دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه می دهد به دعوت ولادیمیر پوتین به گسترش G7 اجلاسدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه کرده است به دعوت ولادیمیر پوتین به گسترش G7 جلسه در ماه سپتامبر اما دعوت شده است به شدت مخالف توسط انگلستان و کانادا است.

با توجه به کرملین حساب در دوشنبه رئیس جمهور ایالات متحده آغاز تماس که در آن رهبران دو کشور در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس قیمت نفت و همکاری در فضا و همچنین به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن به تعویق افتادن برنامه ریزی G7 اجلاس سران در کمپ دیوید این ماه و گنجاندن کشورهای دیگر است.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد ایده خود را از برگزاری اجلاس G7 با امکان دعوت از رهبران روسیه و استرالیا و هند و جمهوری کره” با توجه به کرملین بازخوانی. وجود دارد هیچ اشاره ای به موج اعتراضات در شهرهای آمریکا. چند ساعت بعد کاخ سفید به حال تولید نسخه خود را از گفتگو.

مغلوب ساختن پیشی جستن افزایش احتمال دعوت روسیه روز شنبه از آلمان آنگلا مرکل تا به حال ساخته شده روشن او نمی خواهد شرکت در کمپ دیوید نشست.

“من احساس نمی کنم که به عنوان یک G7 آن را به درستی نشان دهنده آنچه در جریان است در جهان. آن را بسیار منسوخ شده گروه کشورهای” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:.

وی پیشنهاد ایجاد یک گسترش گروه بندی به نام G10 یا G11 و گفت: این اجلاس برگزار می شود در آخر هفته قبل یا بعد از مجمع عمومی سازمان ملل متحد. سازمان ملل متحد, اجلاس سران در حال حاضر به دلیل در آغاز هفته 20 سپتامبر. کاخ سفید بعد گفت: پیشنهاد شد با هدف گرد هم آوردن “متحدان سنتی” به بحث در مورد چگونه به مقابله با چین است.

در سال 1997 روسیه پذیرفته شد و به گروه پیشرفته دموکراتیک اقتصاد – ایالات متحده آمریکا, انگلستان, فرانسه, آلمان, ایتالیا, کانادا و ژاپن – اما پس از اخراج در سال 2014 پس از الحاق کریمه.

بریتانیا و کانادا به سرعت رد هر گونه پیشنهاد که روسیه مراجعه كرده بود تا زمانی که روسیه رفتار پرخاشگرانه در صحنه جهانی است.

سخنگوی دولت گفت: روسیه نباید یک عضو “مگر اینکه آن را متوقف تهاجمی و فعالیت های بی ثبات کننده است که تهدید امنیت شهروندان بریتانیا و جمعی امنیت متحدان ما”.

کانادا نخست وزیر جاستین ترودو گفت: “[روسیه] ادامه بی احترامی و flaunting از قوانین بین المللی و هنجارهای است که چرا از آن باقی مانده خارج از G7 و چرا آن را ادامه خواهد داد به باقی می ماند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها فشرده برای روسیه بستری مجدد در G7 آوردن آن را در اوایل نشست اما هر بار از آن رد شده توسط همکار خود را کشتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>