دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تعویق انداختن اجلاس G7 و سیگنال های گسترده تر لیست دعوترئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به تعویق افتاد گروه هفت نشست که او می خواست برای برگزاری در ماه ژوئن و نیز گسترش فهرست کشورهای دعوت شده برای حضور در این موکول رویداد شامل استرالیا و روسیه و کره جنوبی و هند است.

صحبت با خبرنگاران در نیروی هوایی خود را در طول بازگشت به واشنگتن از کیپ کاناورال در فلوریدا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: G7 در آن زمان فرمت بود “بسیار قدیمی کشور است”.

“من به تعویق انداختن آن به دلیل احساس می کنم که به عنوان یک G7 آن را به درستی نشان دهنده اتفاقاتی است که در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

معلوم بود که آیا تهمت تمایل برای دعوت از سایر کشورها شد و تلاش برای دائمی گسترش G7. در چندین نوبت قبلی او پیشنهاد روسیه اضافه شود با توجه به آنچه که او به عنوان توضیح داده شده مسکو جهانی اهمیت استراتژیک است.

کاخ سفید سخنگوی الهام فرح گفت: تهمت می خواهد این کشورها برای بحث در مورد چین در نشست.

مغلوب ساختن پیشی جستن است حمله پکن بیش از دست زدن به آن از coronavirus همه گیر آغاز شد که در چین و در روز جمعه به او دستور دولت برای آغاز روند پایان دادن به ویژه ما برای درمان هنگ کنگ در اقدامی تلافی جویانه برای چین تصمیم به تحمیل امنیتی جدید قانون در این مستعمره سابق بریتانیا.

تصمیم به تعویق انداختن اجلاس G7 یک عقب نشینی برای مغلوب ساختن پیشی جستن که تا به حال به دنبال میزبان گروهی از کشورهای صنعتی در واشنگتن به عنوان یک تظاهرات که ایالات متحده بازگشت به حالت عادی پس از coronavirus بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 103,000 آمریکایی ها تا به امروز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال لغو یک فرد G7 جلسه که برنامه ریزی شده بود برای مارس به عنوان ویروس گسترش بود اما به تازگی به دنبال احیای آن است.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی حمایت این ایده از یک فرد در جلسه, با توجه به کاخ سفید اما نخست وزیر کانادا جاستین ترودو کاهش یافته و به تایید این گفته وجود دارد بیش از حد بسیاری از بهداشت-سوالات مرتبط. آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: اوایل این هفته او نمی تواند حضور داشته باشد.

G7 ساخته شده است تا ایالات متحده و بریتانیا و فرانسه و ژاپن و آلمان و ایتالیا و کانادا و اتحادیه اروپا نیز حضور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>