایی است که مردم نیاز به شروع به فکر کردن در مورد در حال حاضر” Messonier گفت. “من تا به حال یک گفتگو با خانواده من بیش از این صبحانه صبح و من فرزندان من گفت که – در حالی که من فکر نمی کنم آنها در معرض خطر – در حال حاضر ما به عنوان یک خانواده نیاز به آماده شدن برای مهم اختلال در زندگی ما است.”

پس از CDC اعلام شهردار سان فرانسیسکو و لندن نژاد اعلام اورژانس محلی وجود اینکه هیچ تایید موارد در میان ساکنان شهر است.

نژاد گفت: اعلام شده بود برای افزایش آمادگی. “ما می بینیم این ویروس گسترش در نقاط جهان هر روز و ما اقدامات لازم را برای محافظت از سان فرانسیسکوییها از آسیب” نژاد گفت.

Q&A

چگونه می توانم محافظت از خودم از شیوع کروناویروس?

سازمان بهداشت جهانی توصیه است که مردم را به اقدامات احتیاطی ساده برای کاهش قرار گرفتن در معرض و انتقال ووهان coronavirus است که برای آن هیچ درمان خاص یا واکسن.

این آژانس سازمان ملل متحد توصیه می کند مردم را به:

  • اغلب شستن دست های خود را با یک دست بر اساس الکل مالش و یا آب گرم و صابون
  • پوشش دهان و بینی با خم کردن آرنج یا دستمال در هنگام عطسه یا سرفه
  • اجتناب از تماس نزدیک با هر کسی که دارای یک تب یا سرفه
  • به دنبال اولیه کمک های پزشکی در صورتی که یک تب و سرفه و مشکل در تنفس و به اشتراک گذاری سفر خود سابقه با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی
  • جلوگیری از مستقیم, محافظت از تماس با حیوانات زنده و سطوح در تماس با حیوانات در هنگام بازدید از زنده بازارهای در مناطق آسیب دیده
  • اجتناب از خوردن خام یا نپخته محصولات حیوانی و مراقبت از ورزش هنگامی که دست زدن به گوشت خام یا شیر حیوانات ارگان برای جلوگیری از آلودگی متقاطع با غذاهای نپخته.

با وجود افزایش در خرید و فروش ماسک صورت پس از شیوع کروناویروس شیوع کارشناسان تقسیم می شوند که آیا آنها می تواند به جلوگیری از انتقال عفونت است. وجود دارد برخی از شواهد نشان می دهد که ماسک می تواند کمک به جلوگیری از دست به دهان انتقال با توجه به تعداد زیادی از مردم بار لمس چهره خود را. اجماع به نظر می رسد که با پوشیدن یک ماسک محدود می کند – اما از بین نمی برد – خطرات ارائه آنها به درستی استفاده می شود.

جاستین McCurry

تنها موارد coronavirus شناسایی می شود در ایالات متحده در حال از 12 مسافران بازگشت از خارج از کشور و دو بیمارانی که در تماس با کسانی که بازگشت مسافران است. Coronavirus هنوز گسترش فراتر از آن چند تماس در ایالات متحده است.

علاوه بر این 40 آمریکایی که آزمایش مثبت در الماس شاهزاده خانم کروز کشتی بود که لنگر انداخت در ژاپن بوده است عودت و سه عودت از چین است.

یکی از الماس شاهزاده مسافران کشتی کروز از شرکت کنندگان در اولین مطالعه از یک داروی ضد ویروسی برای درمان coronavirus. موسسه ملی بهداشت تایید شده در سه شنبه مطالعه در راه است در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا در اوماها (روباز انتخابی).

سلامت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر درخواست $2.5 میلیارد دلار در بودجه اضطراری از کنگره برای پاسخ به کوروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی صبح روز چهارشنبه که آذر و CDC “و تمام انجام یک کار بزرگ با توجه به کروناویروس!”

تا کنون شیوع تحت تاثیر 80,000 مردم در سطح جهان است. در سرزمین اصلی چین وجود داشته است 2,663 مرگ و میر در میان 77,658 موارد بیشتر در مرکز استان هوبئی. بیش از 12000 نفر آسیب دیده در چین در حال حاضر به بهبود و سازمان جهانی بهداشت گفت: بیشتر عفونت های جدید شناسایی شده اند در خارج از چین از داخل.

کارشناسان بهداشت عمومی را ستوده اند CDC پاسخ به شیوع این بیماری در ایالات متحده هر چند وجود دارد نگرانی در مورد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر اعضای دولت او در پاسخ به شیوع بیماری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت: ما شد “بسیار نزدیک” به یک coronavirus واکسن است که حداقل یک سال دور از دسترس بودن در بهترین سناریو. کاخ سفید بعد گفت: رئیس جمهور بود به جای صحبت در مورد ابولا, واکسن تایید شده دو ماه پیش.

دولت او نیز برچیده دفتر در شورای امنیت ملی وجود داشت که به نظارت هماهنگ دولت اسرائیل را در صورت هر گونه بیماری همه گیر.

کاخ سفید شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow گفت CNBC آمریکا بود “موجود” شیوع روز سه شنبه در تناقض هشدار از ما مقامات بهداشتی ساخته شده در همان روز.

وزارت امنیت داخلی (DHS) است هماهنگی پاسخ به کروناویروس با CDC و رهبر آن مواجه شدید سوال در کنگره شنوایی در روز سه شنبه.

سرپرست DHS, چاد گرگ موفق به پاسخ به پرسش های اساسی در مورد این بیماری از جمله آنچه که پیش بینی ها برای گسترش این ویروس و چگونگی آن منتقل شد.

سناتور جان Neely کندی یک جمهوری خواه از لوئیزیانا به پایان رسید دور از سوالات با گفتن گرگ: “شما قرار است به امن نگه داشتن ما و مردم آمریکا شایسته برخی از پاسخ های مستقیم در coronavirus و من آنها را از شما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im